Další dny po výzvě

Drazí,

myslím, že byste rádi věděli, jak si aktuálně vedu s vyhodnocením dotazníků.

Všichni, kdo jste mi odeslali svůj dotazník, byste ode mě už dávno měli mít potvrzení, že mi dotazník v pořádku přišel. Pokud ne, hlaste se mi prosím a zjistíme, kde se stala chyba.

Slíbila jsem, že na vyhodnocení potřebuju týden, takže bych ráda měla všechny dotazníky zkontrolované do 10. září. Víkend jsem pracovně strávila na Foodparade festivalu, aniž bych se stačila kouknout na jediný dotazník, tak mi držte palce.

Budu vám sem průběžně doplňovat, kolik už jsem viděla dotazníků a kolik je aktuální počet finalistů po úpravě počtu bodů. Všem, komu jsem už dotazník zkontrolovala, posílám e-mail s informací, jak to dopadlo, případně si společně ujasníme nesrovnalosti.

* * *

Stav k 6.9.2015, 21:14 h:
3 dotazníky hotové, 1 finalista, zbývá 44 dotazníků

* * *

Stav k 7.9.2015, 14:48 h:
Mám na vás prosbu a potřebovala bych slyšet vás názor. U jednoho soutěžního dotazníku, kde jsou precizně vypracované a splněné všechny úkoly, se mi vyskytnul problém. Soutěžní fotky jsou zveřejněné na osobním blogu. V takovém případě zní podmínka pro druhý soutěžní bod, že ten se uděluje za uvedení odkazu kamkoli na web Kuchařky pro dceru. Dotyčná soutěžící ale u všech úkolů omylem a v dobré víře odkazovala na Facebook, nikoli na web Kuchařky pro dceru. Znamená to, že by místo 124 bodů měla mít jen 62. Jak se na to díváte? Mám v tomto případě dodatečně povolit i odkazování na Facebook, nebo je to už velká změna pravidel, která ve slušné soutěži nemá po uzávěrce co dělat? Pravidla mluví jasně, ale city říkají něco úplně jiného.

* * *

Stav k 7.9.2015, 20:37 hodin:
6 dotazníků hotových, 5 finalistů, zbývá 41 dotazníků, nejstarší a nejšikovnější dcera ochotně zaučena do kontroly, úplatky nepřijímá.

* * *

Stav k 8.9.2015, 23:16 hodin:
Zkontrolované dotazníky přestávám počítat, jsem někde kolem poloviny. Počet finalistů je v tuhle chvíli 9. Spoustě soutěžícím jsem poslala prosbu o vysvětlení nebo doplnění některých úkolů. Mám pocit, že dcera už je v kontrolování rychlejší než já.

Zítra vám prozradím, kdo mezitím vyhrál Baileys, tak sem zas nakoukněte.

Share Button

42 komentáře

 1. Vašek K.

  7.9.2015 at 0:05

  Ahoj Flo,
  pevné nervy a spoustu síly, je to šílené. (a to jsi tam nenapsala, školu a děti)
  DRŽ SE

 2. Taky přeji pevné nervy, já měla třeba dneska, tedy vlastně včera den blbec, vše mi padalo z rukou a první bylo lité kynuté těsto na koláč se švestkama od Tebe. Pro velký úspěch jsem s ním chtěla opět překvapit ke snídani a ……..bylo ho nakonec jen o trochu míň. Něco se přeci jenom zachránilo, ale kdyby jste to viděli ta spoušť……….a tak to pokračovalo až do večera :-)

 3. Uf, Jani,přeju pevné nervy…držím pěsti :-)

 4. Flo, ze se ti chce..!!!! :) :) Obdivují te, jsi úžasná žena.

 5. Drž se! Vím, co to znamená prohlížet spoustu fotek, ale ještě k tomu kontrolovat datum, číst si psaní okolo… Souhlasím se Zlatou – jsi úžasná! Doufám, že sis aspoň užila Foodparade festival a případně tam načerpala na tenhle úkol hodně sil :o)

 6. Milá Flo,
  viděla jsem Tě v sobotu v porotě na Foodparade festivalu :)
  Moc Ti to sluší!!!
  Z.

 7. MILÁ FLO,PÍŠEŠ ŽE JEDNA SOUTĚŽÍCÍ POSLALA FOTKY JINAM.VÍM NEMÁM DO TOHO CO MLUVVIT ALE UZNEJ JÍ TO.MOC SE SNAŽILA.URČITĚ NA TO PŘIŠLA A JE JÍ TO LÍTO.ALE JE TO JENOM MŮJ NÁZOR.ZDRAVÍM A DRŽÍM VŠECHNY PALCE JITKA

 8. Flo, reaguji na stav k 7.9.2015, 14:48 h :-) Já bych to osobně uznala jako za plný počet bodů.

 9. Já asi také :-) Velmi pravděpodobně to bylo, jak píšeš, v dobré víře.

 10. Marcela flair

  7.9.2015 at 17:26

  Milá Flo, uznala bych to. Zpětně si uvědomuji, že jsem asi taky odkazovala špatně jen na FB. Asi jsem to špatně pochopila, a když jsem u někoho viděla podobný odkaz, vyhodnotila jsem to, že to mám správně. Pár úkolů mi chybí, takže se stejně do finále nedostanu, ale smekám přede všemi, kteří to zvládli vše. Takže já bych to uznala. Ale chápu, že jsi na vážkách, měnit pravidla ex post není úplně košer. Ale zatím to vypadá, že velkorysost světem vládne, sešla se tu skvělá parta :-).

 11. Ahoj Flo, určitě bych to uznala. Všechny ( vlastně všichni -je tu i Vašek) to přece děláme pro zábavu a přejeme si vzájemně úspěch.

 12. Milá Jani, já bych rozhodnutí nechala zcela na tobě, stejně jsi třída, že chceš slyšet náš názor, i když by to jiný rozhodl podle sebe. Možná už i tuším, kdo to je a dle mého by si to ta dotyčná zasloužila, určitě to nebylo schválně a ty úkoly jsou opravdu precizní…za mě bych to dala za plný počet :-)

 13. Vašek K.

  7.9.2015 at 19:21

  Ahoj Flo, vím, že to je na Tobě, ale uznat ! Určitě to neudělala schválně. Vím sám co jsem se nadřel. Nejde o život. A za tu srandu to přece stojí :-))))))

 14. Uznala bych to. Myslím, že to nebylo vědomé porušení. ;)

 15. Také bych to uznala. Vždyť na Tvém FB je ještě víc akce, a více informací a odkazů na KPD než může kdokoliv strčit pod fotku. I když FB nemám, přidala jsem si ten Tvůj do záložek. Hned pod KPD :), takže já to vidím „kuchařka“ jako „kuchařka“. Monika

 16. Milá Flo,

  ad 7.9. se také přidávám k výše uvedeným a byla bych pro jí to uznat. Mám za to, že hlavné smysl odkazování byl splněn, byť ne dokonale přesně podle instrukcí :-)

 17. Ja jsem taky pro uznani – pravidla jsou pravidla, ja vim, ale city jsou dulezitejsi. <3

 18. Ak by sa niečo také stalo mne, bolo by to neskutočné sklamanie – kvôli takej blbej chybe prísť o polovicu bodov. Takže – sa pridávam k davu a prihovorila by som sa za – uznať. :)

 19. Lucia Grigová

  7.9.2015 at 23:28

  Ja sa tiez prihovaram za uznanie, ja myslim ze Vyzva je hlavne o radosti, o zabave a o srdiecku, takze v dodatocnej uprave pravidiel tykajucich sa cisto technickych zalezitosti vobec nevidim problem :)

 20. Jej, vy jste strašně hodné (a hodní ;) ).
  Když mi to dneska Flo psala, že jsem to zkazila, tak mi bylo skoro do breku. Protože mě jednoduše vůbec nenapadlo, že FB stránka není jedna ze stránek webu. Mám to všechno propojené, prolíná se mi to, taky jak většina lidí sdílela fotky na FB a řešilo se, jak linkovat… No, moje chyba. Takže mi to bylo líto, ale hra je hra a naprosto bych pochopila, kdyby mi to Flo neuznala. Nechtěla poškodit nikoho z vás, kdo jste to udělali správně, to je fér.
  Snažila jsem se, užila jsem si to já i rodinka a to je hlavní.

  A teď jsem normálně dojatá, že jste vstřícní a přející. Je tu mezi vámi hrozně příjemně.

  Tak tady pár fotek z trochu jiného našeho rodinného vaření :)
  http://jituli.blogspot.cz/2015/09/jidlo-z-plsti.html

  • Vašek K.

   8.9.2015 at 0:04

   Ahoj Jitu,
   držím palce a pěsti. Doufám, že to dobře dopadne. :-)))

  • JE TO PĚKNÉ,JSI ŠIKULA.ZDRAVÍM JITKA

  • Ahoj Jituli, plnila jsi to s láskou,to je prostě vidět.Zasloužíš si být ve finále.A jsem ráda, že to není jen můj názor.Dělá mg to takovou radost,atmosféra tady.Jste všichni skvělí prostě :-)

  • Markéta

   8.9.2015 at 9:27

   Tak zrovna ty Jitu jsi pro mne asi jediná koho jsem docela pravidelně sledovala na blogu jak výzvu plníš :-)
   Já se do výzvy nepustila, mám to do nejbližšího krámu 12 km a bylo mi jasné že určitě nebudu mít po ruce nutné suroviny. Ale na úkoly jsem čas od času koukla. Na tvůj blog jsem se dostala kvůli šití (dík za návod na sukni :-), a když jsem zjistila že ses do výzvy pustila a každý den poctivě plníš, tak jsem už většinou nakukovala rovnou k tobě.
   Tak já ti děkuji za inspiraci a držím palce.

  • Krásné!!!! Na takovéto věci já nemám fantazii :)
   Jen tak dál!!!

 21. Stopro uznat … jsem ráda, že všichni jsou za jedno… ;)

 22. Souhlasím s ostatními, jednoznačně uznat :-)

 23. Pokud to bylo v „dobré víře“, určitě bych špatné odkazy uznala…

 24. Také souhlasím s ostatními- uznat…

 25. I já jsem pro uznání, i když současně uznávám jedinečné právo Flo na rozhodnutí a jsi báječná, že se s námi o tom vůbec radíš ;o) Smekám před tvojí pracovitostí a přeju hodně sil při zpracovávání té spousty úkolů :o) Dcerce posílám vřelé pozdravy, že maminku v tom závalu nenechala ;o)

 26. Lucia Grigova

  8.9.2015 at 23:44

  Jitu, uplne si viem predstavit ako si sa vcera citila. Nakoniec to vsak dobre dopadlo :-)
  A to tvoje jedlo z plsti nema chybu! Velmi sa mi to paci. Nas junior ma doma taky „obchodik“ z kartonu, kde moze akoze predavat zeleninu a zakusky, tie su z Ikea. Ale tie tvoje oblozene chlebicky, tie su genialne, tusim by som mala nasmu drobcovi rozsirit predajny sortiment :-)

 27. Jani, kdyby ses bývala na nějaké ceny vykašlala, měla bys teď klidnější spánek a více času na psaní další kuchařky. Výzva by bývala super i bez cen. Vítězové jsme všichni… každý z nás si dokázal, že mu to v kuchyni jde, či může jít, jen se musí chtít… :)

 28. Milá Flo, děkujem Ti za info.:-).

 29. Já jsem také pro uznání.

 30. Taky se přimlouvám za uznání bodů.Ne všichni jsme přes internet tak zdatní, vím to za sebe, neuměla jsem na začátku vkládat odkaz a tak se první den připravila o jeden bod (takže mi finále nehrozí :-( ), ale ocenila bych snahu, splnění úkolu a odvahu vařit a vařit.A na FB Kuchařky pro dceru se toho přece pořad tolik děje…

 31. Taky jsem určitě pro. Na Facebooku je link na web, takže odkaz byl sice nepřímý, ale byl :) Hodně z nás se tu naučilo spoustu nových věcí, taky jsem poprvé v životě zadávala hashtag, musely mě to naučit děti, netušila jsem, jak se to dělá, že stačí napsat ten křížek… :)

 32. Mila Flo, pokud jsi i mi posílala něco k opravě nebo doplnění, vůbec to nevím, pravdu se mi od tebe emaily nezobrazují. :-(( musím tAch joooooo mě klidně vzbudí můra v to zkusit otevřít ještě jinde z PC, jedu jen přes mobil.

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑