Den 6. po výzvě

Asi jste zvědaví na přesná čísla odevzdaných soutěžních dotazníků a jistě vás zajímá, jak si vedu s vyhodnocováním.

Takže tu pro vás mám pár statistik.

Z výzvy se mi zpět vrátilo 84 vyplněných dotazníků. Výzvu přitom plnilo mnohem víc soutěžících, protože každý úkol dnes a denně sledovalo přes 400 lidí. Vím o pár z vás, kteří si ji plnili jen tak pro radost nebo inkognito, bez nároku na výhru.

Ve vyplněných dotaznících mám 4829 úkolů ke kontrole. To je v průměru 57 splněných úkolů na jednoho soutěžícího.

Ale teď to nejzajímavější číslo. Z 84 dotazníků jich 49 hlásí všechny úkoly jako splněné a s nárokem na nejvyšší možný počet bodů.

Jste neuvěřitelní. A já budu neuvěřitelná taky, pokud se tím prokoušu. Navíc si nejsem jistá, co se mnou udělá pohled na tolik jídla najednou.

Budu vám průběžně dávat vědět, tak se zase třeba stavte.

Share Button

16 komentáře

 1. (nemám rada amerikanizmy, ale…) WOW! To sú čísla!

  Gratulujem všetkým odvážlivcom a vytrvalcom (aj tým, čo plnili výzvu len „do šuflíka“, alebo z rôznych dôvodov splnili len niektoré dni)… a tebe, Jani FLorentýna želám pevné nervy pri kontrole a hodnotení.

 2. Milá Flo,
  díky za překvapivé statistiky a přeju hodně sil!

  Já jsem si teď osobně dala za výzvu vyzkoušet vždy tvůj čtvrteční příspěvek v praxi, protože častokrát se mi stává, že si to přečtu, řeknu si, že by bylo fajn to zkusit, a pak už na to nenajdu příležitost.
  Takže už mám doma nachystanou jednu dýni a plánuji koupit nějaké ty mandle, abych vyzkoušela cvibak. Na ten jsem hodně zvědavá, něco takového jsem ještě nidky nezkoušela… a něco do zásoby ke kafi se hodí vždycky :-)

  Třeba u toho zavzpomínám na výzvu a taky to nafotím a zveřejním.

  • Ahoj Marti, to je super nápad.
   Pokud jsi příznivkyně Facebooku, tak se určitě někdy stav i do skupiny, myslím že by to mohlo být inspirativní a příjemné místo pro další setkávání.
   Je úžasný, jak nás Flo svou energií dokáže všechny strhnout k novým zážitkům a nápadům.
   Adresa skupiny je ve včerejším příspěvku tady.Nějak mi nejde vložit z mobilu odkaz.
   Tak se měj moc krásně.Martina

 3. Tak to je neuvěřitelné…čekala jsem, že to bude hodně,ale takové čísla vážně ne.Je úžasný, kolik soutěžících to zaujalo a plnili společně úkoly výzvy.Velká gratulace vám všem.
  Taky přeju hodně sil a trpělivost při zpracovávání.
  Dobrou noc.Martina

 4. Woooow. Teeeda, Florentynko, to vyhodnocovani a kontrolovani nezavidim – doufam, ze mas par ochotnych pomocniku a nemusis to delat sama.

 5. Já jsem si při své soukromé přidružené tipovací soutěži odhadla, že odevzdaných Výzev bude 240 (to jsem přepískla) a zcela splněných 24 (to jsem nedopískla).

 6. No musím říct, že často přemýšlím, jak to vůbec Flo stíhá, odpovídat na všechny dotazy v různých příspěvcích ( tady, FB a jinde), dále čtvrteční emaily a pak ještě do toho výzva s vyhodnocením a již připravená další………..opravdu obdivuhodné :-). Fakt jsi šikulka Flo.

  • A k tomu svoji práci, rodinu ……..
   Flo, jsi úžasná žena :)

  • Lucia Grigova

   6.9.2015 at 13:57

   a do toho este pripravovana nova kucharka, chutopis, reedicia Kucharky pro dceru a stavim sa ze o mnohych dalsich planoch a aktivitach zatial ani netusime :-)
   ja som tiez v nemom uzase co Flo vsetko stihne :-)

 7. Janča je prostě jednička. Zvládá všechno a k tomu velkou rodinu. Můj velké obdiv! Je to moje hrdinka :-*

 8. Klárka Onderková

  6.9.2015 at 9:33

  Hm, tak to nevim, jestli jsem mezi temi 49 stastlivci..

 9. Haha, Flo, a ty jsi říkala, že určitě nebude nutné splnit všechny úkoly. To jsme tě ale převezly, co? ;-) (Já teda ne, ale holkám smekám :-) )

 10. Flo, ještě stále plánuješ další výzvu? A už tenhle rok? ;)

 11. Vašek K.

  6.9.2015 at 16:54

  Ahoj Flo a ostatní,
  už jsem zase u PC. To číslo je bomba. Jak to, kolik se zúčastnilo, tak i to konečné. Flo, neprovedla jsi něco :-)))) Vypadá to jako trest . Jak se říká, každý dobrý skutek MUSÍ BÝT PO ZÁSLUZE POTRESTÁN .

  Ale vážně přeju Tobě i týmu pevné nervy. A AŤ VYHRAJE TA NEJLEPŠÍ.

 12. ZASE TO TAK KRÁSNĚ VŠICHNI PÍŠETE.JÁ TAKY SMEKÁM KLOBOUK.JSTE VŠICHNI ÚŽASNÍ.A TOBĚ FLO PŘEJI PEVNÉ NERVY.MÁŠ CO DĚLAT PROLOUSKAT SE TÍM.VŮBEC NEVÍME CO V TOBĚ JE UKRYTO ZA ŽIVEL.JEŠTĚ JEDNOU PŘEJI VŠEM ZDAR.JITKA

 13. Hezky pěkně! :-) tak se těším na další čísla a držím palce s vyhodnocováním … a pevné nervy ;-)

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑