Finále Velké adventní výzvy 2016

Když něco končí, něco jiného zase začíná.
Když končí Velká adventní výzva, znamená to, že začínají Vánoce.

Jste skvělá parta soutěžících a opět jste dokázali, že cesta je cíl a že hlavní výhrou výzvy není vyhrát, ale zúčastnit se a užít si to až do finále.

Pokud ale tajně pošilháváte po první ceně, poslední, dodatečný, 23. úkol výzvy už na vás čeká.

Vyplňte a odešlete soutěžní dotazník.

Pokud jste si ještě nestáhli formulář, zde je odkaz.

Návod k vyplnění najdete v pravidlech výzvy.

Součástí dotazníku je i e-mailová adresa, na kterou byste ho měli zaslat vyplněný. Všem, kdo mi dotazník pošlou, postupně odpovím a potvrdím příjem, takže pokud nedostanete moji odpověď, znamená to, že dotazník nedorazil a že by se hodilo poslat ho znovu.

Na vyplnění a odeslání máte opět 24 hodin. Termín je do úterý 20. prosince 2016, 00:00 hodin, tedy do půlnoci z dneška na zítřek.

V úterý během dopoledne vylosuju a zveřejním výherce, tak se nezapomeňte přijít se ještě jednou podívat na tyto stránky.

Všem vám držím palce a ještě jednou všem děkuju za báječnou účast!

Florentýna

PS. Ještě pár dní zde budou probíhat nesoutěžní úkoly, které vás posunou kousek dál k vánočním okamžikům. Je jen na Vás, zda se je rozhodnete pro sebe plnit.

Share Button

27 komentáře

 1. Marcela flair

  19.12.2016 at 0:05

  Díky Flo. Stejně jako vloni jsem si díky výzvě Advent opravdu užila. Letos ještě o kus pohodověji než vloni. Určitě se mnou počítej až do konce, moc mě to baví :-). M.

  • Marcelko tak to mám velkou radost, že se tu ještě setkáme. Napsala jsi to moc hezky. Advent s výzvou od Flo… to je moc krásná cesta.
   Také si to moc užívám. A těším se na další úkoly.
   Co jen to asi bude? Stále jsme pekly, občas uklízely,nakupovaly, tak že bychom si třeba něco dobrého uvařily? Já dobrovolně dnes trénuji bramborový salát. Né, že by to bylo nutné, ale včera jsem natrefila na brambory, které mi připomínaly odrůdu, co měla babička na políčku. Koupila jsem zatím jen 5 kg, půl pytle uvařila a jsou úplně skvělé. Takže jsem poprosila syna, aby si zahrál na zásobovače a dojel pro pár pytlů. Fakt skvělá chuť. Zítra bude salát. Zatím bez ryby… ale už se nám to povážlivě blíží.

 2. Marcela J.

  19.12.2016 at 1:45

  Tak už mám odesláno a teď jsem jen zvědavá, jaké budou další nesoutěžní úkoly :-)

 3. Krásné ráno…jak už holky psaly, i já moc děkuji. Bylo to super jako vždycky. moc mě to bavilo a těším se na zítřejší úkol…myslím, že adventní dny proběhly naprosto v klidu a pohodě a na Vánoce jsme připravení, aniž bychom se nějak stresovali, pokně pomalu a polehoučku…
  Krásný den všem…

 4. Já dělala úkoly poprvé a bylo to super :-) Moc jsem si to i s dcerkami užila! Byla to pro ně i motivace pro ranní vstávání – rychle si běžet k PC přečíst úkol pro nadcházející den :-) Dnes se mladší ptala: „Mami, a to jako dnes ta Florentýna přijede k nám domů a zkontroluje si, jak to máme na Vánoce připravené?“ :-)

 5. Skvělá výzva, letos jsem si ji užila jinak, jelikož jsem v pracovním procesu, ale zase to hrozně rychle uteklo a těším se i na dodatečné ukoly….Díky za tu výzvu a těším se na další.

 6. Dneska bude nejtěžší úkol. Naklikat všechny odkazy do formuláře:-)

  • Marcela flair

   19.12.2016 at 17:14

   Já to naštěstí dělala průběžně… Tak snad to nebylo tak těžké :-)

  • Ano, tohle je asi největší žrout času… po loňské zkušenosti jsem raději vyplňovala formulář průběžně. Vyplatilo se. Odeslání bylo dnes dopoledne otázkou chvilky. Obratem mi přišla odpověď a mě to tak dojalo, že se mi tu koulely slzy po tvářích a přitom uvnitř jsem se cítila velmi šťastná.
   Ano, něco končí, ale máme možnost ještě párkrát se tu všichni potkat a já se na úkoly a vaše komentáře moc těším.
   Krásný večer Líba

  • Tak to byla fuška. Slibuju tady veřejně, že příště budu úkoly zapisovat průběžně. :-) ale aspoň jsem si připomněla všechny splněné úkoly. Tak rychle to uteklo, přijde mi, jako bych si adventní plán dělala včera.

  • Marcela J.

   20.12.2016 at 1:32

   Já taky naštěstí vyplňovala průběžně (dle rady Flo :-) ) včera jsem jen zkontrolovala všechny odkazy, jestli jsem tam přiřadila ty správné a bylo :-D
   Výzvu jsem absolvovala poprvé a bylo to super a hlavně to hrozně rychle uteklo.
   Přeji hezké svátky všem
   Tedy ještě tu budu, jeďte pár úkolů bude ;-)

 7. Sice jsem vůbec nic nenafotila a nikam nic nenavěsila, ale skoro všechno jsem splnila a bylo to báječné :) Díky, Florentýno, letošní advent byl ještě lepší, než ten loňský a to hlavně Tvojí zásluhou :) Samozřejmě jsem zvědavá na další úkoly.

 8. Hana Enuica

  19.12.2016 at 12:39

  Byla to moje první výzva a moc jsem si ji užila. Pokusím se splnit i dobrovolné úkoly, i když teď už mě dohání ten stres z neuklizeného bytu, kteroužto činnost jsem odsouvala kvůli plnění úkolů :D

 9. Super výzva, už se jsem zvědavá na další úkoly… Vždycky jsem se na Vánoce připravovala poctivě (až na to cukroví), ale tolik věcí, které jsem se naučila díky výzvě jsem nedělala… fakt paráda :-)

 10. Dobrá výzva .-) Boj o ceny bohužel vzdávám kvůli pár dním, kdy jsem z práce utíkala rovnou na nějakou akci a domů se dostala úplně mrtvá až kolem půlnoci, ale například uklizený kuchyňský stůl po celý advent máme letos prvně!

  • Gratuluji. Adventní výzva nás má připravit na vánoce v pohodě, v tom je její kouzlo. A uhájit uklizený stůl po celou dobu tak to je úspěch. (záleží také na ostatních členech rodiny, někde a někdy je to snadné , jinde a jindy to může být velký problém ) Tak ať se daří. Krásné Vánoce. Líba

 11. Holky, chodí vám odpovědi od Flo? Po cca jaké době? Jestli mám posílat znovu hned nebo ještě vydržet… :-)

  • Jani, mě odpověděla Flo obratem – skoro hned. Mohlo to být max. pár minut.
   Zkontroluj si adresu. Má to být:
   jana@kucharkaprodceru.cz
   Tak ať to vyjde. Líba

  • Právě jsem odeslala pokus číslo 3, tak uvidíme :-)

  • Jani, dotazník jsem posílala až navečer a také odpověď zatím nemám, ale určitě u toho Flo nesedí celou dobu – také potřebuje čas na sebe a rodinu :).

  • Taky mi nic nepřišlo :(

  • Tiež som poslala už 2x a zatiaľ mi odpoveď neprišla. Neviem, či skúšať ďalej

  • Já myslela, že má Flo nastavený automat, tímto se jí tedy moc omlouvám, ruším poplach :-)

  • Omlouvám se za zpoždění u odpoledních odpovědí, trestuhodně jsem nebyla několik (dost) hodin u počítače, protože jsem měla pár společenských povinností. Všechny formuláře kontroluju a případně posílám zpět k opravám a doplnění, takže atuomatická odpověď tu prostě nehrozí :-) Každopádně teď už mám všechny došlé formuláře zpracované, takže pokud stále nemáte odpověď, tak váš e-mail nedorazil a zkuste to znovu, prosím.

 12. Milá Flo,sice jsem nesoutěžila,ale úkoly jsem plnila.A protože už nepracuji měla jsem na všechno čas.Bylo to moc fajn.Advent je pro mě opravdu příjemný čas.Přeji Všem krásné svátky.Jarmila.

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑