Velká adventní výzva 2015: vyhlášení

Během včerejška jste mi odevzdali přes 120 vyplněných dotazníků.

Z toho 98 mělo plný počet bodů a postoupilo do závěrečného slosování.

A jak to dopadlo?

Losování

Všech 98 platných dotazníků jsem označila čísly 2 až 99. Neptejte se mě, proč ne 1 až 98, může za to technika, která to za mě udělala automaticky a které se nelíbilo začít počítat od jedničky.

S pomocí generátoru náhodných čísel, který se tváří, že má certifikaci pro loterijní a podobné hry, jsem nechala vybrat tři náhodná čísla v rozmezí 2 až 99.

losování

Takže kdo se za těmi čísly skrývá a komu můžeme vespolek gratulovat?

Výherci

1. místo
MARTINA PROCHÁZKOVÁ
Instagram – @martik2712

2. místo
JANA ŠREJMOVÁ
Facebook – DIY 4 XMAS

3. místo
KATEŘINA TIETZOVÁ
Instagram – @k_a_ch_n_a (plus Facebook)

Gratuluju vítězům a stejně tak i ostatním, kdo se zúčastnili!

Všichni jste neskonale báječní, děkuju vám za uplynulých 30 dní.

Florentýna

Share Button

42 komentáře

 1. Wau

 2. tak nic :(

 3. Moc moc gratuluji vítězům :) a čest nám poraženým

 4. Dobré dopoledne,

  také moc gratuluji vítězům! Jen bych se chtěla zeptat, zda Flo včera opravdu odpověděla všem, od kterých obdržela vyplněný formulář? Já jsem jej odesílala 3x (ze dvou různých adres) a bohužel mi žádná odpověď nepřišla.

  S přáním hezkého dne všem

  Petra

  • Petro,

   a já jsem ti třikrát odpovídala :-) Koukni do spamu, někde moje e-maily budou, ani jeden se mi nevrátil zpět.

  • Tak to ti moc děkuju a zároveň se omlouvám za zahlcení schránky! :) Říkala jsem si, že jestli ti to každý posílá víckrát, tak je mi tě opravdu líto. Nenapadlo mě, že by mi to mohlo spadnout někam jinam, když mi od tebe běžně pošta chodí.

   Děkuji ti za potvrzení a přeji všem krásně a pohodově strávené Vánoce!

 5. Moc gratuluji

 6. Marcela flair

  21.12.2015 at 10:45

  Gratuluji! A všem děkuji za milou společnost a přeji krásné Vánoce!

 7. Petra_Horká

  21.12.2015 at 11:02

  Gratuluju!

 8. Moc gratuluji vítězům.Bylo to skvělých třicet dní…užila jsem si to moc a bylo mi s vámi moc dobře…

 9. Moc dekuju, samotna vyzva byla kazdodenni odmenou. Celych 30dni! K tomu (alespon u me) prekonani sebe sama v dotazeni do konce … I pres to ze dve tretiny lidi, kterym o vyzve reknu na me koukaji jako na blazna :-)

  Moc jsem si to uzila. A druhe misto? To je fantazie…

  • Marcela flair

   21.12.2015 at 11:25

   Moc gratuluji, výhru č. 2 přeji a v dobrém závidím. Ten tycovy mixér je nádherný!

  • Marcela flair

   21.12.2015 at 11:28

   Tedy jestli jsem to pochopila dobře. Nijak zvlášť jsemceny nezkoumala a teď jsem sev nich trochu ztratila :-)

 10. Martina Procházková

  21.12.2015 at 11:25

  Néééé, tomu nemůžu uvěřit a nemůžu se vzpamatovat. Vyhrála jsem poprvé a ještě takové nádherné ceny :-)

  Neskutečně moc děkuji:
  - děkuji za krásnou výhru
  - děkuji za tuto příležitost se zúčastnit
  - děkuji za pomoc při vytváření úkolů díky kterým jsem na Vánoce připravená jako nikdy v životě
  - děkuji Vám všem účastníkům za krásnou atmosféru – výhru si zasloužíte všichni
  - děkuji redakci časopisu Apetit za inspirativní recepty
  - největší díky patří Tobě Flo… neskonale si mi pomohla a jen díky Tobě jsem pečení, vaření i přípravy zvládla s lehkostí a s přehledem. Spoustu věcí jsem dělala poprvé a překvapivě se mi vše podařilo (a to jsem v kuchyni celkem „kopyto“).

  Ze srdce Vám všem DĚKUJI :-)

  Moc si užijte nadcházející vánoční svátky s Vašimi nejbližšími a milovanými. Hlavně v poklidu, pohodě a s úsměvem na rtech.

  A těším se na budoucí výzvy, kde se zase můžeme potkat.
  KRÁSNÉ VÁNOCE přeje všem Martina

 11. Gratuluji výherkyním,atˇsi výhry užijí a my ostatní snad příště..Ale bylo to super!!

 12. Všem kdo soutěž dokončili moc velká gratulace!!!! Je mi líto, že jsem nevyhrála, ale plnění úkolů jsme si s dětmi moc užili, bavilo nás to. Děkujeme!

 13. Velká gratulace vítězům !

 14. TAKY SRDEČNĚ GRATULUJEME.1,2,3 MÍSTO JE BEZVADNÉ.ALE VYHRÁLI JSME VŠICHNI CO JSME SE POKOUŠELI PLNIT ÚKOLY.TAK KRÁSNÉ SVÁTKY A DO NOVÉHO ROKU JEN TO NEJLEPŠÍ PŘEJE JITKA A DĚDA

 15. Ahoj všem.
  Připojuji se k zástupům gratulantů. Svou výhru jste si náležitě zasloužily a užijte si ji s radostí a hrdostí, že jste to dokázaly.
  Ostatně si myslím, že jsme vyhráli úplně všichni… každý sám nad sebou.
  S výzvou přicházely nejen pestré, smysluplné úkoly. Občas to sebou neslo i různé záludnosti a chtělo to i velkou dávku trpělivosti a zároveň akčnosti, aby člověk zvládl vše naplánovat,uskutečnit a hlavně zdokumentovat a poslat do půlnoci. Znamenalo to i posuny soukromých plánů, natahování nocí, vymýšlení (co, kdy, kde, jak, kam, komu, s kým) ale nakonec jsme to zvládly/i (neb v komentářích jsem zahlédla i muže.)
  A tak tímto vyznáním gratuluji vlastně nám všem. Užijme si klidné a nádherné svátky se spoustou radosti, úsměvů a spokojenosti. Odměnili jsme se už dávno sami, třeba tím, že jsme udělali radost někomu jinému (dětem a tetám z Klokánku určitě velikou). Že jsme měli jeden pro druhého čas a vzájemně se podporovali (podivné když jde o soutěž a výhru… ale já to tak mám.) Cítím to tak a jsem moc vděčná za tenhle úžasný nápad Florentýny .
  Má můj neskonalý obdiv. Bez její vytrvalosti a perfektního načasování by se to nepodařilo. Nedovedu si ani představit, co vše se za tím skrývá. Kde maminka od 4 dětí bere energii a hlavně čas na pročítání všech komentářů, rychlé a bystré odpovědi a vůbec komunikaci s námi všemi..
  Vždy je příjemná. Pamatuje si tak obrovskou spoustu drobnosti z našich životů (viz komentáře ) až žasnu. Navíc je skromná a vyzařuje z ní krásné lidství.
  Milá Flo díky za to.
  S láskou Líba

  • Libuško..to co jsi napsala, je krásné a pravdivé a já jen tvoje slova potvrzuji.
   Moje soukromá výhra letos bylo setkání s Flo ♡ přesně jak jsi psala,je to neskutečně milá, chytrá a skromná žena a má můj velikánský obdiv za to co dělá, co všechno dokázala a jaká je.

 16. Gratuluji vítězkam!!!!!a krásné vánoce vsem

 17. Gratulujem vsetkym vitazkam! :-) A prajem vsetkym krasne Vianoce – zasluzime si oddych ;-).

  Flo, prosim a kto je vyherca poukazky z Billy (3000 Kc)? V cenach je to uvedene pod cislom 4, ale vyherci boli traja … mozno mi nieco uniklo … tak neviem, dakujem :-).

 18. Gratuluji nejen vítězkám, ale nám všem, že jsme se do toho nejen pustily/i, ale i vydržely/i a děkuji Flo za tu příležitost, užít si předvánoční chvíle zase trochu jinak. Přeji vám krásné Vánoce!

 19. Blahopřeju :-) :-) :-)

 20. Blahopřeji vítězkám!!!Výhru si moc užijte.Flo, tobě patří největší dík, díky výzvě jsem na Vánoce připravena jako nikdy.Báječně jsem si to užila, moc mě to bavilo.A Apetitu díky za krásnou kuchařku, Cukroví už dorazilo a jsem nadšená.Mějte všichni nádherné Vánoce plné pohody, radosti a dobrot.Šťastné a veselé všem :-)

 21. Gratuluji všem vítězkám, jak už psali ostatní, gratulaci si zaslouží všichni účastníci. Bylo krásné číst všechny komentáře a snahu, Vás všech si navzájem pomoct. Ale myslím, že největší vítěz je Flo. Dát to vše dohromady a jak už psala Líba, udělat radost spoustě lidiček i těm, co nemají to štěstí mít celou rodinu. Té patří ta první cena a to za schopnost rozdávat radost ostatním lidem. Prostě poděkování za vše a přání prožití klidných Vánoc a spoustu radosti a zdraví do roku 2016.

  • A přesně o tom jsem vám chtěla mezi řádky adventní výzvy vyprávět.

   Lidství v křišťálově čisté podobě.

   Citlivější povahy varuji, chvilku to nebude moc příjemné čtení!
   V naší společnosti (státě ČR ) je spousta lidí, kteří ho nevidí. Možná nemohou, možná jen nechtějí. Obchoduje se tu se strachem a manipulací. Nepříjemné zprávy. Náhodně či záměrně zveličované.. Lži, polopravdy, křivosti, podrazy.
   Vím, že celý svět je dualita – rovnováha. A také, že ze všeho nejdůležitější je záměr.

   Máme štěstí, že mezi námi žijí lidé jako je Flo.
   Dělají obrovsky důležitou práci. Službu lidem i Zemi.
   Často o tom ani sami nevědí a berou to jako naprostou samozřejmost.
   To oni vyrovnávají pomyslné jazýčky vah. Podněcují nás, podávají pomocné ruce vždy, když je potřeba a zasévají do ostatních semínka dobroty, radosti, lásky i vitality. S láskou a nadšením nás jaksi mimoděk učí být dobrými zahradníky a starat se o svá semínka… aby klíčila, sílila, rostla, vykvétala, plodila a zase se šířila dál.
   Buďme za to vděční a nezapomínejme.

   Díky Flo se tu utvořila obrovská skupina tvůrčích lidí, kteří nehledali proč zadaný úkol splnit nejde – ale naopak způsob a silu to udělat. Naučila nás bojovat s vlastní pohodlností. Vytáhla nás ze svých stereotypů…a jako bonus navíc nás ještě dokázala naučit vařit a péct takovou spoustu dobrot.

   Kdo si občas počte v komentářích, zjistí, že se pohybuje v pozitivní energii. Skoro nikde nenajde stěžování.. možná občas postesknutí, ale hned s vidinou změny a nápravy (říkejme tomu klidně dál žolík ! )
   Naučila nás vydupat ze sebe to lepší i za cenu občasných ústupků a vlastního přemlouvání.
   Bytostně cítím, jak tím všichni vzájemně přispíváme k vítězství dobra a světla nad temnotou.
   … a tady příběh končí. Skoro pohádkově, že?

   Díky vám všem za to, že jste se stali jeho součástí.
   Užijte si krásně každý den. Nejen ty sváteční.
   S láskou Líba

  • Tak čistě z nostalgie…KUK.
   Žádný úkol ?
   No tak nic…teda vlastně dobrou noc.
   Líba

 22. Gratuluji výhercům a všem přeji krásné Vánoce. Myslím, že vyhrál každý, kdo vyhrál sám nad sebou a vyzkoušel nevyzkoušené, udělal to co se mu třeba zrovna ani nechtělo, překonal lenost jít na trhy a třeba i ostych jít s cukrovím za sousedkou :) Bylo to bezvadných 30 dnů.

 23. Gratulujem vitazke a vitazkam, a prajem vsetkym krasne Vianoce :-)

 24. Radujte se z výhry, radujte se ze života, gratuluju!!
  Všem nám gratuluju k účasti a dokončení celé výzvy, za nové informace, krásnou zábavu, pohodu a lidství. Kéž hlavně toho lidství by bylo víc.
  Krásné nadcházející a díky Flo, včas připravené svátky, pevné zdraví, štěstí a spokojenost po celý rok 2016! Věřím, že se opět setkáme při další akci, že nás dá Flo zase dohromady. Už teď se těším.

 25. Gratuluji vítězkám, gratuluji Flo, gratuluji nám všem!!! Snad už se mi vytratila z vánoc ta správná radost, viděla jsem jen spoustu práce, spěchu… A je to zpátky!!!! Díky Vám všem, díky Flo i díky mně samotné ☺. Těším se zase jako malá. Mám radost z vlastnoručně vyrobeného adventního věnce, který jsem dělala poprvé. Jsem nadšená z výzdoby…a nakonec i ze společně stráveného času s rodinou. Zapojila se totiž celá a každodenní otázka: co máme dnes za úkol? mi bude chybět.
  Přeji všem pohodové vánoční svátky.

 26. Gratulace výherkyním. Všem Vám přeji krásné vánoční svátky, hodně klidu a pohody, veselého silvestra a hodně zdraví do nového roku.

 27. Výherkyním moc a moc gratuluji,ale i Vám všem ostatním i když se neznáme,ale díky Flo,která to vše dala dohromady se vlastně známe,bylo to vše moc prima a proto se už zase těším někdy na další výzvu.Všem Vám přeji poklidné vánoční svátky a v Novém roce hlavně zdraví a úsměv v tváři ať Vás denně provází,protože smích léčí a s úsměvem jde hned všechno líp.
  Majka

 28. Také všem přeji krásné svátky! Milé dámy užijte si své výhry a gratuluji!
  Těším se na nějaké další budoucí setkávání nejen při výzvě ;-)

 29. Gratulujem tým čo vyhrali aj tým čo sa zúčastnili ….skrine upratané, koláče upečené, darčeky zabalené a schované /snáď všetky nájdem skor ako na veľkú noc/ …ďakujem Florentýnko …
  Všetkým prajem už len pokojné a pohodové sviatky
  Irena

 30. Dobré ráno všem, tak jsem teprve dnes zjistila, co a kdo vyhrál :-), od pondělí nejsem nějak v pořádku, nicméně po přečtení všech komentářů mám slzy v očích a zároveň úsměv na rtech, bylo to krásné, měla jsem pocit neskutečné pospolitosti a kreativity, i když jak jsem psala i já, nejsem zrovna typ, co je kreativní.
  Díky za tu spoustu lásky, nápadů a radosti. S úsměvem do Nového roku a hlavně přijměte sami sebe, jste/jsme úžasné a krásné. díky M.

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑