Úkol č. 12: Párty

Pokud vám to vychování dovolí, dejte si dnes nohy na stůl. Máte za sebou první, náročnější polovinu výzvy.

Pusťte si k tomu třeba film s vánoční tématikou nebo nějakou klidnější koledu a užívejte si pohledu na vše, co jste dokázali. A podávejte k tomu něco, čemu by se dalo klidně říkat nácvik na silvestrovské jednohubky.

Jinými slovy, odlaďte si dnes něco nového, co by šlo podávat na Silvestra.

Inspirace z Apetitu:

A dál ještě připomínám třeba zapečenou pomazánku s mrkví z mého blogu.

Abyste opět měli motivaci si dnešní úkol vychutnat, přidávám šanci vyhrát tématicky sladěnou odměnu z edice kuchařek časopisu Apetit. Stačí během dneška fotku z příprav zveřejnit na sociálních sítích a opatřit označením Apetitu (pro Instagram je to @apetitonline a hashtagy #casopisapetit a #adventnívyzva2018, pro Facebook stránka Apetit).

Party kuchařka Apetit

Share Button

4 komentáře

 1. Simča S.

  9.12.2018 at 0:13

  Hurááá – už jsem se dočkala dalšío úkolu! Tak párty říkáš… no, něco zkusím :-). A ještě dva týny před námi…

 2. V dobách dávno minulých se u nás doma pořádaly často. Chystání dobrot mě moc baví a umím vykouzlit něco v podstatě z jajkýchkoli surovin.
  Jen ta chuť a čas dost chybí. No jo… vymlouvám se. Děti tvrdí, že je to stáří. Možná mají pravdu. No tak vlastně tímhle úkolem vyzraju nad to pomyslné stáří… Ha ha ha.
  Krásný den všem. S láskou Líba

 3. Markéta K.

  9.12.2018 at 14:39

  Na klasické chlebíčky a jednohubky moc nejsem,tak doufám že se budou počítat í karamelizovane ořechy. Takovéhle zobani bych si na párty dala líbit:)

 4. Na párty se u nás vaří koleno a potom se ještě zapeče,křen,pivo,trochu něčeho pro zahřáti.Prostě nádhera.Taky voňavy chleba.Je krásné si takhle posedět s kamarádama.Jitka a děda

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2024 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑