Den 21: Pozdrav z prázdnin

Tento úkol měl loni během Velké prázdninové výzvy zcela mimořádné ohlasy.

Dovolím si sem vložit loňský text.

Víte, jak se dřív neposílaly smsky ani mmsky, ani fotky v mailu nebo na Facebooku, ale šlo se k poštovní schránce s papírovým pohledem v ruce?

Podle mě patří ke každým správným prázdninám, aby se poslal aspoň jeden pohled člověku vám milému. Tak jděte a pište a posílejte. Někoho si vyberte a udělejte mu radost.

PS. Pohledy s jídelní tématikou jsou samozřejmě devizou dnešní výzvy. Ale když takový neseženete ani nevyrobíte, pamatujte, že jakýkoli pohled je lepší než žádný pohled.

Je k tomu vůbec ještě potřeba něco dodávat?

Pojďme si to dnes zopakovat.

Share Button

13 komentáře

 1. A nemůže to být až zítra? To jedeme na výlet. :-) Dneska jsme doma.

 2. Jéj, dobre načasované. Práve mám rozrobenú druhú várku pohľadníc, že ich zajtra dokončím a pošlem. ;-)

 3. Dneska by mi měla přijít nová kuchařka, tak na poště spojím příjemné s příjemným :o) Kamarádce přijde překvapení.

 4. Jé, škoda, že tenhle úkol nepřišel o týden dřív. Posílala jsem synovy na tábor tři pohledy. To by člověk neřekl, jak je dneska těžké najít po městě poštovní schránku. Musela jsem s pohledy až na poštu a to dřív bývala schránka na každém rohu. Nevadí, vymyslím, koho potěším dalšího :o)

  • Také jsem posílala pohledy už minulý týden, ale pro jistotu jsem si ještě pár adresátů nechala v záloze, kdyby tenhle úkol přišel O:o) Jen musím vymyslet, co jim napíšu, když z dovolené jsme zpátky a na výlet dneska nikam nejedeme. Tím je to větší výzva :o)

 5. To je moc hezký úkol potěšit někoho. Vždyť to udělá radost i nám.

 6. Ještěže mám doma zásobu pohlednic z aktivních časů postcrossingu, i jeden zeleninový se tam našel. Tak poputuje do Německa k přátelům, kterým se už pár dní chystám napsat. https://plus.google.com/u/0/100578513058920176536/posts/Wy1FnDtDwmG

 7. Zdravím Flo i všechny, kteří se zapojily/i (nevím zda jsou mezi námi i muži) do Pázdninové výzvy 2016. Mám dotaz ohledně žolíků. Žolíka z 10. dne jsem využila, ale ze 13. a 19. jsem neměla na co použít. A teď otázka. DÁ SE POUŽÍT POZDĚJI? Nebo je nutné použít jej v ten den, kdy je zveřejněn a poté propadne? Chytrému napověz, hloupého kopni. Prosila bych jeden kopanec.
  Taky jsem se pěkně zapotila u zjišťování, jak dostat odkaz na fotku do seznamu splněných úkolů. A opět problém se žolíkem. Uvedu ho do dne, kdy ho použiji, nebo do dne, kdy byl zadán úkol? Takže vlastně prosím ty kopance dva.
  Děkuji a krásné léto všem.

  • Jájo, žolík se dá použít jen v daný den a jen na jeden starší úkol. Později přijdou další žolíci, tak se nemusíš obávat.

   Odkaz na splněný úkol dáš k danému číslu úkolu. Je jedno, že jsi ho splnila v jiný den díky žolíku. Můžeš tam klidně do poznámky uvést, že se jednalo o žolíka z toho a toho dne, ale v zásadě platí, že každý úkol musí mít svůj odkaz na fotku.

 8. Takovýto úkol by chtěl tak týden dva na provedení, pokud zrovna jeden nebude na prázdninách (dovolené), tak alespoň by mohl poslat pohlednici z výletu.

 9. TAK SE VÁM ZASE HLÁSÍM.VNOUČAT JSME SI UŽILI.VAŘENÍ MOC NE.NECHÁVALI JSME SE OBSKAKOVAT.TROCH ÚKOLŮ JSEM ALE PLNILA.HLAVNĚ TO UKLÍZENÍ.POHLEDŮ ODEŠLO TAKY NĚKOLIK. ZDRAVÍM VŠECHNY JITKA A DĚDA

 10. Hotovo – pohled pro kamarádku, se kterou jsme se už dlouho neviděly, protože bydlí daleko.
  https://ivka-iva.signaly.cz/1607/ukol-21-den-pohlednice

 11. Ja som si pohľadnice na odoslanie najprv namaľovala ;-) Mala som to v pláne aj tak, takže mi Florentýna krásne skočila do noty. :)

  https://www.facebook.com/eva.baranovicova.73/posts/10207833626732972

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑