18. úkol: Mikuláš

Dnes budou v ulicích rachotit řetězy a ozve se tolik dětských básniček, že by to určitě vydalo na zápis do Guinessovy knihy rekordů.

Večer se odehraje mikulášská nadílka, na kterou jste skvěle připraveni, takže vás žádný Mikuláš nezaskočí. Obdarovat blízké tím, co jste si nachystali, by ale nebyl dostatečný úkol.

Proto dnes darujte mikulášskou drobnost někomu, kdo to nečeká. Přibalte i svůj oblíbený recept na cokoli (nemusí to nutně být jídlo).

Třeba vezměte tři upečené perníčky, hezky je zabalte, přidejte letmý recept na vánoční pohodu a jděte na věc.

Pokud chcete věnovat něco ze své kuchyně, inspirace z Apetitu proběhla už u úkolu č. 12.

Čas rozdávání dárků a receptů

I já pro vás mám nečekaný dárek a k němu spoustu receptů.

A12_COVER_2017

Dnes můžete opět vyhrát roční tištěné předplatné Apetitu. Stačí u vaší soutěžní fotky označit na Facebooku stránku Apetitu, anebo na Instagramu použít soutěžní hashtag #casopisapetit. Platí pouze pro fotky zveřejněné dnes.

Share Button

2 komentáře

  1. Marcela flair

    5.12.2017 at 0:06

    Milá Flo, v průběhu čtení dnešního úkolu mi hned blesklo jak a koho obdaruji a vzápětí si přečetla Tvůj tip :-). Takže moc originální asi nebudu, ale stejně jde hlavně o to podarování a radost. Hezkého Mikuláše všem! M

  2. Milá Flo, já jsem včera večer dělala brownies dle Tvého receptu a pak je dle inspirace z Pinterestu překrájela na trojúhelníčky ozdobila je jako vánoční stromečky. Jsou krásné a mám jich dost na to, abych mohla obdarovat nejen děti, ale i někoho, kdo to nečeká. Takže děkuji za úkol, ráda je rozdám. P.

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2022 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑