Vyhlašování Velké prázdninové výzvy 2017

Dobré úterní dopoledne!

Finální okamžik Velké prázdninové výzvy se blíží.

Ale než se dostanu k tomu, kdo je tím největším vítězem, opět začnu pár statistikami.

Do výzvy se letos o prázdninách zapojilo – sečteno soukromě i veřejně – 3151 lidí.

To je taková obec střední velikosti.

Z toho 409 účastníků vyplnilo soutěžní formulář a mělo v úmyslu zabojovat o výhru, jaká ve výzvách Kuchařky pro dceru ještě nebyla.

Z toho 74 soutěžících získalo plných 124 bodů. Takže o vítězi musí rozhodnout los.

Každému soutěžnímu formuláři jsem přiřadila číslo od 1 do 74, a to přesně v tom pořadí, v jakém mi dorazily do e-mailové schránky. A jak losování nakonec dopadlo?

Můj oblíbený certifikovaný online generátor náhodných čísel vylosoval 3 různá čísla od 1 do 74:

losování

Vezmu to od konce.

3. místo

S číslem 29 soutěžila ta, která při výzvě poprvé v životě jedla sushi a která se parádně držela tempa zveřejňovaných úkolů. Pokud něco zameškala, hned to rychle dohnala v následujících dnech. Na Instagramu ji najdete pod profilem @kanawi_photo a jmenuje se:

Iva Kroužková

Ivo, krásná práce a blahopřeju k výhře od Apetitu.

2. místo

Číslo 68 pro svůj soutěžní dotazník obdržela obdivuhodná žena s dvouletou pomocnicí. V úkolech se levou zadní vyhýbala lepku, a to včetně vánočních perníčků. Její ztvárnění ježka pro úkol s číslem 43 nemá chybu a nahlas mě rozesmálo. Na Instagramu soutěžila pod jménem @petra_odonata a jmenuje se:

Petra Panenková

I tobě, Petro, patří velká gratulace za to, jak jsi výzvu zvládla až do konce.

1. místo

A nyní slavnostní bubny. Vítězem celé výzvy se stává ta, která dostala dres se šťastným číslem 17. Shodou náhod i ona soutěžila prostřednictvím Instagramu a byla to pěkná jízda, na které ji doprovázel její malý skřítek alias prcek. Výherkyně nevynechala ani jeden den a na její plnění úkolů je radost se dívat – tolik krásných jídel za celé prázdniny muselo dát pořádnou práci. Letní pohodlnost jistě musela být nejednou odložena do skříně. Výherkyni najdete pod profilem @lucisuba_.

Lucie Šubová

Lucko, tvoje parádní výzva si zaslouží parádní blahopřání a parádní cenu.

Z celého srdce ovšem blahopřeju i těm, kdo s výzvou drželi krok nebo ji aspoň po očku sledovali a nebáli se občas udělat něco, co původně vůbec neměli v plánu. Přesně od toho jsou prázdniny, aby byly plné nových zážitků a zahrnuly nás vzpomínkami. Tak zase za rok u téhle velké kuchařské akce na viděnou! Do té doby se ještě můžete zapojit do adventní a postní výzvy, aby řeč a vařečky zbytečně nestály.

Mějte se skoro ještě prázdninově a děkuju za tu neuvěřitelou pohodu, kterou jste tu vytvořili. To je něco, co se nedá nikde koupit ani najít. Jste báječní a mám vás moc ráda.

Florentýna

PS. Prosím výherkyně, aby se mi ozvaly s adresou a telefonem pro doručení výhry.

Share Button

19 komentáře

 1. Na příjmu se držím už od rána, protože jsem hrozně zvědavá!
  Ale upřímně, kdybych omylem vyhrála, tak fakt nevím, kam bych ten gril v bytě 1+kk dala :o)

  • Milá Rézo, taky nevím, kam bych ten gril v našem současném 2+kk dala… :D Ale na venkov, kde teď budujeme, by se nám náramně hodil. ;)

  • Já ho případně „plánovala“ ubytovat u kamaráda se zahradou, kde se s partou přátel často scházíme na grilovačky :-D.

 2. A gratuluju a děkuju všem zúčastněným, moc mě bavilo vás sledovat, jak se vám daří plnit výzvu. Bez vás by to nebylo ono!

 3. Moc všem výherkyním gratuluji. :) Při čtení jsem doufala, aby sedmnáctý byl právě ten můj formulář, ale takový je život a jak se říká ‚neštěstí ve hře…‘ a já toho milovaného muže a úžasné děti už mám. :)) Krásné babí léto všem! :*

 4. Kateřina

  5.9.2017 at 11:44

  Velká gratulace všem!

 5. Výherkyním upřímně blahopřeji! A vítězce závidím to kafe s Florentýnou (ale to asi všichni tady :o)

 6. Taky přidávám blahopřání a gratulace všem výherkyním! Byla jsem zvědavá, jestli třeba nevyhraju stylovou zástěru od Apetitu, no nevadí. Aspoň si můžu koupit nějakou, co mi půjde lépe k pleti. =)

 7. Gratuluji výhercům a obdivuji všechny, kdo se zúčastnili. Zvláště maminky s malými dětmi a pracující. Jsem důchodkyně a vlastně to byla pohoda. Jen, když jsem měla na několik týdenních pobytů vnučky jsem musela navíc řešit, aby jim to chutnalo. Ale často mi zase pomáhaly :-). Už se těším na advent!! Díky za krásné prázdniny.

 8. Asi jako každého z těch zbylých 71 soutěžících mě trochu mrzí, že na mě los nepadl, ALE …
  Vážně mě potěšilo skóre 3000 vz 70! To jsme vážně výherci všichni, co jsme to dotáhli až dokonce! :-D
  Gratuluju vylosovaným výherkyním i těm dalším na bramborovém stupínku. ;-)

 9. Moc gratuluji všem vítězkám :)
  Všichni, kdo jsme se zúčastnili a vydrželi až dokonce ke splnění všech úkolů, jsme se těšili na krásné ceny, a tajně doufali, že to vyhrajeme. Ale jak mi psala Flo, vyhráli jsme sami už tím, že jsme vše zvládli, užili si prázdniny , něco nového se naučili, a těšili se každý den na nový úkol. Bylo to super. Děkuji Flo, že jsme si prázdniny s dcerou užili ještě víc, a ona sama viděla ‚jak se stříhá metr’. :) Můžu upřímně říct, že se těšíme na další výzvu

 10. Velká gratulace všem zúčastněným a hlavně velký dík Florentýně! Bylo to zábavné léto :-)

 11. Vašek K.

  5.9.2017 at 18:50

  Velká gratulace Všem, kteří prošli celou výzvou. Jste všichni vítězové. Je jasné, že největší gratulace patří těm, které se umístily na pomyslné bedně. Není to jednoduché, každý den zvládnout úkol. A musím za sebe říct, že každým rokem se foodstyling posouvá do krásy. Co jsem viděl, prostě nádhera.
  Všem oslavencům i nám, kteří se jen dívali, pohodové vaření do dalších dnů.

  Velké poděkování Flo za to, co pro nás dělá.

 12. I OD NÁS LETÍ VELKÁ GRATULACE VÍTĚZKÁM,ALE JAK BYLO UŽ NAPSÁNO VYHRÁLI VŠICHNI CO SE JENOM TROŠKU ZŮČASTNILI,TĚŠÍME SE NA DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ KTERÉ FLO NAPLÁNUJE.JITKA A DĚDA TEĎ UŽ BEZ VNUČAT.JSOU U RODIČŮ.

 13. Martina Opava

  5.9.2017 at 23:04

  Vítězkám moc gratuluji, užijte si krásné výhry!
  A všem příznivcům Kuchařky Florentýny přeju krásné září, které nás snad ještě překvapí indiánským létem a pomalu nás překlene až k adventu a další výzvě;)

 14. Velká gratulace všem vítězkám :)
  Bylo fo fajn a jsem zvědavá, jestli to další prázdniny zase zvládnu (to už se snad holky budou zapojovat více a o to větší zábava to bude :) Tak snad zase příště :)

 15. Gratulace vitezkam i vsem s plnym poctem bodu!
  Bylo to super, moc se mi libil system dohaneni ukolu, protoze proste o prazdninach jsou dny, kdy clovek neni nejen v kuchyni, ale ani na internetu, aby se dozvedel, jaky je aktualni ukol. Ted se ucim zit bez vyzvy. :D
  A jeste dotaz, mame sanci se dozvedet, kolik bodu jsme skutecne dostali?

 16. Pavel Linhart

  8.9.2017 at 18:25

  Velká gratulace všem vítězkám! Prohlédl jsem si všechna 3 alba a kromě toho, že u mnohých fotek se mi sbíhaly sliny, musel jsem taky obdivovat leckterá krásná aranžování a důmyslnost (třeba vyřešit černobílý úkol vídeňskou kávou považuji za geniální :-) ).

  Co se samotné výzvy týče, pro mě to s velkou pravděpodobností bylo poprvé a naposledy, protože jednak některé úkoly se mi vážně nelíbily a nenabídly dostatečnou alternativu (například tvarůžky) a jednak s uveřejňováním úkolu vždy až ten den (a ne třeba úkolů na celý týden dopředu) je opravdu až příliš obtížné nějak rozumně plánovat a nakupovat. Ale chápu, že takto je to větší výzva :-)

  Toť trocha povinné kritiky :-) Především chci ale za výzvu poděkovat, opravdu mě to z velké části bavilo, rozšířilo mi to obzory, donutilo mě to udělat několik jídel, na která jsem se dlouho chystal, ale pořád je odkládal, a v neposlední řadě mi teď od září opravdu chybí to těšení se a zvědavost na každý další úkol :-)

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑