Úkol 14: Kopr

Kopr skoro všude a ve všem – mohlo by v pobaltských zemích snadno připadat jeho odpůrcům. Koprová chuť prostě k severským zemím patří a patřit bude. A proto bude patřit i do dnešního úkolu, který zní: vychutnejte si kopr.

Jelikož jsem si dobře vědomá, že kopr buď lidi rozděluje, nebo spojuje, dám vám k dispozici i alternativu pro případ, že se spolu u jednoho talíře opravdu nesnesete. A tou náhradou je pažitka.

V dnešním úkolu tedy nehledejte žádné složitosti a hleďte si ho klidně užít úplně obyčejně.

Inspirace z Apetitu:

Výhra pro dnešek

Pokud jste při chuti, můžete vyhrát kuchařku Těstoviny z edice časopisu Apetit. To je vcelku šikovná literatura, které se nejmíň jednou týdně může hodit :-)

Těstoviny Apetit

Jako obvykle, pro účast v soutěži o kuchařku je třeba označit ve vašem dnešním příspěvku facebookovou stránku časopisu Apetit, případně instagramový profil @apetitonline. Pokud máte rádi hashtagy, ten správný je #casopisapetit :-)

Share Button

3 komentáře

  1. Mě teda kopr nevadí, mám ráda koprovku i kulajdu, ale teď už není sezóna čerstvého kopru a já mraženy ani sušeny nemám ráda. Tudíž jsem babičce otrhala zbytek pažitky a udělám si nějaký dip k obědu. :)

  2. Milá Flo, dneska jsi se nám trefila do oběda,byla kulajda,i nad tou koprovkou jsme uvažovali,tak asi v sobotu,to se nám to zase všechno sjede.Jinak taky zavařujeme okurky do kterých dáváme kopr.Prostě paráda.Posíláme pozdrav Jitka.děda a vnoučata

  3. Překvapilo mě, že Apetit uvádí recept na tzatziky bez kopru. http://www.apetitonline.cz/chut-zazit-vic/apetit-na-cestach/veprovy-mesec-s-omackou-tzatziky

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2022 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑