Úkol č. 3: Dárky

Dnes a tento víkend udělejte vše pro to, abyste měli dárky doma včas, než začnou strkanice, tlačenice, boje o Turbomany a problémy s doručováním zásilek. Vždyť už teď, na konci listopadu, má Zásilkovna zkrácenou úložní dobu jen na pět dní místo běžných deseti.

Nezapomeňte i na příslušenství k dárkům: balicí papíry, stužky, jmenovky.

Jelikož seznam přání máte a plánování jste provedli i v oblasti dárků, nic vám nebrání udělat všechny online objednávky, případně ve vhodnou dobu oběhnout pár obchodů. Nezapomeňte, že některé dárky lze vyrobit i v kuchyni, v dílně nebo v dětském pokoji :-)

K tomu pár organizačních pokynů: asi bude těžké tento úkol vyfotit, ale věřím, že si nějaký zástupný symbol budoucích dárků vymyslíte. Případně můžu potvrdit, že balicí papíry se na fotkách vyjímají náramně. A jelikož se tento úkol dá splnit kdykoli ode dneška do neděle včetně, můžete následující dva úkoly splnit dřív než tento, aniž by to porušovalo pravidla výzvy.

A až budete mít vše z tohoto úkolu hotovo, stvrďte to – jen tak pro radost – ve své kuchyni něčím, co voní vánočním kořením. Vzhledem k náročnosti tohoto úkolu se počítají i vonné svíčky a zapálené aromalampy :-)

Voňavá inspriace z Apetitu:

Share Button

7 komentáře

 1. Markéta K.

  30.11.2018 at 0:09

  To ten úkol krásné vyšel:-) zrovna zitra jdu předat dárek jako „Jeziskovo vnouce“, takže jsem musela papíry nakoupit dneska. Jen to zitra nafotim a dokoupim stuzky a dekorace na baleni:-)

 2. Marcela flair

  30.11.2018 at 0:11

  Už teď vím, že dnes bude perný den, takže možná dojde kromě těch balicích potřeb a přehledu dárků jen na tu vonnou svíčku… ale třeba se zadaří vymyslet i něco zajímavějšího (a pro rodinu hlavně hmatatelnějšího ;-) ). Přeji všem úspěšný pátek! M.

 3. Ahoj Flo,

  já už mám zabaleno…Až děti tady nebudou..nějak si s tím úkolem poradím :)

 4. Zase krásný úkol,vnoučata se snažila.Dárky které se dělají z lásky jsou nejhezčí.Už jsou i zabalené.Moc se těším co řeknou rodiče vnoučat až uvidí co jsme pro ně připravili.Zapojil se i děda.Moc hezký den.Prostě když máte okolo sebe tu drobotinu vidíte jak je to krásné.Posíláme pozdrav Jitka.děda a vnoučata

 5. Ahoj Flo,

  já mám dárky doma, prakticky všechny, jenom na fotku se mi nevejdou :) obecně se mi nějak nedaří na fotky dostat to, co bych chtěla. Ale jinak se mi Výzva moc líbí, hodlám se účastnit, jak to půjde :)

  Katka

 6. Ha, já už mám dárky nakoupené! Letos jsem to nechtěla nechat na poslední chvíli, ono taky nebylo s čím otálet. K našim jedeme už za týden, takže dárky musíme vzít s sebou a Štědrý den budeme slavit sami s vlastní rodinou. Je to trošku nevýhoda, když bydlíme daleko, na druhou stranu se vyhnu všemu tomu předvánočnímu shonu:) Takže letos jsem spokojená moc. A teď to nějak nafotit :D

 7. Darky i balicí papír už mám doma. Nakupuji ráda dopředu.

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2024 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑