Pravidla Velké prázdninové výzvy 2017

Výzva je jasná: každý jeden prázdninový den nechť je protknut zábavou, radostí a dobrodružstvím. A taky dobrým jídlem.

Proto jsem pro vás připravila 62 prázdninových úkolů, na každičký prázdninový den přesně jeden.

Kdo jich splní nejvíc, vyhraje cenu. Vlastně takový větší kuchařský poklad.

Žádná výzva v historii Kuchařky pro dceru ještě nebyla tak velká.

O co se hraje:

Weber

Na vítěze čeká opravdový, živý, nový gril známé a skvělé značky Weber. Sama jeden (vlastně dva) takové používám a jsou víc než prima.

Weber Master Touch

V průběhu hry navíc budete mít možnost soutěžit i o další drobnosti na grilování a o grilování.


Remoska
Vítěz dál dostane jednu zbrusu novou Remosku, se kterou může následně čelit úplně novým kuchařským výzvám. Na Remosku je spolehnutí a hlavně s ní je zábava.

Remoska


Apetit

Vítěz bude dál odměněn třemi kuchařkami z edice Apetit, ročním tištěným předplatným časopisu Apetit a stylovou kuchařskou zástěrou.

Ale to není všechno. Apetit odmění i další 2 místa.

2. místo:
2 kuchařky, roční digitální předplatné a zástěra Apetit

3. místo:
1 kuchařka, roční digitální předplatné a zástěra Apetit

předplatné Apetitzástěra Apetitdigi


Vína
Alimpex

K tomu všemu ještě bude zahrnut spoustou dobrého vína a jídla od dalších dvou partnerů.

Bodování a splnění úkolů

Vítězem se stane ten, kdo získá nejvíc bodů za splněné úkoly.

Co přesně znamená splnění úkolu?

Splněný úkol je takový úkol, který realizujete, výsledek nebo průběh vyfotíte a fotku ještě ten den někde zveřejníte na internetu jako důkaz. Každý úkol je totiž platný pouze jeden jediný den.

Nový úkol na další den se objeví na těchto stránkách vždy o půlnoci. Máte tedy 24 hodin na to, abyste ho splnili, splnění vyfotili a fotku zveřejnili. Je jen na vás, abyste sem přišli a nový úkol si sami přečetli.

Proč je třeba fotky zveřejňovat?

Úkoly jsou jednodenní, proto je třeba nějaký veřejný časový záznam, že jste úkol splnili včas. Jinými slovy, nestačí jen fotka uložená ve fotoaparátu.

Kde přesně na internetu se dají soutěžní fotky zveřejňovat?

Záleží na vás, co je vám milejší.

Můžete fotku zveřejnit na Facebooku. Nebo na Twitteru. Nebo na Instagramu či na Google+. Nebo na svém osobním blogu, pokud ho máte. Nebo v diskuzním fóru, které navštěvujete. Prostě kdekoli, kde fotku můžu zkontrolovat. Tím pádem jsou vyloučené uzamčené diskuze, soukromé fotky na Facebooku, heslem chráněné blogy, privátní profily na Instagramu a podobné, volně nepřístupné fotografie.

Spousta sociálních sítí umožňuje nastavit viditelnost zveřejňovaného příspěvku tak, aby to neohrozilo zbytek vašeho soukromí. Nemusíte se bát, že byste se příliš otvírali světu, pokud o to nestojíte.

Jak se budou úkoly bodovat?

Pokud úkol splníte ve stanovené 24-hodinové lhůtě, získáte jeden bod.

Dají se někde získat nějaké dodatečné body?

Ano. Je to jednoduché:

 • Pokud zveřejníte soutěžní fotku na Facebooku a přidáte k ní odkaz na facebookovou stránku Kuchařky pro dceru, dostanete ten den 1 bod navíc. Tady máte přesný návod s obrázky krok za krokem, jak to udělat.
 • Pokud zveřejníte soutěžní fotku na Instagramu a přidáte k ní oba hashtagy #kucharkaprodceru a #prazdninovavyzva2017, získáte ten den 1 bod navíc.
 • Pokud zveřejníte soutěžní fotku na Twitteru a přidáte k ní oba hashtagy #kucharkaprodceru a #prazdninovavyzva2017, získáte ten den 1 bod navíc.
 • Pokud zveřejníte soutěžní fotku kdekoli jinde na internetu a přidáte k ní odkaz na jakoukoli stránku z webu Kuchařky pro dceru, získáte ten den 1 bod navíc.
Kolik dodatečných bodů můžete za jeden den získat?

Jen jeden. Je jedno, na kolika místech zveřejníte fotku s příslušným dodatkem z předchozí odpovědi, přinese vám to dohromady nejvýš jeden bod. Takže stačí, když si vyberete jen jednu možnost. To proto, aby nebyli znevýhodněni soutěžící, kteří mají třeba jen jeden sociální profil.

Plnění starších úkolů

Když vám nějaký úkol uteče a nestihnete ho splnit, dostanete možnost se k němu ještě někdy vrátit?

Ano. V podstatě kdykoli se vám zachce. Má to však dvě podmínky:

 1. Úkoly musíte plnit v tom pořadí, jak jsou zveřejněny. Nelze je plnit a zveřejňovat na přeskáčku. Tedy nejdřív musíte splnit a zveřejnit úkol, který jste prošvihli, a pak postupně jeden za druhým všechny další úkoly až k nejnovějšímu. Je to podobné, jako když se postupuje ve stolní hře. Políčka jdou za sebou a nemůžete je procházet napřeskáčku.
 2. Smíte splnit nejvýš 3 úkoly denně.

Jinými slovy, klidně můžete prvních 40 dní prázdnin sedět s rukama založenýma v klíně a posledních 22 dní si trochu máknout a vzít to rychlostí tři úkoly za den, a to v tom pořadí, jak byly zveřejněny.

Anebo další možnost využití tohoto pravidla: odjedete na týden na dovolenou bez přístupu k internetu. Nevadí, po návratu zrychlíte a budete plnit úkoly dva kousky za den. Do týdne se dostanete na aktuální úroveň.

Je možné se k výzvě přidat, i když už začala?

Pokud jste se na tyto stránky dostali se zpožděním, neházejte vařečku do žita. Klidně se k výzvě přidejte kdykoli v průběhu. Nikde není psáno, že musíte plnit úkoly hned od prvního dne výzvy. V souvislosti s předchozím pravidlem je zřejmé, že všechno můžete v klidu dohnat.

Když se dají úkoly plnit zpětně, tak to přece není fér pro soutěžící, kdo hrají každý den a nevynechávají.

Jak se to vezme. Ve Velké prázdninové výzvě Kuchařky pro dceru není jen jedna velká výhra pro vítěze. Je tu i spousta malých, jednodenních výzev pro ty, kdo jsou stále ve střehu a drží krok.

Občas se stane, že úkol na daný den bude obsahovat i doplňující podmínku, kterou, když splníte, můžete usilovat o získání drobné jednodenní radosti. A takovou radost můžete vyhrát pochopitelně jen pokud plníte aktuální úkol na aktuální den. Pozdě splněný úkol už nebude mít šanci na jednodenní výhru. Protože nikdy nebudete vědět dopředu, který den se bude hrát o cenu, je lepší stále držet krok a být připraven na možnost kdykoli soutěžit. Pokud budete ve skluzu o výši pěti úkolů, tak je během jednoho dne nedokážete dohnat a nebudete se tak moci ucházet o jednodenní výhru.

Bodování a počítání

Kam se hlásí splněné úkoly?

Nikam. Jen je musíte vést v evidenci vy sami. A teprve po skončení celé Velké prázdninové výzvy mi pošlete seznam vašich splněných úkolů.

Čili abyste se nemuseli zatěžovat neustálým hlášením každého úkolu, uděláte to až všechno najednou po skončení soutěže.

Přehled vašich splněných úkolů mi zašlete během 1.-3. září 2017, a to e-mailem. Připravila jsem vám na to velmi jednoduchý formulář, do kterého vyplníte, které úkoly jste splnili. Ve formuláři najdete předem vyplněné číslo úkolu a datum. K tomu už jen přidáte — zkopírujete — internetový odkaz, kde najdu vaši soutěžní fotku. Do posledního sloupce napíšete, kolik za to chcete bodů — tedy zda jeden nebo dva, podle toho, zda máte nebo nemáte nárok na dodatečný bod podle předchozích pravidel.

Nestačil by jen jeden odkaz na váš blog nebo třeba na facebookový profil namísto vyplňování každý den?

Ne. Vyhodnocení by se mi tím značně zkomplikovalo a vzhledem k množství soutěžících bych ho dělala asi tak do Vánoc.

Každá fotka má svůj vlastní odkaz a ten je třeba správně zkopírovat do soutěžního formuláře. Proto vám doporučuju, abyste si sami pro sebe vyplňovali formulář průběžně každý den. Tím si ušetříte spoustu práce s dohledáváním odkazů a fotek, jakmile se přiblíží termín odevzdání. Abyste mohli začít zapisovat rovnou, je vám formulář k dispozici ke stažení hned od začátku soutěže. Stáhnout si ho můžete tady: [soutěžní formulář]. Všechny pokyny, kam a jak ho odeslat na konci soutěže, najdete v něm, ať pak nemusíte znovu pátrat, co s ním.

Tohle zapisování má ještě jednu výhodu. Ze svého soutěžního archu hned poznáte, kolik úkolů jste pozadu, kolik jich můžete za jeden den splnit a jak moc musíte přidat, pokud doháníte skluz.

Co s tím, když se vám soutěžní formulář sice otevře, ale jsou v něm jen divné znaky?

Zachovejte klid a paniku přenechte jiným. Prostě jen potřebujete formulář v jiné verzi MS Wordu. Zkuste tento [formulář uzpůsobený pro starší verze].

Vyhlášení a předání cen

Kdy dojde k vyhlášení vítěze?

Na vyhodnocení soutěže potřebuji já a můj tým dva dny. Hned ráno 5. září slosuji všechny došlé formuláře. U vylosovaného formuláře zkontroluji soutěžní příspěvky a pokud najdu plný počet bodů, máme vítěze. Pokud ne, losování bude pokračovat.

Jakmile budu mít vítěze, stejným způsobem určím druhé a poté i třetí místo.

Cena tak bude moci obratem vyrazit přepravní firmou směrem na adresu výherce.

Kde dojde k předání ceny?

Místem doručení výhry je výhradně Česká republika. Na zahraniční doručovací adresy se výhra nevztahuje. Pokud bydlíte mimo ČR, odevzdejte formulář s adresou v rámci Česka, kam bude možné vaši případnou výhru zaslat.

A protože vás nechci ochudit ani o pozvání na kafe, stejně jako tomu bylo u Velké prázdninové výzvy 2015 a 2016, ráda se s výhercem osobně sejdu. Opět platí omezení na Českou republiku.

Co když bude mít víc soutěžících stejný počet bodů? Kdo dostane výhru?

Jak už bylo řečeno. Rovnost určitě nastane, ale hlavní výhru cenu získá první vylosovaný, který bude mít plný počet bodů.

Lze cenu vyměnit za peněžní poukaz, peníze nebo něco podobného?

Ne. Pokud vyhrajete, cenu dostanete tak, jak je uvedeno, tedy v podobě grilu, nádobí, jídla, pití, poukázek, knížek, předplatného, pozvání na kafe. Vše je samozřejmě nové, nikdy nepoužité, a budeme doufat, že ani to kafe ještě nikdo předtím nepil.

Je velká nevýhoda, když už teď víte, že máte prázdniny pěkně našlapané?

Nebojte se. Úkoly budou splnitelné. Pokud náhodou to bude něco náročnějšího, nechám to na víkend. Bylo by škoda soutěž vzdát, pokud budete mít třeba několikadenní výpadek vzhledem k pracovnímu nebo dovolenkovému shonu. O vítězi přesto rozhodne výdrž a pevná vůle, protože úkolů je přece jen 62 a je snadné to při prvním neúspěchu vzdát. Nenechte se zmýlit dojmem, že už to nemáte šanci dohnat.

Partneři Velké prázdninové výzvy

Tato výzva by se neobešla bez podpory partnerů, kteří fandí zábavě o prázdninách a kteří věnovali krásné ceny pro vítěze i pro jednodenní soutěže.

Jak to bude s jednodenními výhrami?

Některé úkoly budou mít pod patronátem partneři výzvy, kteří vám připravili spoustu dalších dárků a cen, jak už jsem zmiňovala. Ti pak doplní úkol malou další nepovinnou podmínkou. Pokud ji splníte, budete zařazeni do malého denního slosování o malou cenu, kterou následně obratem obdržíte přímo od partnera.

Pokud máte nějaké další dotazy, neváhejte využít komentáře níže.

70 komentáře

 1. Áno, jednu otázku mám. Týka sa „žolíka“. Predpokladajme, že nestihnem (nezvládnem) splniť nejakú úlohu a mám teda sklz. Je mi jasné, že kým ju nesplním, nemám nárok pokračovať v boji o hlavnú výhru. Ale znamená to tiež, že sa nemôžem uchádzať o výhru v jednodennej „minisúťaži“?
  Pravdepodobne nebudem mať dosť síl / času / odhodlania tento rok plniť úplne všetky úlohy, preto ma zaujíma, či si budem tým pádom plniť úlohy len vyslovene pre radosť, alebo je tu aj nejaká možnosť zúčastňovať sa denných výziev od partnerov.

  Teším sa na letné dobrodružstvo a všetkým vám (s Florentýnou na čele!) želám radostné prázdniny! (A je jedno, či ich budete tráviť v nejakej exotickej krajine, alebo v práci, či nebodaj na lôžku. Radosť môžeme prežívať kdekoľvek.)

  • Leti, tak to je super dotaz. Musela jsem díky tobě domyslet pravidla, díky :-)

   Takže to bude takto:

   Jednodenní soutěžní úkoly může plnit kdokoli, kdykoli, bez ohledu na to, zda má splněné všechny předchozí úkoly a zda se účastní hlavní hry. Tedy kdokoli se může ucházet o jednodenní výhru. I kdyby tenhle soutěžící plnil za celé prázdniny jeden jediný úkol, není to problém.

   Tím pádem je ale jasné, že se takový úkol nemůže regulérně počítat do celé velké prázdninové hry, protože je před ním díra v postupu a leží před ním nesplněné úkoly. Hráč, který chce soutěžit o hlavní výhru, tak musí nejdřív splnit chybějící úkoly, a jakmile se znovu dostane k tomuto úkolu, splní si ho ještě jednou, aby zachoval pořadí. Tím si zbytečně přidělává práci, ale jinak nelze. Není možné zveřejnit starou původní fotku v nový den, aby to odpovídalo pořadí, to je snadno rozpoznatelné a dohledatelné a nebudu to počítat jako správně splněný úkol. Myslím, že takhle to bude pro všechny fér.

 2. Ďakujem. Takto to dáva zmysel. Radostné prázdniny!

 3. Flo, take mam dotaz k pravidlum, muzu dohanet ukoly 1. az 3. zari? Uz ted vim, ze budu koncem srpna asi dost vytizena…
  Jinak se mi moc libi to dohaneni ukolu, zni to rozumne. Budu o prazdninach doma a vetsinou sama, tak snad budu zvladat vsechno to jidlo jist, ale urcite se zkusim zucastnit.
  Pekne prazdniny preju!

  • Martino, to asi nepůjde. Výzva začíná a končí s prázdninami. Následující tři dny jsou na vyplnění a odevzdání formuláře. Ale buď v klidu, úkoly jsou opravdu vcelku snadno splnitelné a hlavně pro radost.

 4. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když budeme přidávat fotky na facebook, je možné mít album po celou dobu skryté (nerada bych obtěžovala své Facebook přátelé :D) a odkrýt jo až na konci srpna, nebo je potřeba mít fotky po celou dobu viditelné? Děkuji za odpověď a už teď se těším na soutěžení :)

  • Není to možné, nezlob se. V pravidlech je podmínka veřejnosti, je důležité, aby úkoly byly celou dobu transparentní. Nicméně album můžeš udělat neveřejné po skončení a vyhodnocení výzvy.

 5. Trochu rejpavý, nechápavý dotaz: Když každý úkol platí jen jeden den, ale zároveň lze úkoly kdykoliv (v souladu s pořadím) dohnat, bude za ten dohnaný úkol možné získat dva body, nebo jen jeden (za předpokladu, že do jeho popisku zařadíme odkaz na fb stránku Kuchařky pro dceru)?

  Díky za výzvu, bude švanda.

  • Kláro, dva body platí kdykoli, pokud budou dodrženy podmínky. Nemusí to být nutně v den zveřejnění úkolu.

   Úkoly platí 24 hodin proto, že budou často doplněny jednodenními soutěžemi o drobné denní ceny. Pak pochopitelně soutěžit zpětně nejde.

   Ona ta podmínka, že lze plnit úkoly zpětně, je jen zdánlivě ulehčující. Ve skutečnosti zvyšuje riziko s každým dalším splněným úkolem. Představ si, že třeba postupem doby zjistíš, že jsi před 15 dny nedodržela zadání a úkol jsi splnila špatně. Pak budeš muset znovu dohnat všech 15 posledních úkolů, neboť platí podmínka, že úkoly musí jít za sebou v pořadí dle čísel, přičemž můžeš dohnat maximálně 3 úkoly za den, a pak ještě je potřeba dohánět nové, které mezitím přibyly. Proto je mnohem lepší a jednodušší a strategičtější plnit úkoly vždy v den zveřejnění a dát si pozor na splnění zadání.

 6. Dobrý den, já bych se chtěla zeptat, zda když vyplním úkol se zpožděním (ale v souladu se všemi dalšími pravidly) a přidám na Instagramu oba hashtagy, mám stále nárok na dva body za splnění úkolu. Nebo je ten bonusový bod platný pouze při zveřejnění aktuálního úkolu pro daný den? Z pravidel mi to není úplně jasné. Moc děkuji a všem přeji pevné nervy :-)

 7. Dobrý den, z výzvy mám radost. Přece jen třetí rokem na rodičovské už doma trochu zakrňuji, takže výzvy jsou vítané :) Otázku nemám, ale jen jedno takové přání (chápu, že nejspíše nerealizovatelné, ale proč to nezkusit :) ). Napadlo mě, zda by nebylo možné, zveřejňovat téma úkolu vždy po 12:00 tj.v poledne (tj. půl dne předem)? Možná se to jeví jako nesmysl, ale vysvětlím,co mě k tomu nápadu přivedlo: Úkol se odtajní po půlnoci a já i když něco vymyslím a zrovna nebudu mít k dispozici suroviny, tak ten daný den již nemám moc šancí suroviny sehnat či koupit (vím,že v dnešní době to může působit jako pitomost, ale když vezmu v potaz nemocné děti, nemožnost někam zajít atp., tak mi to přijde škoda :( Když by to člověk věděl s půldenním předstihem, měl by větší šanci experimentovat. Děkuji za zamyšlení :)

  • Soňo, obávám se, že to nepůjde, i když důvody naprosto chápu. Jedno posunutí termínu by vyvolalo další posunutí a nakonec bych mohla zveřejnit všechny úkoly najednou – to by pak nebyla žádná výzva. Ale snažím se připravovat úkoly tak, aby byly co nejméně závislé na akutní výpravě do obchodu a daly se splnit třeba i v kempu :-) Tak snad to bude dobré. Držím palce. Flo.

 8. Trochu nechápu kontrolu a vyhodnocení jednorázových výherních úkolů. Dnes udělám první úkol, fotku a odkaz na stránky kuchařky pro dceru uložím na blog (mimochodem výzva mě přiměla si ho vytvořit, i když o něm už nějakou dobu uvažuji) a kontrola proběhne až v září po zaslání všech podkladů pro kontrolu. To chápu, ale co jednotlivé úkoly za okamžitou výhru během soutěže, jak zjistíš, že vlastně soutěžím?díky P.

  • Petro, jednorázové okamžité úkoly s výhrou v sobě budou mít zahrnutý mechanismus, jak příspěvky můžu dohledat, aniž bych viděla závěrečný formulář. Myslím, že už brzo zjistíš, jak :-)

   Gratuluju k blogu! Flo.

  • Taky mi nějak unikl mechanismus kontroly na blogu… Flo poradíš?

  • Lucie, jednorázové soutěžní úkoly s denními odměnami mají v sobě i určení, kde má být fotka zveřejněna. Obvykle je to Facebook nebo Instagram, tím pádem jsou pro mě i pro partnery okamžitě zjistitelné a ihned odměnitelné.

   Pokud se tedy nesnažíš vyhrát denní cenu, můžeš dát fotku, kam chceš, třeba na blog. Pokud chceš denní výhru, je třeba splnit i dodatečná pravidla. Je to něco za něco.

 9. Dobrý den. Dá se během výzvy nějak zjistit, zda mám úkol splněný podle Vašich představ?

  • Ali, moje představy ani zdaleka nesahají představám soutěžících po paty. Nestačím se divit, co vše se dá vymyslet a jak se dá výzva rozmanitě a nápaditě užít. Takže v tomto směru můžu rovnou říct, že těžko nějaký úkol bude odpovídat mým představám.

   Pokud jde o správné splnění soutěžního úkolu, stačí pořádně číst zadání. Taky se vyplatí sledovat ostatní soutěžící na Facebooku a Instagramu (díky hashtagům a označení stránky Kuchařka pro dceru se snadno hledají) a dívat se, jak si kdo s úkolem poradil. Fotky ostatních jsou výborné vodítko. Já je sleduji též a pokud během dne vidím úkol, který je ne úplně dobře splněný, tak se na to v komentářích pod fotkou snažím nenápadně upozornit, aby se to ještě dalo napravit, nicméně není v mých silách vidět všechno. Posílat mi odkaz na úkol e-mailem není v době prázdnin příliš spolehlivé, klidně se může stát, že nestihnu odpovědět. To už spíš doporučuju zeptat se pod zadáním soutěžního úkolu v komentářích, spousta soutěžících ráda pomůže s objasněním a s nejastnostmi.

 10. Proc muj komentar u ukolu ceka na schvaleni, ale dalsi komentar na stejne strance, ale od jineho autora a 5 hodin pozdeji napsany, tak ten na schvaleni neceka. Tak jak to je?
  Dekuji za odpoved

  • Šárko, to asi bude proto, že druhé, třetí a další komentáře nepodléhají schválení. Takže pokud někdo přidává svůj další komentář, nemusí čekat, až ho schválím, a zveřejní se rovnou. Věnovala jsem se přes den dětem a zahradě, nebyla jsem u počítače, pardon to zpoždění.

 11. Ahoj Flo, musím ti napsat, že na čtvrteční emaily od tebe se těším vždy. Když chci něco super extra, kouknu k tobě, ty běžné věci dělávám od oka a tak jsem se zkusila zapojit. Beru to s humorem, nadhledem a opravdu jako výzvu. Obchod tu je minipidinic, do města daleko, takže si musím povětšinou vystačit s domácími a zahrádkovými zásobami. Ale pc není můj velký kamarád. Prosila jsem dcery o pomoc při zakládání blogu a stahování fotek a víš co? I ony to vzaly jako výzvu a zapojily se též. Takže doma soutěžíme tři, je to asi větší výzva, nekopírovat od sebe a mít originální nápad. Zasmějem se, povzbudíme se a ještě si pochutnáme. Díky díky veliké.
  Přeji ti příjemné chvíle nejen v kuchyni.
  Bohunka

 12. Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, kdy dochází k vyhodnocení jednodenních soutěžích, zda také až v září, nebo v průběhu. Také jsem se chtěla zeptat, jak ověřujete, zda k průběžné soutěži má soutěžící splněné předešlé úkoly. Některé úkoly přidávám na Facebook, jiné zase na Instagram, nevadí to? Nebo máme Vám zasílát při jednodenních úkolech také vyplněnou tabulku? Děkuji za odpověď a už si lámu hlavu nad tím, jak se popasuju s dnešním úkolem OLATKY. děkuji za tuhle výzvu :-)

  • Míšo, jednodenní úkoly se vyhodnocují na základě zalinkování, pro mě a pro partnery tak není problém soutěžící dohledat, i když nikdo zatím neodevzdá svůj formulář.

   Průběžné plnění nevyhodnocuje nikdo, to bude překvapení až v září. Tabulka mi opravdu stačí zaslat až na konci výzvy. Díky ní bude jednoduché u každého zkontrolovat pořadí úkolů i jejich splnění.

   Střídání sociálních sítí pro zveřejnění rozhodně nevadí.

 13. Obdivuju Tvou fantazii, organizační zabezpečení a vůli dát tomu svůj volný čas. Velmi se mi líbí krásně udělaná mapa, takže se se zájmem zúčastním, ale mimo soutěž – jen pro své potěšení.

 14. Ahojky chci se jen zeptat, pokud se člověk dozví o výzvě později anebo se prostě rozhodne zapojit o něco dele, kde dohleda předešlé úkoli?

 15. Možná jsem to jen nějak přehlédla, ale chtěla bych se zeptat, jestli lze plnit více úkolů v jednom? Tedy mohou-li se plnit tři úkoly denně a mně napadne jídlo, které splňuje podmínky obojího, stačí to jedno jídlo, nebo musím uvařit dvě různá jídla? Nebo podle již zveřejněných úkolů, řekněme, že udělám drink z minerálky, ozdobím ho oplatkou a zapálím si k tomu svíčku, stačí to vše vyfotit jednou a pak sdílet stejnou fotku po všechny tři úkoly (případně nasdílet danou fotku třikrát za sebou)?

 16. Zdravím, taky jsem se připojila a plním úkoly, je to milé, zábavné i poučné. =) I když asi daleko víc než já to prožívá přítel, už prostě musím vydržet až do konce. =)
  Proto bych se chtěla zeptat. Jednotlivé výzvy zveřejňuji na blogu, ale když je nějaká pěkná jednodenní soutěž, tak fotky přidávám i jinam (FB, Instagram). Když pak vyplňuji soutěžní formulář, musí se odkaz ve formuláři shodovat s tím z jednodenní soutěže, nebo tam můžu zkopírovat odkaz z blogu? Když úkoly plním postupně, tak si myslím, že je to jedno, který odkaz tam vložím, ale radši se zeptám. Díky

 17. Ešte mi napadá jedna otázka. Pri minulých výzvach som mala najväčší stres z toho, aby som stihla uverejniť „dôkaz“ pred polnocou (chodila som spať neskoro). Teraz mi napadlo, že pri nových pravidlách tento stres opadá, ale nie som si istá.
  Ak splním úlohu povedzme večer (v noci) a nestihnem obrázok zverejniť než udrie polnoc, bude sa mi počítať, ak ho zverejním „ešte pred spaním“, alebo musím variť znova?

  • Leti, jediné, na čem záleží, je pořadí splnění a zveřejnění úkolů, nejdou dělat na překážku. Včerejší úkol proto klidně můžeš zveřejnit ráno a pak pokračovat v plnění dnešního úkolu.

   Půlnoc je rozhodující pro úkoly, kde se snažíš vyhrát jednodenní cenu. Pak je jasné, že je limit přesně 24 hodin na splnění i zveřejnění.

 18. Taky mám upřesňující dotaz k limitu na zveřejnění, konkrétně k dodatečnému bodu za odkaz/hashtag/zalinkování na facebooku. Fotky sdílím na facebooku, přidávám je z mobilu, kde ten link správným způsobem udělat nejde, takže to pak dodělávám dodatečně u manželova počítače jako úpravu příspěvku (a rovnou k tomu připíšu i stručný popis, neb z mobilu se mi to datlovat nechce :-) ). Ale třeba včera u oroseného úkolu jsem se k počítači už nedostala, až dnes. A jelikož jsem si nebyla jistá, jestli by se ten dodatečný bod počítal nebo ne, splnila jsem úkol pro jistotu znova, tentokrát i se zalinkováním ten samý den :-). Ale jak to tedy je?

  • Ja myslím, že pokým to stihnete do splnenia a zverejnenie ďalšieho úkolu, tak je to v poriadku (viď odpoveď na moju otázku vyššie). :)

  • Jani, taky jsem po návratu z víkendu zjistila, že zalinkovat se mi z mobilu nezadařilo, takže jsem smířená s tím, že do dodatečné soutěže jsem se nezapojila (protože soutěžní partner nezjistil, že jsem ho označila), ale do výzvy bych zapojená být měla…

  • Jani,

   pokud jde o link k dodatečnému jednodennímu soutěžnímu úkolu, tak fotka i správné zalinkování musí proběhnout během 24 hodin.

   Když jde ale o úkol do celoprázdninové výzvy, je vlastně jedno, kdy k němu zalinkování přidáš. Klidně to může být o den později z jiného přístroje. Stačí jen dodržovat správné pořadí soutěžních fotek.

  • Super, tak to už nemám obavy o to, jak to zvládnu na dovolené na konci července. Tam budu mít jen ten mobil a budu ráda, když přemluvím signál k odeslání fotky :-D. Zalinkování pak tedy doplním hned po návratu domů.

 19. Krásný, den Flo, rada bych se zeptala kdy dochází k vyhodnocení jednodenních výzev. Moc Dekuju za odpověď a už se těším na zbytek prázdninových úkolů . Hrozně mě to baví

 20. Ahoj, mam jeste jeden dotaz, rekneme, ze splnim celou vyzvu, v zari ti to poslu a ty pri prochazeni ukolu zjistis, ze jsem treba 4. ukol nesplnila spravne. Znamena to, ze vsechny ostatni ukoly se nepocitaji, protoze kdyz chybi 4. ukol, nemohou se zapocitat ani zadne dalsi? Dekuju.
  Jinak zatim je to prekvapive fajn, donutila jsem se udelat si poradnou veceri, pravidelne se nalevam dobrym pitim, ted budu muset vyrazit do parku… Leto jak ma byt. :)

  • V takovém případě předpokládám, že v září dostanete mailem lhůtu pro dodatečné splnění úkolu, ale spravedlivější by asi bylo vyřadit, že? :-)

  • Martino, pokud při procházení úkolů zjistím, že není 4. úkol splněný, tak se ani nebudou počítat úkoly následující. Nebudu dávat žádné dodatečné lhůty na doplnění, nebylo by to fér. Ostatně v tomhle případě by se musely znovu splnit úkoly 4-62, asi sama vidíš, že tady prodloužení lhůty moc nedává smysl.

   Úkoly jsou jednoduché, nejsou v nich žádné chytáky, jejich smyslem je udělat něco, co by člověk jinak o prázdninách nedělal. Stačí pořádně číst zadání, splnit, co se splnit má, a být v klidu :-)

 21. Milá Florentýno,
  v pravidlech se píše:
  „Spousta sociálních sítí umožňuje nastavit viditelnost zveřejňovaného příspěvku tak, aby to neohrozilo zbytek vašeho soukromí. Nemusíte se bát, že byste se příliš otvírali světu, pokud o to nestojíte.“
  Chtěl bych se proto prosím zeptat, zda je možné takovýmto způsobem vyladit nastavení i na Facebooku. Je možné volit jiný režim než veřejný?
  Díky za odpověď, Honza

  • Dobrý den,Honzo.Pokud nevadí,pokusím se odpovědět,veřejně dáváte pouze ty soutěžní fotky,ostatní si nechte skryté(jako soukromé,které vidíte jen vy,nebo pro přátele,které vidí všichni Vaši přátele) soutěžní musí být veřejné z toho důvodu,aby byly pro Flo,nebo partnery viditelné a dohledatelné. Pro příklad: veřejně si udělejte jedno album,do kterého budete dávat soutěžní fotky. Po skončení výzvy si případně můžete upravit nastavení a z veřejného upravíte zpět jako soukromé nebo pro přátele.

  • Honzo, píšu „zbytek vašeho soukromí“. Čili cokoli jiného než soutěžní příspěvky klidně může být soukromé a uzamčené. A ano, jde to na Facebooku. Přesně jak píše Mirka.

 22. Milá Florentýno,
  prosím o nápovědu – v případě, že plním více úkolů v jeden den (max 3), je možné nejdřív úkoly splnit a pak je všechny večer zveřejnit (ve správném pořadí) nebo je nutné úkol vždy nejdřív splnit a zveřejnit a pak se teprve pustit do plnění dalšího úkolu?
  Díky, Honza

 23. Milá Florentýno,
  mám podobný dotaz jako Honza viz komentář nade mnou. Zajímalo by mě, zda se počítá, když si doma splním zameškané úkoly jakoby na přeskáčku a pak je uveřejním ve správném pořadí. Můj příklad – chybí mi úkoly za poslední týden. Dnes dopoledne chci uveřejnit 17.úkol (Sklo), 18. (Kost) a 19. (Zelí). Snídani ve skle jsme měli až dnes, ale králíka s kostí v neděli a zelí v sobotu. Z uveřejnění v ranních hodinách je jasné, že tyto úkoly jsem nesplnila za sebou, ale v různé dny a hlavně NA PŘESKÁČKU. Je tento postup dle pravidel vaší výzvy? Děkuji za odpověď, Veronika. :)

 24. Díky Florentýno.

 25. Milá Florentýno, tak jsem se do výzvy pustila před pár dny znovu od začátku a překvapivě ještě s větší chutí. ;) Měla bych ale ještě jeden dotaz. Doháním úkoly zpětně, většinou tedy plním a uveřejňuji tři úkoly denně. V sobotu se mi stalo, že jsem nemohla uveřejnit třetí úkol (nemáme na venkově internet) a u internetu jsem až dnes, kdy jej jdu uveřejnit spolu s následujícíma dvěma úkoly, které jsem plnila včera. Je to dle vašich pravidel anebo všechny úkoly MUSÍ být uveřejněny stejný den, kdy je soutěžící splní? Úkoly plním v pořadí, uveřejňuji v pořadí, max 3 denně, ale v tomto případě ne v jeden den. Děkuji za odpověď a krásný srpen. :)

  • Veroniko, určitě je to podle pravidel, splněný úkol nemusí být zveřejněný ten samý den. Podmínkou je pouze plnit úkoly za sebou v daném pořadí a v tom samém pořadí je zveřejňovat – při maximálním počtu 3 za den.

 26. Tak to se docela ulevilo, Flo, děkuji Vám!
  Vaše výzva mě opravdu baví, už ji plním podruhé, a tak bych nerada zase něco popletla, co se týče pravidel.;) Nemám právě vždy přístup k internetu, tak jsem ráda, že jste mi potvrdila, že stačí držet se pravidel, plnit postupně, uveřejňovat postupně a uveřejnit nejvíc 3 úkoly denně. Mějte se krásně!

 27. Ahoj Flo,
  dnes si už asi potřetí procházím pravidla výzvy, ale až z komentářů jsem zjistila, že asi chybně plním výzvu. Prosím, když průběžně plním denní úkoly a k tomu ve stanoveném pořadí (od nejstaršího úkolu) doplňuji ty občas chybějící, je to špatně? Například, dnes jsem splnila úkol č. 31 a 32 a 34, protože 34 plním s dneškem ve správném termínu a 31 a 32 proto, že je doháním. Prosím, prosím, že jsem to pochopila správně a nevyřadí mě to ze soutěže, kterou až na občasné výpadky plním průběžně. Děkuji za odpověď.
  V.

  • Veroniko, to není správně. Úkoly je třeba plnit v pořadí 31, 32, 33 a potom teprve 34.

  • Díky Flo. Škoda, v tuto chvíli můžu tedy výzvu zabalit :-( Protože jsem to od začátku pochopila špatně a už nemám sil na to vše splnit znovu. Mám splněné všechny úkoly, ale s tím, že jsem to pochopila skutečně tak, že můžu od nejstaršího plnit ty úkoly, které mi chybí a přitom dělat i ty aktuální. No nic, snad si kávu s Tebou vysoutěžím někdy příště :-)

 28. Florentýnko, prosím Tě, do kdy se mohou plnit úkoly? Do 31.8., nebo ještě do 3.9., když je čas odeslat formuláře? Budeme koncem prázdnin mimo domov, tak si nejsem jistá, jak stihnu plnit úkoly. Díky za odpověď. D.

  • Do 31.8., někde výš mi na stejný dotaz Flo odpověděla. Taky to budu mít napínavé, jsem na konci výzvy na konferenci, doufám v hodně „dejte si“ úkolů a hlavně žádné frgály. :-D

 29. Milá Flo, mám ještě jeden dotaz: Čekají mě teď brzy úkoly Babička a Pára. Uvařím si koprovku, protože tu jsem u babičky vždy milovala. No a k ní nejlíp knedlíky, které bych mohla udělat v páře a splnit tak další úkol. Ale nevím, jestli tím nesplním dva úkoly jedním jídlem. (Nafotím ti to klidně odděleně.) Dost se teď nacpávám, doháním dvoutýdenní dovolenou a jsem na to jídlo sama. I proto by se mi to propojení fakt hodilo. (Zbylé knedlíky půjdou asi do knedlíků s vajíčkem jako MDR, což je doufám ok.)

 30. Prosím o radu, teĎ jsem si říkala, že si začnu vyplňovat ten formulář, ale nevím, jak to udělat a přidat odkaz na fotku, když jsem u některých dnů přidala fotek více (myslím tím více fotek k jednomu úkolu) např. dnes tam mám 4 fotky, ale když kliknu na první, což je tato: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=611044915952712&set=pcb.611045055952698&type=3&theater . tak tam pak není vidět ani můj komentář, ani další fotky a ani uvedený odkaz na fcb stránky Kuchařky pro dceru. Co s tím? :( Předem děkuji za radu

  • Teď když na to kliknu, tak se otevře jen ta fotka, ale když jí zavřu, tak se objeví komentář i ty ostatní fotografie. Tak snad to takhle bude v pořádku :)

 31. Prosím, stále mám problémy s těmi odkazy, u většiny fotek je vše v pořádku, ale nechápu, proč u některé se mi nezobrazí komentář, který se ukazuje na hlavní timeline. Např. u úkolu 54. Když kliknu na fotku, tak se ukáže pouze takto: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=616808972042973&set=a.102539746803234.1073741827.100011416262016&type=3&theater
  kdežto u jiných se mi to ukazuje v pořádku i s komentářem, např. tady https://www.facebook.com/photo.php?fbid=619475568442980&set=a.102539746803234.1073741827.100011416262016&type=3&theater Co s tím, prosím? Už se blíží konec výzvy a já si s tím nedovedu poradit a aby mě tohle vyřadilo, tak to by mě opravdu mrzelo :( Předem děkuji za radu.

  • Navíc se bojím s tím něco zkoušet dělat, aby se tam pak neobjevovalo jiné datum nebo čas.

  • Soňo, obvykle se to stává, když je splnění úkolu zachyceno na více fotkách. Pak je rozdíl, jestli odkaz vede na skupinu fotek, kde je vidět i text, nebo jen na jednu dílčí fotku, kde tenhle text není. Ale myslím, že to je jen detail a když tak ho spolu doladíme, až budeme řešit a kontrolovat formuláře.

 32. Ahoj Flo, chci se zeptat jestli budou zveřejněni i zbývající výherci jednodenních výher :-)

© 2022 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑