Velká adventní výzva 2015: finále

Když něco končí, něco jiného zase začíná.
Když končí Velká adventní výzva, znamená to, že začínají Vánoce.

Jste skvělá parta soutěžících a opět jste dokázali, že cesta je cíl a že hlavní výhrou výzvy není vyhrát, ale zúčastnit se a užít si to až do finále.

Pokud ale tajně pošilháváte po první ceně, poslední, dodatečný, 31. úkol výzvy už na vás čeká.

Vyplňte a odešlete soutěžní dotazník.

Pokud jste si ještě nestáhli formulář, zde je odkaz.

Návod k vyplnění najdete v pravidlech výzvy.

Součástí dotazníku je i e-mailová adresa, na kterou byste ho měli zaslat vyplněný. Všem, kdo mi dotazník pošlou, postupně odpovím a potvrdím příjem, takže pokud nedostanete moji odpověď, znamená to, že dotazník nedorazil a že by se hodilo poslat ho znovu.

Na vyplnění a odeslání máte opět 24 hodin. Termín je do pondělí 21. prosince, 00:00 hodin, tedy do půlnoci z neděle na pondělí.

V pondělí během dopoledne vylosuju a zveřejním výherce, tak se nezapomeňte přijít se ještě jednou podívat na tyto stránky.

Všem vám držím palce a ještě jednou všem děkuju za báječnou účast!

Florentýna

Share Button

31 komentáře

 1. Marcela - flair

  20.12.2015 at 0:12

  Mám splněno a můžu jít do hajan (až uklidím v kuchyni :-p). Dobrou klidnou noc a krásnou zlatou adventní neděli všem! Bylo to tu s vámi všemi prima!

 2. Flo,
  moc děkuju za skvělou adventní výzvu, která naši domácnost dokonale připravila na Vánoce bez stresů, přinesla spoustu skvělých nápadů a oživila cukrátkový repertoár. Navíc mi každý den výzva přinesla trochu adrenalinu, zda vůbec úkol stihnu a zda jej udělám dle zadání správně. Děkuju! Renata S.

 3. Krásný pozdní večer všem…vlastně hodně brzké ráno.

  I když se mi nepodařilo splnit podstatné – tedy vždy zavčasu odeslat fotografie – vánoční výzvu jsem si neskutečně užila.
  Takových nás bude asi víc. Obdivuji ty, co mají splněny (a zdokumentovány do půlnoci) všechny výzvy.
  Je mi tu s vámi moc dobře.
  Tobě milá Flo děkuji za tak úžasný nápad a jsem neskutečně vděčná vesmíru či osudu za to, že se naše cesty setkaly.
  Obohatila jsi nás tolik o spousty dobrých nápadů. S tvou výzvou se celou naší zemí šíří radost (často i veliké nadšení )spoluúčast, sounáležitost a krásné lidství. Díky za to.
  S láskou Libuše

 4. Odesláno :)

 5. Tak teď trochu tápu :). Formulář jsem odeslala už 2x včera (byla nutná jedna oprava). Mám ho znovu posílat dnes nebo stačí včerejší?

 6. Dobré ráno.
  Přeji všem nádhernou adventní neděli plnou klidu, porozumění a vůně vánočního kouzla co se line z našich kuchyní.
  Noc byla krátká, moc jsem toho nenaspala… že by zvědavostí jak to dneska dopadne?
  Když už tedy nemůžu spát pustím se znovu (už potřetí ) do výroby moc dobrého sirupu od Flo. … v tekuté podobě Tě rozdám do rodin svých přátel a kamarádů. „Jedlý“ dárek vždy potěší.
  Líba

 7. Milá Flo,
  časově jsem výzvu vůbec nedávala a bohužel kuli mě ani Billu nepostavili

  • A teď koukám, že tu není vše co jsem napsala a vypadá to jako stížnost.
   Ale tak to není, zkusím to znovu.

 8. Milá Flo,
  v tomto roce jsem si řekla, že si mnohem víc než dříve užiju dobu adventní. Ani nevíš, jak jsi mi při tom pomohla! Sice jsem nesoutěžila, ani jsem nespnila všechny úkoly, ale rozhodně jsem si advent užila. Za to ti moc děkuju a doufám, že máš někde v zásobě další úžasné nápady.
  Teď už jen přeju tobě a celé tvé rodině pohodové vánoční svátky.

 9. Krásné ránko všem,Flo děkuji Ti moc za báječnou adventní výzvu,kterou jsem si moc užila,dala mi hodně-zkusila jsem novérecepty,Tvůj svařákový sirup zařadím do svého repertoáru určitě každý rok,obohatila jsi mě o nové postupy,to plánování se mi líbilo,člověk vše pak nehoní na posl.chvíli-no prostě báječně jsem si to užila a na tvoje stránky se budu moc ráda vracet.Tedˇzkusím odeslat soutěžní formulář asi z toho výhra nebude ale i tak to stálo za to .Zdraví Ivana Š.

 10. Dobré ráno vám všem.
  Tak fakt jen odeslat formulář?
  Nějak jsem si zvykla na to popostrčení od Flo každý den.☺
  Bude mi smutno.Po vás, po úkolech a prostě po té předvánoční pohodě.
  Snad se brzy uvidíme ve skupince, už se moc těším.
  Krásné Vánoce vám všem.

 11. Krásné ranko všem, chtěla bych Flo poděkovat za krásné adventní úkoly! I když to bylo chvilema náročnější, moc jsme si to s kluky užili! Těším se na další vyzvu

 12. Posláno hned po půlnoci,bylo to krásné,bylo to fajn a teď uvidíme,zda se štěstí unavi a sedne i na mě

 13. Vyhrála jsem! Vyhrála jsem sama nad sebou. Díky krásné hře mám v klidu a pohodě připravené svátky. Díky Flo, za naplánování a zorganizování, ráda jsem úkoly plnila, nové věci se naučila, využila a zařadila do života. Bylo to prima, škoda, že to končí. Ale pravda, něco nového začne. Budu se těšit na další akce.
  Přeji krásnou zlatou neděli, pohodu, klid a spokojenost o svátcích a pevné zdraví do roku 2016 nám VŠEM! Mějte se moc a moc hezky.

 14. KRÁSNÉ SKORO POLEDNE.DNESKA SI UŽÍVÁM KLIDU.JSEM DOMA JENOM JÁ A DĚDA.JE TO TROCHU DIVNÉ ŽE JE TAKOVÝ KLID.VNOUČATA NA HLÍDÁNÍ DORAZÍ AŽ ODPOLEDNE A TO BUDE AŽ DO VÁNOC RUŠNO.DĚDA PLÁNUJE DLOUHÉ PROCHÁZKY.PŘIPRAVIL I EŠUSY.BUDOU CESTOU VAŘIT ČAJ.NO A TEĎ PŘEJEME VŠEM CO SOUTĚŽÍ ŠTĚSTÍČKO PŘI POSLÁNÍ POSLEDNÍHO ÚKOLU.KRÁSNÉ SVÁTKY A DO NOVÉHO ROKU JEN TO NEJLEPŠÍ.JITKA A DĚDA

  • To musí být takové dobrodružství pro ta vaše vnoučata! :-) Super! Držím palce.

 15. Krásnou Zlatou neděli. I já děkuji Floza krásnou soutěž, i když jsem ji celou nedala. Nejen že mne trápily zdravotní probléme, někdy jsem jen taqk prostě usnula u telky a nestihla dát fotky na net…. zrovna poslední dva úkoly…. v pátek jsem si koupila Apetit, ale zapoměla jsem jej v restauraci. Takže jsem si ani nepřečetla úkol. Včera jsem byla v Praze na trzích, ale potom usnula a fotky na net nedala…. ale stejně to byla krásná soutěž, i když úplně jinak postavená jak můj adventní plán…. už se těším na novou soutěž a výzvu. Krásný čas vánoční.

 16. Ani sa mi verit nechce ze adventna vyzva uz skoncila. Uletelo to strasne rychlo. Ja som sice stihla nacas splnit asi len tri ulohy, ale rada som sledovala zadania, chodila sem nakukat a obdivovala krasne fotky na Instagrame. Vyzva mi dala kopec inspiracie, a velmi sa tesim, ze si budem jednotlive zadania postupne plnit len tak sama pre seba.
  Dievcata, ste velmi sikovne, obdivujem vsetky, co ste dokazali plnit ulohy kazdy den. Uz sa tesim na vyhodnotenie, som velmi zvedava, ktora z vas to vyhra! :-)

 17. Jsem zvědavá na statistiku ;)

 18. Nestihla jsem to odeslat :(

 19. Zdravím všechny zúčastněné.
  Halooooo…je tady někdo ???

  Tak to vypadá, když se měsíc hlídá zadání výzvy…
  Stal se ze mě tak trochu závislák. Vím, že se losovat bude až během dopoledne, ale nedalo mi to. Před půlnocí už jsem byla v kuchyni dost nervozní (nezabíral ani svařák s báječným sirupem ) Tak jsem se musela jít alespoň kouknout do komentářů.
  Je konec.. poslední adventní neděle i naší velké výzvy.
  A mě je tady smutno!!!
  Z některými z vás jsem mluvila přes den a jsem za to moc ráda.
  Tak hodně štěstí do vítězství , Vánoc i nového roku 2016.
  a dobrou noc. Líba

  • Marcela - flair

   21.12.2015 at 1:02

   Já tu straším :-). Nedalo mi to, abych se nemrkla, co tu přibylo. Holt zvyk je železná košile. Ale už jdu do hajan. Měla jsem velkolepé plány, že dárky budu mít letos zabalené včas, ale jak mám už 14 dní doma ty moje malé marody, přes den je to bez šance. A po večerech jsem často plnila úkoly a uklízela pak výbuch v kuchyni. No ono se to nezblázní… Ještě jsou 3 dny :-). Teď jsem ještě zvědavá na to shrnutí, kolik se nás účastnilo výzvy, kolik splnilo a kdo vlastně bude na té bedně… :-D. Bylo to fajn. Klidnou dobrou noc.

 20. Marcelko díky.. já už myslela, že jsem v tom sama.
  (tedy v tom zvědavém pokukování) Dárky naštěstí zabaleny mám už dávno. Dělám to průběžně, tak žádný stres.
  Moje kuchyně právě vypadá jak po výbuchu a způsobila jsem si ho sama. Dodělávala jsem ještě další dvě várky vánočního sirupu od Flo (osvědčil se jako výborný a velmi „návykový“). Chystala tradiční vánoční likér z černých jeřabin. Dělala jsem ještě ořechy v karamelu.
  Pak jsem dostala neskutečnou chuť na něco zdravějšího a tak jsem si upekla červenou řepu s ořechy, medem a česnekem. K tomu rukolu a syrovátkový sýr.
  Zbývalo ještě vymýt a vyvařit sklenice, napsat k nim dárkové etikety. No a na úklid „bojiště“ už fakt nemám sílu. Spánkový deficit se hlásí naplno. Je rozhodnuto. Uklízet budu až ráno.
  Libuše

 21. Jsem tu, a už nemůžu nic najít. Čekám marně. Jsem taky závislá …Škoda. Tak někdy jindy.
  Krásné a klidné svátky.

 22. Tak já jsem pěkný trdlo, neodeslala jsem formulář :(….a to jsme poctivě splnily každý úkol a bez žolíku…no to vůbec nebudu říkat dceři :D….Veselé Vánoce :)

 23. Ahoj Flo,
  děkuji moc za výzvu. Každý den jsem se těšila na email od Tebe. Sice jsem nic z výzvy nezdokumentovala, ale užívala jsem si to moc. Mám dva druhy nového cukroví, které oslnilo nás i všechny, kteří ochutnali, spoustu nových nápadů a tipů jak to příští rok zase trošku vylepšit. Díky, bylo to bezva! Přeji Tobě i celé vaší rodině krásné a pohodové svátky a spoustu lásky a laskomin v dalším roce!

 24. Už už už to bude, poslední okynko otevřeno

 25. Přeji krásné a pohodové Vánoce a děkuji za krásný advent letos bez šílení a pocitu marnosti. Vše bylo nějak v klidu, tu se uvařil svařáček se sirupem, tu štamprlička vaječného koňaku a nakonec dobrůtky – nové druhy cukroví. Každý den jsem se těšila, co si to zase na nás připravila ta naše kuchařinka. Neplnila jsem některé zadané úkoly, ale i tak to bylo moc a moc pěkné, milé pohlazení po duši. Ilona

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑