Vyhlášení se blíží!

Čau kuchařky a kuchaři!

Jen jsem vám chtěla dát vědět, že bych velmi ráda dokončila vyhodnocení finálového úkolu tenhle víkend a v pondělí přišla s fanfárou pro vítěze :-)

Mrzí mě, že už to dááávno není hotové, protože to se nedělá takhle napínat s výsledkem, ale opravdu jsem musela nejdřív dostrkat knížku do tiskárny, abych neprošvihla termín, a pořešit ještě jeden důležitý pracovní úkol. Byla by škoda, kdybych vyhodnocení udělala jen letmo a od oka, hlavně aby bylo. To si za veškerou snahu nezasloužíte.

Takže teď už jsem jen vaše a jdu zas uvařit pár vepřových pečení.

Share Button

7 komentáře

  1. Jupiii :-)

  2. Moc se těším :) Musí to být neskutečné probírat se všemi těmi recepty a postupy. Nechtěla bych být v Tvé kůži.

  3. Jsem moc zvedava na vsechny vytvory :)

  4. To by mě zajímalo, kolik vepřových pečení Flo uvaří.Asi bych se pak docela dlouho nemohla na vepřové ani podívat :-D Už jsem taky zvědavá, hlavně na zveřejněné fotky „Jak si vedli ostatní“.No nic, jdu zadělat na buchty :-)

    • Taky by mě zajímalo, kolik receptů osobně vyzkouší! Nedovedu si představit, že všech 48 (pokud se tedy všichni finalisté zúčastnili), to by byla vepřová sebevražda :-D

  5. PŘEJU PEVNÉ NERVY A DOST TRPĚLIVOSTI PŘI VAŘENÍ.TAK JEŠTĚ POČKÁME NA VYHODNOCENÍ A PŘEJEME VŠEM HODNĚ ZDARU.JITKA A DĚDA.

  6. Dobrou chuť Flo :).

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2018 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑