Vyhlašování

Omlouvám se všem, kdo netrpělivě očekávají na jméno vítěze.

Jedno naše dítko v noci navštívil blinkací bacil, tak jsem maličko hodila počítač do kouta a mám pozornost trochu jinde.

Vítěze vyhlásím pokud možno dnes později večer nebo nejpozději zítra během dopoledne. Moc se omlouvám za tohle neplánované zdržení.

Zatím aspoň malé číslo pro potěchu: výzvu dokončilo až do konce a plný počet 62 bodů získalo 60 (!!!) soutěžících.

Flo.

– – –

Takže po dodatečných komplikacích (další člen rodiny si naplánoval neplánovanou cestu na pohotovost) konečně slíbené pokračování :-)

Do výzvy se zapojilo celkem 267 soutěžících, z toho 60 – jak už jsem uvedla výše – to dovedlo k dokonalosti a získalo plný počet 62 bodů.

Každému soutěžícímu s plným počtem jsem přiřadila číslo od 1 do 60, a to přesně v tom pořadí, v jakém mi dorazily vyplněné formuláře do e-mailové schránky. A jak losování nakonec dopadlo?

Můj oblíbený certifikovaný online generátor náhodných čísel vylosoval 3 různá čísla od 1 do 60:

losování 6.9.2018

– – –

Začnu od konce.

3. místo

Na 3. místě se s číslem 16 umístila ta, která má krásnou kočku a která sice začala o den později, ale pak nevynechala ani jeden den :-) To by jí pochopitelně ke třetímu místu samo o sobě nepomohlo, ale ona si výzvu v kuchyni opravdu užila. Jednu chvíli jsem se sice bála, že chce smetanový úkol obejít loňskou fotkou svatebního dortu, ale nestalo se tak.

Markéta FlorekMarkéta a její výzva na Instagramu

2. místo

Druhé místo s číslem 49 vybojovala ta, která během výzvy v jednu chvíli nabrala asi tak desetidenní zpoždění, ale přesto vše dohnala podle pravidel. Která upekla krásný kringel, svůj výtvor na téma jezero označila spíš za bažinu a která umí dělat úžasné pletené věci.

Bára VitvarováBára a její výzva na Facebooku

1. místo

Celkovou vítězkou, která měla pořadové číslo 22 a která si odnese dárky od Apetitu, od Kuchařky pro dceru a od KitchenAid, se stává ta, která se též považuje za dámu na stavbě, kterou během výzvy navštívil Hujer, která pouze jediný úkol splnila s malým zpožděním a která výzvu zvládala, i když jí stavební pracanti sebrali a použili desku na focení. Mimochodem její fotky a popisky vážně stojí za to!

Hana PH PokornáHana a její výzva na Facebooku

– – –

Gratuluju nejen výhercům, ale všem, kdo tuhle prázdninovou, byť zkrácenou cestu absolvovali se mnou. Zážitky jsou vespolek nádherné. Jsem z toho vždycky nějak naměkko, jak se výzva strhne v něco ještě většího a citovějšího, než jen pouhé plnění úkolů.

A ještě prosím výherce o adresu a telefon do e-mailu, ať se můžou balíčky s výhrami co nejdřív vydat na cestu.

Share Button

13 komentáře

 1. Jeje, tak hlavne at je vse v poradku, tesim se na vysledky. Pozdravy z Portugalska

 2. Marcela flair

  5.9.2018 at 16:36

  Milá Flo, zdraví je přednější, to je jasné. Ať je u vás doma brzy vše v pořádku. Marcela P.S. To je pěkné číslo :-).

 3. Dobrý den Flo, toto všichni pochopí! Ať je děťátku brzy lépe, teď Vaši pozornost potřeuje více než my :-)

  Petra S.

 4. Myslím, že nikomu z nás trocha toho napětí neuškodí :) Hlavní je, aby si už dal blinkací bacil pokoj. Držím palce, ať je vše brzy v pořádku :)

 5. Držíme palec ať vás bacil co nejdříve opustí,u nás je to jasný,vyhrl děda a vnoučata.Oslavíme to hned jak všichni přijedou.Jinak přejeme všem hodně štěstí.60 je krásné číslo Jitka a děda

 6. Hlavně ať je dítko v pořádku.. !!!

  Myslím, že každý z nás to pro sebe vyhrál už jen v tom, že se zúčastnil a dotáhl to do zdárného konce.. Palec nahoru a velké objetí s láskou všem, a hlavně Tobě Flo, ať to doma vše s láskou zvládneš! :)

 7. Tak hlavně ať si blinkací bacil nedá kolečko po ostatních členech domácnosti. Myslím na vás, ať je všechno brzy v pohodě! PS. kopa soutěžících – no to je krása! Tak do příští výzvy přeji, ať jich je veletucet!

 8. Taky přeju, ať blinkací bacil hlavně nepřeskakuje sem tam, určitě nám ta trocha napětí neuškodí, jak píše Soňa :o) Ať je dítko brzy v pořádku! Krásný kulatý počet soutěžících :o)

 9. Gratuluju všem výherkyním a ještě jednou děkuji za skvělé zpestření letních veder, bylo to báječné :o)

 10. Gratulace všem oceněným :) Bylo to fajn, tak třeba zase příště :)

 11. gratuluji :)

 12. Posíláme velkou gratulaci

 13. Marcela flair

  7.9.2018 at 0:27

  Taky gratuluji a těším se na další výzvu :-). Marcela

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2021 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑