Den 62: Metalíza

Nemůžu tomu věřit, že přišel poslední úkol a že dneškem končí prázdniny.

Skoro se mi chce zamáčknout slzu, jak mi s vámi zase bylo dobře a jak mělo léto krásný náboj pospolitosti a nových zážitků.

Myslím, že si všichni zasloužíme velkou zlatou medaili.

Úkol na dnešek:

Nechte dnes při stolování vyniknout metalickým barvám.

Zlatá je samozřejmě nejlepší, ale všichni víme, že ani stříbro nebo bronz nejsou k zahození.

Použijte talíře či skleničky s leskem, metalické ubrousky, konfety, stužky, svíčky, prostírání protkávaná jemnými lesklými vlákny, rozety, balonky, brčka… cokoli uznáte za vhodné.

Ten nejkrásnější konec prázdnin vám přeju, bezva zážitky při plnění dnešního úkolu a nezapomeňte sem nakouknout zítra po půlnoci znovu, připravím ještě závěrečné instrukce, jak postupovat, pokud tuhle výzvu berete soutěžně.

PS. A komu to ještě pomůže:

žolík

Share Button

7 komentáře

 1. Marcela flair

  31.8.2016 at 0:17

  Poslední úkol. Uteklo to jako voda. Jdu se vyspat na to finále :-). Hezký poslední srpen všem! M

 2. Hm….zlato ani stříbro nemám (včera jsem jedla v Indické restauraci zlatou lžící :) ). Ale nějak skromě si poradím. Hezký den všem.

 3. Když něco končí, něco nového začíná. Milá Flo, děkuji za prima zábavu, moc jsem si to užila. Něco jsem se naučila, něco jsem vyhodila, něco jsem změnila, něco nového ochutnala, prostě nemělo to chybu. Ale akce skončila a budu se těšit na další. Všem dětem přeji krásný nový školní rok, ať si ho užijí a radují se z každého úspěchu.

 4. Ahoj Flo,
  vymyslet úkol na každý prázdninový den – to je skutečný výkon. Máš můj obdiv! Sice jsem se zapojila jen tak pro sebe asi do poloviny nápadů, ale každý den jsem si spěchala přečíst nový. Bylo to moc fajn. Díky!

 5. To to uteklo! Také moc děkuji za zpestření prázdnin! Bylo to skvělé a už se těším na advent! :)

 6. Tohle byl jeden z nejtezsich ukolu vyzvy (a koukala jsem, ze nejen pro me :) ). Opravdu rychle to uteklo a na jednu stranu se mi ulevilo, ze nebudu muset ponocovat a vymyslet, jak nejlepe splnit ukol (ackoli k tomu me nikdo nenutil, ze :) ), na druhou stranu mi to bude hodne chybet (to napeti pri cekani na ukol, vymysleni, realizace, kochani se fotkami spoluplnitelu :) ). Tve ukoly Flo byly skvele, vyzkousela jsem spoustu novych receptu, a spoustu novych veci prisla a hlavne jsem prekonala samu sebe :) Moc diky, za uzasnou vyzvu.

 7. TAK NÁM TO UTEKLO.BYLO TO MOC FAJN.ÚKOLŮ JSEM MOC NESPLNILA.LETOSO PRÁZDNIÍNÁCH JSEM DĚLALA HLÍDACÍ BABIČKU.DĚDA HODNĚ POMÁHAL,VNUČATA SI S NÍM UŽILA, JÁ TAKY.FANDILI JSME VŠEM.BYLO PĚKNÉ SLEDOVAT JAK SE KDO POPASOVAL KAŽDÝ DEN S ÚKOLEM.TAK JAK SE ŘÍKÁ SLÁVA VÍTĚZŮM,ČEST PORAŽENÝM.NENÍ DŮLEŽITÉ VYHRÁT ALE ZŮČASTNIT SE.URČITĚ JSTE TO TAK BRALI VŠICHNI.MILÁ FLO UŽ SE VŠICHNI TĚŠÍME CO PRO NÁS PŘIPRAVÍŠ.PŘEJEME TI HODNĚ DOPBRÝCH NÁPADŮ JITKA ,DĚDA A VNOUČATA

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑