Pravidla Velké adventní výzvy Kuchařky pro dceru 2015

Pokud se chcete zúčastnit adventní výzvy jen tak, bez nároku na odměnu, nemusíte se nikam přihlašovat, nikde registrovat, stačí, když budete sledovat každodenní výzvy zde na webu a dělat si s nimi každý den novou radost.

Pokud však jdete za prvenstvím, asi vás budou zajímat přesné odpovědi na tyto otázky.

Je možné se k výzvě přidat, i když už začala?

Pokud jste se na tyto stránky dostali se zpožděním, neházejte vařečku do žita. Klidně se k výzvě přidejte kdykoli v průběhu. Nikde není psáno, že musíte plnit úkoly hned od prvního.

Kdo získá výhru?

Ten, kdo během třicetidenní výzvy nasbírá co nejvíc bodů za splněné každodenní výzvy.

Co přesně znamená splnění úkolu?

Splněný úkol je takový úkol, který realizujete, výsledek nebo průběh vyfotíte a fotku ještě ten den někde zveřejníte na internetu jako důkaz. Každý úkol je totiž platný pouze jeden jediný den.

Proč je třeba fotky zveřejňovat?

Úkoly jsou jednodenní, proto je třeba nějaký veřejný časový záznam, že jste úkol splnili včas. Jinými slovy, nestačí jen fotka uložená ve fotoaparátu.

Kde přesně na internetu se dají soutěžní fotky zveřejňovat?

Záleží na vás, co je vám milejší. Můžete fotku zveřejnit na Facebooku. Nebo na Twitteru. Nebo na Instagramu či na Google+. Nebo na svém osobním blogu, pokud ho máte. Nebo v diskuzním fóru, které navštěvujete. Prostě kdekoli, kde fotku můžu zkontrolovat. Tím pádem jsou vyloučené uzamčené diskuze, soukromé fotky na Facebooku, heslem chráněné blogy, privátní profily na Instagramu a podobné, volně nepřístupné fotografie. Spousta sociálních sítí umožňuje nastavit viditelnost zveřejňovaného příspěvku tak, aby to neohrozilo zbytek vašeho soukromí. Nemusíte se bát, že byste se příliš otvírali světu, pokud o to nestojíte.

Jak se budou úkoly bodovat?

Pokud úkol splníte ve stanovené 24-hodinové lhůtě, získáte jeden bod.

Dají se někde získat nějaké dodatečné body?

Ano. Je to jednoduché:

 • Pokud zveřejníte soutěžní fotku na Facebooku a přidáte k ní odkaz na facebookovou stránku Kuchařky pro dceru, dostanete ten den 1 bod navíc. Tady máte přesný návod s obrázky krok za krokem, jak to udělat.
 • Pokud zveřejníte soutěžní fotku na Instagramu a přidáte k ní oba hashtagy #kucharkaprodceru a #adventnivyzva, získáte ten den 1 bod navíc.
 • Pokud zveřejníte soutěžní fotku na Twitteru a přidáte k ní oba hashtagy #kucharkaprodceru a #adventnivyzva, získáte ten den 1 bod navíc.
 • Pokud zveřejníte soutěžní fotku kdekoli jinde na internetu a přidáte k ní odkaz na jakoukoli stránku z webu Kuchařky pro dceru, získáte ten den 1 bod navíc.

Kolik dodatečných bodů můžete za jeden den získat?

Jen jeden. Je jedno, na kolika místech zveřejníte fotku s příslušným dodatkem z předchozí odpovědi, přinese vám to dohromady nejvýš jeden bod. Takže stačí, když si vyberete jen jednu možnost. To proto, aby nebyli znevýhodněni soutěžící, kteří mají třeba jen jeden sociální profil.

Když vám nějaký úkol uteče a nestihnete ho splnit, dostanete možnost se k němu ještě někdy vrátit?

Ano, a říkám tomu žolík. Občas, neplánovaně, se stane, že kromě běžného soutěžního úkolu na ten který den přidám ještě možnost dohnat nějaký předchozí úkol. Takový žolík může znít třeba takhle: „Dnes máte možnost dodatečně splnit jeden libovolný soutěžní úkol z doby mezi 1. a 7. prosincem 2015.“ Pro jeho bodování platí totéž, co pro běžné úkoly.

Kam se hlásí splněné úkoly?

Abyste se nemuseli zatěžovat neustálým hlášením každého úkolu, uděláte to až všechno najednou po skončení soutěže.

Přehled vašich splněných úkolů mi zašlete během 20.prosince 2015, a to e-mailem. Připravila jsem vám na to velmi jednoduchý formulář, do kterého vyplníte, které úkoly jste splnili. Ve formuláři najdete předem vyplněné číslo úkolu a datum. K tomu už jen přidáte — zkopírujete — internetový odkaz, kde najdu vaši soutěžní fotku. Do posledního sloupce napíšete, kolik za to chcete bodů — tedy zda jeden nebo dva, podle toho, zda máte nebo nemáte nárok na dodatečný bod podle předchozích pravidel.

Nestačil by jen jeden odkaz na váš blog nebo třeba na facebookový profil namísto vyplňování každý den?

Ne. Vyhodnocení by se tím značně zkomplikovalo a protáhlo a na to není v náročné předvánoční době čas. Přece nechcete získat výhru až po svátcích? Každá fotka má svůj vlastní odkaz a ten je třeba správně zkopírovat do soutěžního formuláře. Proto vám doporučuju, abyste si sami pro sebe vyplňovali formulář průběžně každý den. Tím si ušetříte spoustu práce s dohledáváním odkazů a fotek, jakmile se přiblíží termín odevzdání. Abyste mohli začít zapisovat rovnou, je vám formulář k dispozici ke stažení hned od začátku soutěže. Stáhnout si ho můžete tady: [soutěžní formulář]. Všechny pokyny, kam a jak ho odeslat na konci soutěže, najdete v něm, ať pak nemusíte znovu pátrat, co s ním.

Tohle zapisování má ještě jednu výhodu. Jakmile přijde žolík, hned ze svého soutěžního archu poznáte, který úkol jste ještě nesplnili a kde tedy můžete nahnat body.

Co s tím, když se vám soutěžní formulář sice otevře, ale jsou v něm jen divné znaky?

Zachovejte klid a paniku přenechte jiným. Prostě jen potřebujete formulář v jiné verzi MS Wordu. Zkuste tento [formulář uzpůsobený pro starší verze].

Kdy dojde k vyhlášení vítěze?

Na vyhodnocení soutěže potřebuji já a můj tým jeden den. Hned ráno 21. prosince slosuji všechny došlé formuláře. U vylosovaného formuláře zkontroluji soutěžní příspěvky a pokud najdu plný počet bodů, máme vítěze. Pokud ne, losování bude pokračovat.

Jakmile budu mít vítěze, stejným způsobem určím druhé a poté i třetí místo.

Tentokrát vím a věřím, že vás, kdo všechny úkoly splníte, bude dost, takže provedu kontrolu jen u vylosovaných. Cena tak bude moci ještě 21. prosince vyrazit přepravní firmou směrem na adresu výherce a stihne to do Vánoc.

Kde dojde k předání ceny?

Místem doručení výhry je výhradně Česká republika. Na zahraniční doručovací adresy se výhra nevztahuje. Pokud bydlíte mimo ČR, odevzdejte formulář s adresou v rámci Česka, kam bude možné vaši případnou výhru zaslat.

A protože vás nechci ochudit ani o pozvání na kafe, stejně jako tomu bylo u velké prázdninové výzvy, ráda se s výhercem začátkem roku 2016 osobně sejdu. Opět platí omezení na Českou republiku.

Co když bude mít víc soutěžících stejný počet bodů? Kdo dostane výhru?

Jak už bylo řečeno. Rovnost určitě nastane, ale hlavní výhru cenu získá první vylosovaný, který bude mít plný počet bodů.

Lze cenu vyměnit za peněžní poukaz, peníze nebo něco podobného?

Ne. Pokud vyhrajete, cenu dostanete tak, jak je uvedeno, tedy v podobě knížek, nádobí, předplatného a podobně, včetně pozvání na kafe. Vše je samozřejmě nové, nikdy nepoužité, a budeme doufat, že ani to kafe ještě nikdo předtím nepil.

Je velká nevýhoda, když už teď víte, že máte adventní období pěkně našlapané?

Nebojte se. Úkoly budou splnitelné. Pokud náhodou to bude něco náročnějšího, jako třeba upečení vašeho oblíbeného cukroví, nechám to na víkend. Stejně tak žolíky budu zveřejňovat především ve dnech, kdy bude snadnější splnit víc úkolů najednou. Bylo by škoda soutěž vzdát, pokud budete mít třeba několikadenní výpadek vzhledem k pracovnímu shonu. O vítězi přesto rozhodne výdrž a pevná vůle, protože úkolů je přece jen 30 a je snadné to při prvním neúspěchu vzdát. Nenechte se zmýlit dojmem, že už to nemáte šanci dohnat.

Jak to bude s jednodenními výhrami?

Některé úkoly budou mít pod patronátem partneři výzvy, kteří vám připravili spoustu dalších dárků a cen, o kterých jsem zatím vůbec nepsala. Ti pak doplní úkol malou další nepovinnou podmínkou. Pokud ji splníte, budete zařazeni do malého denního slosování o malou cenu, kterou následně obratem obdržíte přímo od partnera.

Pokud máte nějaké další dotazy, neváhejte využít komentáře níže.

88 komentáře

 1. Milá Jani, to je skvělý nápad, jdu do toho s Vámi! :-) Ale mám nějaký problém se soutěžním formulářem, sice se stáhne, ale po otevření souboru jsou tam nějaké nesmysly. Mohla byste mi prosím poradit, co s tím?

 2. Martino,
  zkusím Vám poslat e-mailem nový, ozvěte se mi prosím.
  jana zavináč kucharkaprodceru tečka cz

 3. Věra Havlíčková

  30.6.2015 at 12:47

  miluji soutěže kéž bych vydržela až do konce. super nápad.:)

 4. Milá Jani Flo,
  to je naprosto nejbáječnější nápad letošních prázdnin! Už se těším jak malá holka, co jsi na nás nachystala. Nevzdám to, ani když vím, že budu měsíc na kole pod stanem… Už abych začala shánět alespoň vařič a ešus:)

 5. Muž prohlásil že jdeme do toho :-D Těším se :-)

 6. Vašek K.

  30.6.2015 at 15:51

  Ahoj Flo,
  Ty mě chceš opravdu odrovnat. Nápad super. Jak tak koukám, tak Ti přibude spousta dětí na hlídání.
  Ale kdy si mám odpočinout od toho počítače ? Jsem zvědavý, jak dostanu kuchyň do kanclu. Držím Ti palce ať to vyjde a všem ostatním spoustu úspěchů
  PRÁZDNINÁM, SOUTĚŽI, RODIČŮM I DĚTEM KRÁSNÉ POČASÍ
  A AŤ VYHRAJE TEN NEJLEPŠÍ !!!!!!!

 7. Určitě jdeme do toho, skvělý nápad!!! Ceny jsou krásné a je jich dost, možná by bylo fajn podělit raději 3 výherce

  • Hanko, chápu, že druhá a třetí cena chybí, ale zase je to o to silnější motivace vyhrát. Třeba si to dáme za rok znovu a bude ocenění i pro další pozice.

  • Za rok se těším znovu; i když to bude asi už pro mě složitější ;-) … chci říci mnohem větší výzva :-D

 8. Navrhuji přídatnou, sekundární či dceřinou soutěž, a to tipovací. Uhodněte, kolik soutěžících se zúčastní, popř. kolik soutěžících bude mít nejvyšší (stejný) počet bodů a půjde do rozstřelu. Dávám první tip: moc, hodně moc.

 9. Jani bezva! Jdu do toho, i kdyby to znamenalo jen pár bodíků. Jak píšeš, cesta je cíl.

 10. Přemýšlím, že do toho taky půjdu :-). Šlo by jako zveřejňovací místo použít veřejně přístupné album na rajce.idnes.cz? Nějak nejsem schopná vypátrat, jestli se tam někde zobrazuje datum přidání fotky. Určitě to v detailech fotky ukazuje datum jejího pořízení, což vlastně v souladu s pravidly bude stejně totožné s datem vložení do alba :-)

  • Jani, určitě šlo, vůbec mě taková možnost nenapadla, děkuju!

  • Taky jsem si založila fotoalbum na rajčeti. Měla jsem fotogalerii na emiminu, ale tam mi až druhý! den editovali příspěvek, že se nesmí vkládat odkazy..
   Takže mám na rajčeti, tam se dá dát popisek pod fotku i do fotky. Dala jsem odkaz do fotky i pod fotku, ale ten ve fotce smažu, se mi to nelíbí :)
   A datum, dole je „informace o fotce“, tak tam je datum, ale to je podle mě datum pořízení fotky. Takže jsem radši připsala komentář, tam by se mělo zobrazit datum vložení komentáře. Protože jinak nevím, kde je tam datum vložení fotky do alba. Našla jsem jen datum založení alba. A zakládat na každý den nové album to se mi nechce.
   Takže druhý a poslední pokus s odkazem a datumem fotek a když to neprojde porotou, tak to bude bez soutěžních bodů :)) Aspoň zkouším něco nového, třeba i focení jídla :D

   Jak jste to Jani vyřešila? Na tom rajceti?

  • Moniko, s těma komentářema jsi to vymyslela naprosto skvěle. Díky, prošlapala jsi cestu i ostataním. Flo.

 11. Jani, jdu do toho a už dnes se moc těším na úkoly :)

 12. Ahoj,
  programově se sociálním sítím vyhýbám, ale tohle mě opravdu zaujalo. Poprvé jsem tedy otevřela už dlouho existující profil a začala zkoumat jeho možnosti. Nezbývá mi ale než zahájit hloupým dotazem technického charakteru: je toto
  (https://plus.google.com/112244940865183423355/posts/XRXVm9ki87d) správně uveřejněný příspěvek?

 13. Už sa teším ako malé dieťa. :)

  A mám tiež otázku: Na získanie druhého bodu platí tiež link na túto výzvu? Teda napr. http://vyzva.kucharkaprodceru.cz ?

  • Ano, to je taky součást webu Kuchařky pro dceru, můžeš to použít a můžeš si za to nárokovat druhý bod.

  • Vďaka.
   Ešte mám jednu podotázku: Keď publikujem obrázky na blogu (napr. http://letitia-vari.blogspot.sk/ ), postačí, keď je odkaz na stránke (v pravom menu), či v každom príspevku by mal byť vlastný link?
   (pýtam sa viacmenej len zo zvedavosti, asi ho tam pridám tak, či tak :) )

  • Ty jsi kvůli mně založila nový profil na blogu? Pane jo! To je čest :-)

   Ale abych odpověděla na tvou otázku: ten odkaz by měl být přímo v příspěvku. Některé prohlížeče umí „odříznout“ pravé menu a zobrazují jen čistě obsah stránky, obvykle to dělají mobilní aplikace.

   Právě proto jsem dala možnost linkovat kamkoli na webu Kuchařky pro dceru, pokaždé třeba někam jinam, abys mohla použít link, co se ti tématicky bude hodit k denní výzvě. Nemusíš opakovat pořád stejný odkaz. Když třeba dám úkol uvařit polívku, tak si zalinkuješ polívkový článek. A tak dále a tak podobně :-)

 14. Milá Flo,
  je to nádherný nápad a je to od tebe moc milé, jak lidem děláš radost.
  Děkuji, určitě se zúčastním. Jsem zvědavá, jak u rybníků, v Německu a napříč republikou budu plnit úkoly ;)

 15. Jedna malá technická – v kolik budou úkoly zveřejňovány? Přimlouvám se za nejpozději šestou hodinu ranní, jinak budu diskvalifikována už na začátku :)

 16. Ahoj Jani,

  chápu správně, že když zveřejním fotku třeba na Twitteru a zároveň hned ve stejném příspěvku přidám dva určené hashtagy, tak ten den získávám dva body?

  A pokud se mi podaří v rozmezí na které bude vyhlášen žolík mít zrovna splněné všechny úkoly, tak nemůžu splnit úkol znovu a získat další body? Nebo ano?

  Díky za super výzvu,

  Jana

  • Jani,
   1. chápeš to správně

   2. nemůžeš, žolík je jen druhá šance pro ty, kdo kvůli prázdninovým plánům a výletům nestihnou splnit některou výzvu včas

  • Milá Florentýnko, jakákoliv hravost je mi blízká, okurková maska v podobě kolečka na čelo je letní vzpomínka na oba rodiče. Máme s mými 4 sestřenicemi veselých příhod z prázdnin habaděj, těch obyčejně krásných. Tak díky, že prázdniny začínají ve stejném duchu jako vždy. Dííky Oli

 17. Dobrý den moc vás prosím jestli byste mi poslala taky znovu ten formulář sice se stáhne a otevře ale je to jakési nesmyslné. Předem děkuji.HK

 18. Flo zdravím tě,jsem nadšená ,že jsi vymyslela něco tak báječného a zábavného,je na co se těšit,co nás bude čekat za úkol.jen se chci zeptat jak je ta kolonka odkaz,má se tam něco napsat? Majka

  • Majko, do té kolonky zkopíruješ přesný odkaz na stránku na internetu, kde jsi uveřejnila fotku. To abych pak mohla kliknutím na ten odkaz zkontrolovat, že fotka se tam skutečně nachází a má správné datum. Úkol bez vyplněného odkazu je jako nesplněný úkol, neboť není co zkontrolovat.

 19. Florentýnko,zapomněla jsem napsat,že mám stejný problém,se soutěžným formulářem jako Martina výše.Oli

 20. Milá Flo,
  naprosto mě to nadchlo, protože tohle je můj první rok, kdy už se mě netýkají takové ty školní prázdniny, první školní rok práce na plný úvazek za mnou, a bylo mi smutno, že pro mě začátek prázdnin vlastně už vůbec nic neznamená.. žádná radost z konce studijního úsilí a hotových zkoušek, žádný oddech oproti normálnímu režimu, než se dočkám své kratičké dovolené.. Tak mě moc potěšilo, že se objevilo něco prázdninového, co si můžu užít!
  Na okurkovou masku jsem se těšila skoro celou pracovní dobu.

  Popravdě, největší výzvou pro mě bylo to zveřejńování. FB nemám, chytrý telefon taky ne – takže ani založení instagramového profilu nepomohlo (a to jsem si i do pc nainstalovala jakousi aplikaci simulující chytrý telefon, ale stejně to nějak nešlo…). Naštěstí jsem si vzpomněla na svůj skomírající účet na tumblr-u, který se mi ovšem nechtělo zaplácnout spousty kuchyňských příspěvků – a tak jsem si založila přidružený, jenom na to! http://momentsinthekitchen.tumblr.com/

  A už se těším na další výzvu a tedy překvapení snad neméně zpříjemňující letní pracovní den!

 21. Tak to vypadá super, určitě se přidávám. :-)

 22. Jindřiška

  2.7.2015 at 21:32

  Jani Flo, je to krásná hra.Nejsem soutěživý typ,ani sociální sítě mi nic neříkají a nepřitahují mě. Takže soutěže se určitě nezúčastním. Ale určitě si pro radost některé úkoly splním.Pro zábavu a potěšení.přeji krásné prázdniny.

 23. Milá Flo,
  jen krátký dotaz. Splnění úkoly jsem zveřejnila na instagramu, ale zapomnela jsem připojit druhy hastag #vyzva, mohu to k fotkám kdykoliv doplnit do komentáře nebo musim počkat na zolika? Jinak dekuji za skvely napad! Úkoly plníme se synem, ten se rano probouzí s otázkou, jestli uz vim nové zadaní

  • Na odpoveď som zvedavá aj ja. I keď teda u mňa sa jedná o blog – adresu by som dopísala priamo do textu článku. (a pýtam sa preventívne :) )

  • Andreo, tohle je drobnost, klidně dopľn do komentáře.

   Letitia, doplň, ale příště už bez úprav, jo? :-)

 24. Mila Flo,
  mam jeste dotaz k tem zolikum. Kdyz mam nesplnene treba 4 ukoly, mohu je splnit vsechny v den, kdy bude zolik? Dekuji za odpoved!

 25. Milá Flo,mám ještě jeden dotaz,20.7. byl úkol návštěva trhu,já jsem úkol splnila 21.7.ale ten den jsem plnila ještě další úkol s jedlými květy.Jde mi o to zda mám do kolonky zkopírovat na ten den oba úkoly,tím pádem by byla kolonka 20.7. prázdná.Děkuji za vysvětlení.

 26. ahoj, chci se zeptat, když zveřejním fotku na instagramu, jak mám udělat odkaz do finální tabulky, díky

 27. Zdravím Flo,
  chci se zeptat – nedávno jsem u jednoho z úkolů studovala dovětek o žolících – mě se povedl asi trochu husarský kousek, v jednom dni (když byly v úkolech nudličky) jsem výzvu sice stihla „uvařit“, ale fotku jsem uploadovala až po půlnoci, tedy ne v řádném termínu. Tu stejnou fotku jsem pak uveřejnila v datu nejbližšího žolíka, protože jsem myslela, že to takto stačí. Je to chyba? Nudle jsem od té doby vařila sice několikrát, ale nenapadlo mne je znovu fotit, myslela jsem, že fotka z prvního focení bude stačit. Mám tedy při dalším žolíku uvařit, vyfotit a nahrát ještě jedny nudličky? :-)))

 28. Mám dotaz ke zveřejňování na rajčeti. Fotky zveřejňuju tam (+ pár i u sebe na blogu), ale nenapadlo mě psát k fotce komentář, aby bylo vidět nějaké datum, kdy byla vložena, píšu jen popisky. Myslela jsem, že stačí datum v těch „informacích o fotce“. Já vím, že je to datum pořízení, a že bych tím pádem mohla kamuflovat, že jsem to třeba zveřejnila později, ale čestně prohlašuji, že datum pořízení i zveřejnění každé fotky se shodují :-).
  Bude to takhle stačit nebo to vlastně mám od začátku úplně blbě? :-/

 29. Hurá :-)

 30. Jani,to je prostě pecka :-D
  Těším se moc moc,to bude advent,na který nezapomeneme ♡

 31. To je krásné,už se moc těším,určitě mi to zpříjemní adventní čas,díky moc.

 32. Teda to je super nápad… bohužel se zúčastnit nemůžu, protože kazdym dnem očekávám odjezd do porodnice a narození našeho prvního potomka. Rozhodne však budu sledovat úkoly a třeba si i nějaký pro radost taky splním. Držím všem palce a přeji klidny předvánoční čas :-)

  • Hani, taky ti držíme palce ať ti to proběhne co nejrychleji a oběma ve zdraví. A na to konto „klidný“ předvánoční čas:))).

 33. Vladimíra

  19.11.2015 at 15:48

  Super, už se moc těším.

 34. Formulář stažen, už se těším na zítra ;)

 35. Na svátky se běžně připravuji opravdu dlouho a maximálně zodpovědně, myslím, že mě nemůže nic nečekaného a nového zaskočit ☺. Alespoň to nebudu muset plánovat sama. Těším se!

 36. Jé tak to už se těším,to je super!!!

 37. Dotaz k jednodenním výhrám. Hned u 1. výzvy je, že časopis Apetit vybere další týden jednoho z instagramu. Vybere ho sám podle hashtagu, nebo je třeba někam poslat odkaz? (do komentářů..?). Protože všechny (splněné;) úkoly pak pošleme Tobě najednou až za měsíc..

 38. Milá Florentýnko,nadchla jste mě a i když jsem babička jdu do toho.Punč je uvařený, adventní plán hotový ,teď jen ta technika!!Snad mi pomůže syn.
  Díky

 39. Milá Flo, popíjím zázvorový čaj s citronem, medem a skořicí (tedy už třetí:-)) a nemůžu se dočkat půlnoci. Díky za super nápad.

 40. Moc se mi tahle výzva líbí. Jako bych měla za zády človíčka a on mi říkal, co ještě je potřeba udělat, aby vánoce byly prima

 41. Nějak se to umazalo, znamená to, že abych byla zařazená do závěrečného slosování, musím mít nasbíráno 60 bodů?

  • Jelikož se výzvy účastní přes 2100 lidí, tak mezi nimi zcela jistě bude aspoň jeden, který bude mít 60 bodů, tedy plný počet. (Pro srovnání: v létě byla účast při Velké prázdninové výzvě asi třetinová, úkolů bylo dvakrát tolik a s plným počtem nakonec dotazník odevzdalo kolem 60 účastníků.)

   Čili ano, pro výhru v závěrečném slosování bude podmínkou plný počet bodů. Minule jsem to předem nevěděla, ale teď to vidím jako jasnou věc. Nesplněné úkoly se dají dohnat prostřednictvím žolíků, tak jestli máš pocit, že ti někde něco uteklo, ještě to neznamená, že je výhra ztracená. Žolíků bude dost.

 42. Ty jo! To je lidí :-) Je to moc fajn výzva. Dala jsi mi dárek ani o tom možná nevíš. Připadá mi, jako by za zady stála máma a napovídala, co ještě je třeba udělat. Jsi báječná. Děkuji

 43. Ahoj kuchařinky,
  mám jeden dotázek. Když dneska splním dneska žolíka na úkol č.1, tak odkaz dám do archu normálně k prvnímu úkolu? Nebo to mám nějak označit, že byl použit žolík? :) Je to otázečka hlavně na Flo, ale určitě mi dokáže odpovědět i někdo jiný :) Děkuji mnohokrát

 44. Zdravím, pokud využívám pouze instagram, ale pokaždé přidám dva zmíněné # jsou to dva body? A výhry od Apetitu se dovíme kdy? :) Děkuji

 45. Mám ještě dotaz k žolíkům, když nestihnu splnit daný den úkol, respektive nezveřejním ten den fotku a tím pádem samozřejmě k fotce nepřidám ani odkaz pro zisk druhého bodu znamená to, že pokud bych tento úkol chtěla dohnat s plným počtem bodů (tedy 2 body) musím využít dva žolíky? Děkuji

 46. Karolína

  4.12.2015 at 15:29

  Zdravím, můžu přidávat úkoly i na pinterest?

 47. Zdá se mi to nebo se změnila výhra pro první místo? Nebyl tam na začátku výzvy kuchyňský robot?

© 2023 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑