Úkol č. 9: Pošlete pohled z prázdnin

Víte, jak se dřív neposílaly smsky ani mmsky, ani fotky v mailu nebo na Facebooku, ale šlo se k poštovní schránce s papírovým pohledem v ruce?

Podle mě patří ke každým správným prázdninám, aby se poslal aspoň jeden pohled člověku vám milému. Tak jděte a pište a posílejte. Někoho si vyberte a udělejte mu radost.

PS. Pohledy s jídelní tématikou jsou samozřejmě devizou dnešní výzvy. Ale když takový neseženete ani nevyrobíte, pamatujte, že jakýkoli pohled je lepší než žádný pohled.

Share Button

30 komentáře

 1. Tentoraz som v predstihu… Ale to neva, niekoho ešte hádam v adresári vyhrabeme, kkomu ešte môžeme poslať pohľadnicu.
  Radostné dni! Leti.

 2. No a když nemáme prázdniny? Ani dovolenou? Technicky to tedy z prázdnin nebude :-)

  • My doma říkáme prázdniny celému červenci a srpnu, i když technicky máme volno jen 14 dní :-) Takže pro nás to z prázdnin je :-)

 3. tornado-lou

  9.7.2015 at 7:34

  Jen to trochu kazi skutecnost, ze clovek musi adresatovi poslat sms a zeptat se na presnou adresu:-) paradoxy:-)

 4. Mě teda napadlo, že bysme mohli poslat všichni pohled Fló… (když si to vymyslela…pšššt) :o))
  ale taky nemám adresu

  • Tak to není vůbec špatný nápad :)

  • Strávila jsem dvě hodiny hledáním adresy. Přes různé stránky, články, odkazy, recenze, živnostenské rejstříky a rozhovory jsem se dozvěděla neuvěřitelné věci, o kterých jsem neměla ani tušení, protože jsem „pouze“ čtenářkou dvou kuchařek. Našla jsem rok narození, měsíční znamení, přibližné bydliště, absolvované studium, fotografie knihovny a jídelního stolu…., ale konkrétní adresu ne. Potom jsem se i zamyslela a vymyslela, že tak to má být. Jdu psát na tábor praneteři.

  • Flo je momentálně za hranicemi České republiky (rozdíl 9 hodin oproti našemu časovému pásmu ;)) a její adresa je shodná s adresou na faktuře … stačí objednat kuchařku… :D … vrátila jsem se ve vzpomínkách do dětství, do prázdnin u babičky v jižních Čechách, kdy jsem si naivně myslela, že když někomu pošlu pohled já, tak on mi zákonitě pošle též a každé léto jsem posílala 31-32 pohlednic (všem spolužákům). Po příjezdu na mě doma čekal v nejlepším případě jeden pohled, v tom horším žádný… ale rok co rok jsem to zkoušela znovu a znovu… :D

 5. Také jsem myslela na to, že bychom mohli poslat pozdrav Fló. Třeba bude nějaká adresa, např. nakladatelství, které by to pak předalo?

 6. Díky :)) bylo by to super, kdyby dostala Fló pohledy od všech soutěžích :)) a taky kontrola splnění úkolu, protože já teda nevím, jak budu tento úkol dokumentovat… :))

 7. Haha Flo parada dnes odchadzam s rodinkou na festival Pohoda a si tak vravim ze tam toho moc nenakuchtim ale pevne verim ze ako po ine roky sa odtial budu dat posielat pohladnice :D perfektne babicka bude mat radost :)

 8. :( zazdila jsem dvě výzvy, kdy jsem nevložila fotky…nestíhám :( má ještě cenu se účastnit, a co pak až pojedu pryč a nebudu na netu?? :(

 9. TAK TO BUDE JENOM PŘÁNÍ K 60 NAROZENINÁM.NEJSTARŠÍ VNOUČATA JEDOU NA TÁBOR AŽ V SOBOTU.ALE SNAD SE TO BUDE TAKY POČÍTAT.ZDRAVÍM JITKA

 10. No, nejdřív mě napadlo, že pošlu fotografii našeho bouřkou zbořeného plotu (i pojišťovák nevěřícně kroutil hlavou), ale to není ani milé ani prázdninové, tak starosti nestarosti, pošlu pohled synovi na Moravu.
  Jinak bych se taky přidala s pohledem pro Flo, to byl dobrý nápad.

 11. Flo, jakou že to máš adresu? :-)

 12. Holky víte, že já se každý den těším nejen na další nový úkol, ale i na tohle naše společné ,,tlachání,, tady ? :o)) jak stačí málo a člověku je tak nějak hezky fajn… :o))

 13. Tak jsem hrabala a hledala pohledy….nakonec jsem vzala nůžky a lepidlo a časopisy…..a pohled jsem vyrobila, na jeden nevyužitý prázdný prázdninový jsem udělala koláž, byla to báječná relaxace :))
  Tak ještě půjdeme s pejskama hodit pozdrav pro syna do schránky a bude navrch hezká procházka :o)

  doufám, že jako důkaz stačí fotky na FB, že se nemusím fotit s rukou v poštovní schránce ;o)
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1154628331220892&set=pcb.1154628771220848&type=1&theater

 14. Tak jsem to dnes totálně zazdila :-D čekám na žolíka.. a jdu shánět pohled. Zatím ještě netuším, pro koho bude :)

 15. A bude žolík? :)

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑