10. postní den

Dnes je sobota.

V sobotu jsem vám dala za úkol zamyslet se nad tím, jak a s kým trávíte čas. Vlastně nejen zamyslet, taky s tím něco udělat.

Někdo tuší, že potřebuje trochu víc pohybu, jiný zase ví, že by se měl víc soustředit na děti nebo na partnera namísto na televizi nebo na internet. Je těžké se zvednout a něco dělat, takže věřím, že vás sobotní úkoly trochu rozhýbou.

Vyberte si ze svého plánu jeden ze způsobů, jak dnes trávit čas. Sobotní kartičky mají žlutou barvu.


Podmínka pro dnešní soutěžní příspěvky:

Sobotní úkoly už se dají mnohem lépe dokumentovat fotkou, než ty páteční. Dnes vyfoťte, kde jste byli nebo čím jste se zabývali. Na fotku přidejte mapu v jakékoli podobě, i kdybyste ji měli nakreslit nebo vymyslet.


Můj dnešní tip:

Mám v hledáčku kartičku s názvem „Půjdu na výlet na nepoznané místo.“ Při příležitosti Mezinárodního dne průvodců probíhá o víkendu spousta zajímavých akcí po celé ČR. Více například na webu Kudy z nudy.


 

Share Button

4 komentáře

  1. DNESKA NAVŠTÍVÍME LIBEREC.TAKY SE ZAJDEME KOUPAT.BUDE TO ZASE NÁDHERNÝ DEN. ZDRAVÍME VŠECHNY JITKA

  2. Ahoj Jitko, tak si to krásně užijte. U nás na jihu je za oknem už krásné skoro jarní sluníčko. Vytáhlo ven spoustu kvítků a tak se těším do přírody.. Na procházku delší než obvykle – to je úkol, který jsem si zvolila dnes já. Navečer přidám fotky na FC

    V minulých komentářích jsi zmiňovala, že uvaříš „uhlířinu“ a mé vzpomínky ožily… (víc v komentářích toho dne) Tak Tě chci tímto požádat o tvůj recept. Asi ses už na stránky nevrátila, tak kdyby náhodou dnes ano, budu moc ráda, když ho tu zveřejníš nebo napiš na FC Libuše Písek. Popřípadě email na libusezakova@centrum.cz
    Děkuji. Přeji hezký den Libuše

  3. Jitko moc děkuji za recept…. omlouvám se, našla jsem ho až před chvílí na stránce výzvy ze 4. dne. (to kdyby to zajímalo ostatní ) Hodně mi připomíná to, co si pamatuji… Moc ráda ho vyzkouším už dnes. Vím co bude k večeři. Se salátem a bylinkami – už se na to moc těším.
    Krásný den všem. S láskou Libuše

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2020 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑