Závěrečný úkol pro vážně soutěžící: Odešlete formulář

Výzva sice skončila, prázdninové dobrodružství taky, ale ta nejnapínavější věc nás společně ještě čeká – a nemyslím tím pondělní nástup dětí do školy :-)

Jeden z vás, soutěžících, získá obrovský prázdninový poklad plný bezva věcí souvisejících s vařením. Už jen zbývá vyřešit otázku, kdo to bude a kdo ho vyhraje.

Výherce budeme znát 5. září v dopoledních hodinách. Bude to ten, kdo získal za celé prázdniny největší počet bodů za splněné úkoly. V případě rovnosti bodů na prvním místě rozhodne můj oblíbený hlasovací a loterijní web stejně jako v minulých výzvách.

Abych vám mohla spočítat body, potřebuji od vás, abyste mi poslali přehled splněných úkolů. Stačí, když vyplníte soutěžní formulář a pošlete mi ho nejpozději do 3. září 23:59 hodin na můj e-mail jana@kucharkaprodceru.cz.

Soutěžní formulář si můžete stáhnout tady, pokud ho ještě nemáte: soutěžní formulář.

Pokud vám formulář nejde otevřít nebo vidíte divné znaky, prostudujte si Pravidla, umístila jsem do nich formulář pro starší verze MS Word.

Pár poznámek k vyplnění formuláře:

 • Ve formuláři najdete předem vyplněné číslo úkolu a datum. K tomu už jen přidáte — zkopírujete — internetový odkaz, kde najdu vaši soutěžní fotku. Do posledního sloupce napíšete, kolik za to chcete bodů — tedy zda jeden nebo dva, podle toho, zda máte nebo nemáte nárok na dodatečný bod podle pravidel.
 • Jeden a ten samý odkaz, který zkopírujete do každého políčka ve formuláři a který vede na váš blog nebo internetové album, nestačí. Vyhodnocení by se mi tím značně zkomplikovalo a vzhledem k množství soutěžících bych ho dělala asi tak do Vánoc. Každá fotka má svůj vlastní internetový odkaz a ten je třeba správně zkopírovat do soutěžního formuláře ke správnému datu. Kdo odkazy do formuláře přidával a kopíroval průběžně, teď si jásá!
 • Úkoly se v této výzvě plnily zásadně v tom pořadí, ve kterém byly zveřejněny, tedy nikdy na přeskáčku. Při kontrole to budu rozhodně hlídat.
 • V rámci jednoho dne šly splnit a zveřejnit nejvýš tři úkoly.

Každému, kdo mi vyplněný formulář pošle, potvrdím jeho přijetí. Pokud ode mě neuslyšíte během následujících hodin (opravdu ale nesedím u počítače nonstop, občas i spím, jím nebo jdu na výlet), asi se vaše zpráva někde zatoulala a bylo by lepší mi ji raději poslat znovu.

Vyplňování zdar a 5. září na viděnou opět tady, při zveřejnění vítězů.

Florentýna

Share Button

20 komentáře

 1. Vašek K.

  1.9.2017 at 0:10

  Ahoj Flo,
  díky za napínavou Výzvu, které jsem se nemohl zúčastnit, jen jsem občas sledoval snažení ostatních
  Zdravím Všechny účastníky Velké výzvy. Přeji štěstí Všem, ale jen jeden může být vítěz, tomu gratuluji k vítězství. Čekání jsou to nervy, znám to, ale už se dočkáte. Krásné sny.

 2. Sice odpoved zna ale stejne se radsi zeptam, nestihla jsem vcera rozdelat ohen.kdyz si dnes zapalim svicku, uz se ta asi nebude moct pocitat, ze? Stejne jsem necekala, ze bych vyhrala a uz jsem si vybrala, co si koupim jako cenu utechy.

 3. Jaktoze se mi odeslala jen pulka komentare?
  Tak jeste jednoou, to hlavni: dily moc za vyzvu. Nektere dny byla asi to jedine, co me drzelo tak nejak v normalu.
  Diky za pekne ukoly, u nekterych jsem se poucila, nekdy jsem oprasila stary recept jindy si zkusila neco noveho!
  Muselo to dat praci vymyslet a pripravit, diky, zes tomu venovala svuj cas. Tesim se zase nekdy… ☺

  • Souhlasím! Snad jedině pravidelnost úkolů mě držela přes prázdniny v relativním normálu – alespoň něco mělo řád… :-D
   Taky za Výzvu moc děkuju!

 4. Dobrý den,
  takže datum se nemění, i když jsem úkol plnila jiný den?
  Děkuji :-)

 5. Kateřina Majorová

  1.9.2017 at 11:46

  Milá Flo, díky Ti za výzvu. Díky za objevování nového a těším se na další podobnou akci. Plnila jsem úkoly se zpožděním, ale poctivě ;) Jen si nejsem jistá zda mohu odeslat formulář, když jsem některé úkoly zveřejnila jen na fb ve skupině Kuchařka pro dceru. Díky za odpověď :)

 6. Pátek byl divný – bez úkolu. Tak jsem z nostalgie alespoň k večeři uvařila krémovou zeleninovou polévku (z cukety) podle Flo. A vymyslela jsem celoroční výzvu: „Každý den může být jiný, když vaříš podle Florentýny!“

 7. Ehm, asi jsem natvrdlá. Za opožděně (druhý den) splněný úkol se bod počítá či ne? Biju se do hlavy, že jsem formulář nevyplňovala průběžně…

  • Počítá.

  • A ještě mám problém, že na kopírovaných odkazech (do tabulky formuláře) není vždy vidět u fotky můj popisek včetně linku na kuchařku od dcery, ačkoli na hlavní stránce příspěvků to mám. Zkusila jsem to kopírovat různě, ale v některých případech neúspěšně, takže se mi to asi při kontrole nezapočítá jako hotový úkol? Nebo mám tyto případy nějak označit ve formuláři?

  • K druhému dotazu: obvykle je chyba v odkazu, který kopíruješ, je potřeba kopírovat link příslušející k celé skupině fotek, nikoli k jednotlivé fotce. Stává se to, když má splnění úkolu víc fotek najednou.

  • Já to pochopila tak, že pokud jsem úkol splnila (kdykoliv, ne jen v den vyhlášení), mám bod. Pokud jsem fotku označila (kdykoliv), mám druhý bod. Ohledně chybějícího popisu asi neporadím, hlídala jsem to v průběhu výzvy a pokud se mi „nechytil“, zkopírovala jsem ho k fotce hned…

  • Lucie, počítá. Je jedno, kdy úkol splníš, pokud je to podle pravidel (tj. maximálně 3 úkoly za den a všechny úkoly v tom pořadí, jak byly zveřejněny za sebou).

 8. Kateřina Majorová

  4.9.2017 at 0:01

  Děkuji za zprávu, odesláno v poslední minutě :D

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑