10. úkol: Dokončení kalendáře

Dnes nás čeká ještě jeden z náročnějších úkolů, takže na něj budete mít čas až do středy.

Blíží se datum 1. prosince, kdy musí být v pohotovosti adventní kalendáře. Dejte si dnes práci, využijte, co jste obstarali minulý týden, kalendář sestavte, doplňte, klidě i vystavte, ať si můžete užít těch pár dní těšení se na první okénko a první překvapení.

Protože to je práce až nad hlavu, pokud váháte, co snadného si k tomu uvařit, zde je inspirace z Apetitu:

(Vaření není součástí úkolu.)

10 komentáře

 1. Ojoj, tak toho úkolu jsem se bála. Kalendář jsem plánovala pořídit v jednom nejmenovaném obchodě a pouze bych jej naplnila. Bohužel je u nás vyprodaný, takže buď počkám na znovunaskladnění, nebo zkusím samovýrobu. Ještě že je prodloužena lhůta

 2. Tak to neni dobry napad plnit uz dnes, v mym pripade ani porizovat :))) To bych to taky 30. mohla jit kupovat znovu ;)

 3. Já to budu mít taky s odřenýma ušima. U nás nosí kalendář Mikuláš a plánovala jsem ho dodělat o víkendu, až budou děti u prarodičů. Tak na to mám dvě noci, přes den nemůžu. Nebo udělám rychlokalendář pro sebe. Láhev domácího vaječňáku s metrem, minulý rok to tu někdo dělal a moc se mi to líbilo.

 4. No to je dnešní úkol jak malovaný a mám jej v plánu dodělat.Dcera už krabičky naplněné má ale synátor bude mít kalendář z roliček od toalet papíru a v něm bonbony a v pytlíčku s úkolem na daný den nějakou tu drobnou kačku.

 5. Kalendáře pro děti už jsou hotové,ještě pro dospěláky, těch je taky dost.No snad se jim taky strefim do chuti.

 6. Tak teď jsem zmatená :)
  Myslela jsem, že je možné plnit úkoly i dodatečně (ve správném pořadí). Koukám ale, že tady je podmínka dokončení do středy… Jak to tedy je? Můžu dále pokračovat ve výzvě nebo tady končím? Do dneška, za předpokladu max 3 úkoly denně, totiž nestíhám.

 7. Připojuji se k výzvě až dnes… Je, co dohánět, ale kalendář pro mého muže je v tuto chvíli hotov! :-) Mám radost!
  Zítra se pustím do dohánění předešlých úkolů!

  Krásný poklidný prosinec všem!

 8. Kateřina

  1.12.2017 at 0:17

  Díky za odpověď :)

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2022 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑