Finále Velké prázdninové výzvy 2016

Nemůžu tomu věřit, ale opravdu je 1. září.

Pokud jste se účastnili Velké prázdninové výzvy s úmyslem vyhrát, zde jsou pokyny, co nyní musíte udělat:

Do neděle 4. září do 23:59 hodin čekám na vaše vyplněné soutěžní formuláře.

Vyplňte do nich, které úkoly jste splnili, a přidejte ke každému odkaz na příslušnou fotku.

Pokud jste si formulář ještě nestáhli, můžete tak učinit tady (pro starší verze Wordu tady).

Na vyhodnocení dotazníků budu potřebovat zhruba 2 dny. Někdy během úterý 6. září 2016 bych měla vědět, kdo má nejvíc bodů, a hned to zveřejním zde na soutěžních stránkách výzvy.

Pokud se na prvním místě objeví více vítězů, o tom, kdo získá cenu, rozhodne losování jako v předchozích výhrách.

Každému soutěžícímu písemně potvrdím e-mailem, že jsem dotazník obdržela, takže pokud ode mě neuslyšíte, rozhodně začněte pátrat, kde se stala chyba, protože e-maily se občas zatoulají.

Dílu zdar, vaření a soutěžení zvlášť!

Share Button

13 komentáře

 1. Marcela flair

  1.9.2016 at 0:09

  Milá Flo, díky za krásné prázdniny. Opravdu jsem si je moc užila, a i když jsem si jejich druhou půlku dosti zkomplikovala zraněním ruky, i tak na ně budu moc ráda vzpomínat. Jsi úžasná, že si najdeš čas takovou akci vymyslet, zorganizovat a věnovat tomu svůj drahocenný čas. Doufám, že se také odměníš :-). Díky za vše Tobě i všem, co tu sdíleli své střípky z prázdnin a plnění úkolů. Bylo mi ctí. M.

 2. Vašek.K

  1.9.2016 at 0:27

  Ahoj Flo, taky Ti musím poděkovat za vše, co jsi pro nás vymyslela. Jak napsala Marcela, není to jednoduché, vymyslet spoustu úkolů. Sama máš spoustu starostí nejen s námi, ale i doma, které za Tebe nikdo neudělá a to nepočítám to ostatní, co musíš udělat. Musím říct, že jsi vlastně vyhrála Ty a bez žolíků. Tak ať je pro Tebe žolík to, že jsme rádi, že Tě máme. Díky za prázdniny a taky Ti přeji zaslouženou odměnu, dle Tvého výběru. Díky za vše a bylo mi ctí se zúčastnit. Všem ostatním také poděkování, bylo to fajn.:) :)

 3. Milá Flo, moc dekuji za krasne prazdniny…kazde rano jsem se tesila co bude ukol…Tak uz se těšíme na další výzvy…měj se moc krasne a diky.Petra.

 4. Milá Flo, dík za krásné prázdniny. Byla to milá zábava, jsem přesvědčená, že jsme se všichni dobře bavili, výzva měla úžasný náboj a smysl. Vyhráli jsme všichni – sami nad sebou, tím, že jsme se zúčastnili a plnili úkoly. Těm nejlepším gratuluji již dnes! Všem dětem přeji: vyšlápněte tou správnou nožkou a mějte úspěšný nový školní rok.

 5. Drahá Flo, je to jako včera, co jsem plnila první úkol. A už je konec. Díky za super prazdniny. Za podněty, které ovlivnily vaření u nás doma a zůstanou i po výzvě. Domácí jahodová zmrzlina. Bazalkové pesto. Piškoty podle Snídaně u Florentýny. Bylinkové máslo. Jen jedna věc mi letos chyběla – kam se poděly perníčky?:-) No nic, těším se na advent, tam snad budou. Flo, ještě jednou díky, těším se na další výzvy a další tvoje recepty. D.

  • Tie perníčky mi tiež chýbali ;-) Už som ich vyzerala, kedy budú…
   Vďaka za oživenie prázdnin (aj keď som plnila len niektoré úlohy) a všetkým vám želám radostné vykročenie do nového školského roka. Eva.

 6. Šárka G.

  1.9.2016 at 20:55

  Díky Flo za výzvu a za příjemně strávené léto, bylo to moc fajn :-) Š.

 7. Milá Flo, děkuju!!! Byla to má první kuchařská výzva, nikdy předtím jsem své jídlo nefotila a nezveřejňovala, takže to vážně byla výzva!
  A navíc mě během prázdnin dohnaly dlouhodobé zdravotní potíže a tvá výzva mi velmi zpříjemňovala dlouhé týdny na nemocenské, kdy jsem byla sama doma, takže děkuju dvojnásob. Obdivuju tvou energii pořádat takovéto výzvy, jsi úžasná.
  Jen si příští rok naplánuju dovolenou jindy, než na konec srpna :o) Tímto tě zdravím po návratu ze Šumavy, kde jsem poctivě ochutnávala místní pivo :o) (a bylo vynikající!) Réza

  • PS: Doufám, že ti přišla výzvová pohlednice :o)

  • PS 2: V rámci výzvy „překvapte jídlem“ jsem své paní masérce donesla popraskané čokoládové sušenky a dopadlo to dle očekávání – úplně se rozplývala a vyžádala si recept (prý z nich bude nové vánoční cukroví :o). I já jsem byla naprosto nadšená a tímto zasílám projevy úžasu všemi možnými způsoby. A já díky tomu dostanu domácí švestičky ze zahrádky :o)

 8. Ozaj, napadlo mi, či znovu nebudeš chcieť pripraviť spomienkovú e-knihu. :)
  V tom prípade by som za seba nominovala Nakreslené jedlo:
  http://letitia-vari.blogspot.sk/2016/08/prazdninova-vyzva-kpd-39-nakreslene.html

 9. Libuše L.

  5.9.2016 at 12:26

  Je sice pondělí, výzva končila minulý týden a já se trochu hanbím, že mi to tak dlouho trvalo, ale lépe pozdě než vůbec ne:
  Milá Florentýno, opravdu nesmírně děkuju za prázdninové zážitky, které mi tvá výzva poskytla. Ne uplně vsechny jsem dokázala splnit a blahopřeju všem, kteří / které to dokázali/y. Ale hlavně blahopřeju tobě, která jsi výzvu tak důmyslně vytvořila a přiměla nás, abychom ji plnili/y.
  Těším se na další a věřím, že budu příště lepší.
  Ještě jednou děkuju!

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑