62. úkol: Velký třesk

Nechce se mi tomu věřit, ale výzva končí. Poslední úkol má v sobě pokaždé tolik nečekaného sentimentu!

Takže si myslím, že by měl být stylový. Že by měl aspoň symbolicky ukončit vynaložené úsilí. Oslavit celou cestu a završit tohle velké prázdninové dobrodružství.

Cesta během prázdnin doslova došla z Aše až do Jablunkova. Věím, že jste se seznámili s novými místy v Česku, ve své kuchyni i ve své duši. A s novými dušemi zde v komentářích.

A proto:

Uspořádejte si závěrečný prázdninový oheň.

Počítá se jak velký táborák, tak docela malý ohníček. Je nedůležité, v čem oheň zapálíte a čím ho zažehnete. Prostě vykřesejte aspoň plamínek.

Abyste u toho nebyli hlady, nezapomeňte si na ohni něco opéct. Stylově třeba ostravskou klobásu, ale vyloženě nutné to tedy není. Jídlo není součástí dnešního úkolu, ale vzpomínky na uplynulých 62 dní ano.

Krásný konec prázdnin! Děkuju, že jste mne nechali trávit je tak trochu s vámi.

Florentýna

PS. Stavte se naposledy i zítra, zveřejním tu instrukce, jak odevzdat soutěžní formulář, pokud hrajete o velkou cenu.

Share Button

11 komentáře

 1. Ach, bylo to krásne! Děkuji!

 2. A já děkuji, že jste nás nechala trávit je tak trochu s Vámi

 3. Prosím počítá se gril?

 4. Flo, moc děkujeme! Vůbec nechápu, kde bereš tu spoustu energie věnovat se bandě cizích lidí:o) A jsem moc ráda, že to děláš:o)

  • Ani já to nechápu, a jsem šťastná, že Florentýnu máme :o) Moc děkuji za úžasné zpestření prázdnin a rozšíření obzorů kuchařských i zeměpisných! Jsi skvělá, Flo!

 5. Tak já doufám, že se počítá i svíčka nebo prskavka, víc dneska není v mých silách.

  • Přesně tak, taky se chystám na svíčku. A v zadání je i malý ohýnek, tak nám projde určitě i ten ve svíčce :-)

  • Tak tak, mám dneska program až do večera, ale svíčku snad zvládnu…

 6. Ze srdce děkuji! Výzvy se účastním poprvé. Přiznávám, že párkrát jsem to chtěla zabalit, ale díky veřejnému sdílení jsem krizi vždy překonala. Přece si neudělám ostudu :-) Těším se zase příště! Krásný zbytek léta přeji

 7. MILÁ FLO,MOC DĚKUJI ZA ÚŽASNÉ ÚKOLY KTERÉ JSI PŘIPRAVILA.MOC JSME JICH NEUDĚLALI,DOHONÍME PO PRÁZDNINÁCH,SLEDOVALI JSME JE KAŽDÝ DEN.LETOS ZASE PŘIŠEL NA ŘADU EŠUS.VNOUČATA SI TO PAMATUJÍ A TAK DĚDA NAVAŘIL NA OHNI POLÉVKU A TA SE SERVÍROVALA DO EŠUSU.BYLO TO FAJN ŽE I TA VNOUČATA SI PAMATUJÍ NĚJAKÉ ÚKOLY Z MINULA.NO PROSTĚ JSI BÁJEČNÁ A UŽ SE TĚŠÍME CO PRO NÁS PŘIPRAVÍŠ PŘÍŠTĚ JITKA,DĚDA A VNOUČATA

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2022 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑