Finále Velké adventní výzvy 2017

To nám to ale uteklo, co?

Jste skvělá parta soutěžících a opět jste dokázali, že cesta je cíl a že Vánoce nejsou jen ty tři slavnostní dny plné jídla, ale taky všechno, co k nim vede.

Pokud ale tajně pošilháváte po první ceně, poslední, dodatečný úkol výzvy už na vás čeká.

Vyplňte a odešlete soutěžní dotazník.

Pokud jste si ještě nestáhli formulář, zde je odkaz.

Návod k vyplnění najdete v pravidlech výzvy.

Součástí dotazníku je i e-mailová adresa, na kterou byste ho měli zaslat vyplněný. Všem, kdo mi dotazník pošlou, postupně odpovím a potvrdím příjem, takže pokud nedostanete moji odpověď, znamená to, že dotazník nedorazil a že by se hodilo poslat ho znovu.

Na vyplnění a odeslání máte opět 24 hodin. Termín je do úterý 19. prosince 2016, 00:00 hodin, tedy do půlnoci z dneška na zítřek.

V úterý během dopoledne vylosuju a zveřejním výherce, tak se nezapomeňte přijít se ještě jednou podívat na tyto stránky.

Všem vám držím palce a ještě jednou všem děkuju za báječnou účast!

Florentýna

PS. Pokud máte vánočního pečení a inspirace málo, přidávám ještě pozdrav z Apetitu na tento den a dny následující:

Share Button

4 komentáře

  1. Marcela flair

    18.12.2017 at 0:04

    Uteklo, Flo. Děsně rychle. Ale díky Tobě a výzvě si Advent užíváme o pěkných pár dní déle, a za to Ti patří velký dík. Přeji Tobě i Tvé rodině krásný zbytek Adventu a pohodové svátky! A díky všem za spoluúčast :-) – bylo to často velmi inspirující. Marcela

  2. Ahoj, chci se zeptat, nedostala jsem potvrzovací email, ale už je dost pozdě, tak by mě zajímalo jestli už ho nemá nikdo, nebo mám formulář poslat znovu. Děkuji Terka:)

  3. Trošku škoda, že jsem včera byla mimo internet a dotazník mi vypadl z hlavy :/ Ale to nevadí i tak to byl krásný advent – díky, Flo! :)

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2023 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑