23. postní den

Dnes je pondělí.

V pondělí si stanovíte, bez čeho vydržíte celý tento týden. Tedy skoro celý, v neděli už můžete polevit.

Vyberte si ze svého plánu, čeho se tento týden dodatečně vzdáte. Pondělní kartičky mají světle zelenou barvu.


Podmínka pro dnešní soutěžní příspěvky:

Vyfoťte, čeho se tento týden chcete vzdát.

Dnes mají svátek všichni Tomášové. I já mám jednoho doma, takže nás čeká slavnostní den a večer a předávání dárků. Třeba máte taky nějakého Tomáše ve svém okolí; ale i kdyby ne, přidejte na dnešní fotku jakoukoli mašli.


Můj dnešní tip:

Týden bez televize. Můj obvyklý večerní rituál spočívá v tom, že si sednu kolem desáté hodiny večer před televizi a dost zbytečně ji zapínám, protože koukat do prázdné zdi je poněkud podivné. Tento týden si raději půjdu číst.


 

Share Button

2 komentáře

 1. Marcela flair

  7.3.2016 at 9:28

  Milá Flo, asi se opět připojím. Televizi zapínám dětem na večerníček, bez toho to asi nepůjde. Ale pravidelně zapínám televizi poté, co děti uložíme. Mám jeden oblíbený pořad, na který se dívám, ale protože končí ve čtvrt na jedenáct, už ten minulý týden jsem ho vypustila – to bych do té desate v posteli nebyla :-). Aspoň si dočtu knížku nebo konečně po nějaké době sednu k šicímu stroji. Hezký týden všem! M

  • Milá Flo,
   Tvoja Výzva je fantastický počin. Okrem toho, že sa (podľa možností) každý deň snažím zapojiť a splniť úlohy výzvy, hlbšie som sa zamyslela aj nad samotným pôstom. Minulý týždeň, kedy som nastúpila do nemocnice na operačný zákrok, sa vo mne tieto myšlienky ešte prehĺbili. Každé ráno (aj to po prebudení sa z narkozy) som sa tešila na nové zadanie a snažila som si ho pretransformovat na svoje možnosti. O skúšaní nových potravín a postupov nemohlo byť ani reči a šálka teplého vývaru ako prvé jedlo po štyroch dňoch mala pre mňa cenu najdrahšej delikatesy.
   Ďakujem Ti Flo za nový pohľad na prekonávanie prekážok a seba samého. A samozrejme za skvelú Výzvu. Môj pobyt v nemocnici pomaly končí a verím, že úspešne dokončím aj zadania výzvy.
   P. S. ĎAKUJEM všetkým dievčatám z instagramu, ktoré ma podporili srdiečkom alebo povzbudivym komentom.

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2020 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑