Úkol č. 2: Věnec a spol.

Dnes vás čeká příprava na vánoční krásno.

Pořiďte adventní věnec nebo věci na jeho přípravu, protože už za dva dny, tedy v sobotu večer, se může zapálit první svíčka. Sice se říká, že se svíčky zapalují až o adventních nedělích, ale ty začínají už v jejich předvečer :-)

Taky se postarejte o adventní kalendář, pokud ho doma chcete letos mít, za dva dny opět bude potřeba. No a do třetice pořiďte drobnosti pro mikulášskou nadílku, hodláte-li někoho obdarovat.

Abych to shrnula, dnes jde o oprášení nebo pořízení rekvizit nutných pro počátek adventního období. Aby to doma vypadalo, že to s Vánocemi myslíte vážně.

Jestli vám ještě zbudou síly, můžete vynést ze sklepa nebo snést z půdy vánoční ozdoby, světýlka a podobnou havěť, protože o víkendu si jimi opět určitě budete chtít zkrášlit byt, tak ať to pak máte jednodušší.

Inspirace z Apetitu na jedlé adventní věnce:

Share Button

5 komentáře

 1. No jéje, letos jsem pro naši roční dceru objednala úžasný textilní adventní kalendář z Aliexpressu a strašně jsem se bála, že nestihne do začátku adventu dorazit. A dorazil včera, měla jsem radost jak malá :-)

  • Marcela flair

   29.11.2018 at 15:21

   Koukám, že jsem odpověď vložila jako samostatný komentář… daří se mi :-D

 2. Marcela flair

  29.11.2018 at 15:20

  To chápu :-). Já už se tu bojím přiznat, že už čtvrtý rok jsem nezvládla ušít dětem plánované kalendáře… no co se dá dělat, dny nejsou nafukovací ;-). M.

 3. Tak dnešní výzva splněna :-) Jen sušené ovoce na Mikuláše koupím až zítra.

 4. No už jsem se těšila na letošní úkoly.Dneska jsem dělala hlídací babičku,pustila jsem se do pečení vánočkoveho věnce.Vnoučata ochotně pomáhala.Děda kontroloval a dohlížel.Povedlo se,pečení s pomocníkama bylo fajn.Všem přejeme hodně zdaru Jitka.děda a vnoučata

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2024 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑