Závěrečný úkol: Vyplňte formulář

Pro všechny, kdo chtějí hrát o hlavní cenu, je tu ještě jeden dodatečný úkol.

Během 1.-3. září 2018 mi zašlete přehled vašich splněných úkolů, čili odkazy na vaše zveřejněné fotky, a to e-mailem. Příjem uzavírám 3. září 2018 ve 23:59:59.

[Provozní poznámka: Na každý obdržený e-mail s přehledem úkolů odpovím a potvrdím příjem, abyste měli jistotu, že se s vámi v soutěži počítá; ovšem může se mi stát, že neodpovím hned. Pro změnu vyrážím na víkend do kempu u německo-polsko-českého trojzemí, takže se signálem můžu být dost na štíru :-) V neděli večer nebo v pondělí dopoledne vyřídím případné víkendové resty, takže se nebojte, kdyby se vaše zpráva ztratila po cestě, ještě bude čas to zachránit.]

Soutěžní formulář

Připravila jsem vám velmi jednoduchý formulář, do kterého vyplníte, které úkoly jste splnili. Ve formuláři najdete předem vyplněné číslo úkolu a datum. K tomu už jen přidáte — zkopírujete — internetový odkaz, kde najdu vaši soutěžní fotku. Do posledního sloupce napíšete, kolik za to chcete bodů — tedy zda jeden nebo dva, podle toho, zda máte nebo nemáte nárok na dodatečný bod podle soutěžních pravidel.

Každá fotka má svůj vlastní odkaz a ten je třeba správně zkopírovat do soutěžního formuláře. Formulář je vám k dispozici ke stažení zde: [soutěžní formulář]. Všechny pokyny, kam a jak ho odeslat na konci soutěže, najdete v něm.

Pokud ve staženém formuláři vidíte jen divnou změť znaků, zkuste tento pro starší verzi MS Wordu: [formulář uzpůsobený pro starší verze].

Hned ráno 5. září slosuji všechny došlé formuláře. U vylosovaného formuláře zkontroluji soutěžní příspěvky a pokud najdu plný počet bodů, máme vítěze. Pokud ne, losování bude pokračovat.

Jakmile budu mít vítěze, stejným způsobem určím druhé a poté i třetí místo. Všechny tři tu pak během 5. září zveřejním.

Držím všem všechny palce a těším se, jak mě zahltíte prázdninovými fotkami :-)

Share Button

5 komentáře

 1. Marcela flair

  1.9.2018 at 0:12

  A je to tu. Bilancovani nejen se vzpomínkami jako dnes, ale už s fakty. Strašně rychle ten srpen utekl :-). Užij si víkend, Flo! Marcela

 2. Milá Flo, posílala jsem formulář včera večer a dnes ráno a nemám potvrzení o přijetí. Je možné, že se někde zatoulal? Co s tím? Díky Terka :)

 3. Prosím, přišlo někomu to e-mailové potvrzení o účasti v soutěži? Díky za info :)

 4. Pardon, tentokrát mi to trvalo, než jsem se dostala k e-mailům a na signál. Všichni, kdo mi formulář k tomuto okamžiku poslali, by už měli mít potvrzení; pokud ne, tak skutečně nedorazil.

 5. Ahoj všem,
  poslala jsem včera dopoledne , a v 15,00 přišel potvrzovací email od Flo, že je vše v pořádku.
  Ještě jednou děkuji za výzvu , bylo to inspirující a pěkné.

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2021 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑