Velká prázdninová výzva 2018

Můj život v krabicích a v neustálém pohybu ovlivnil začátek prázdninové výzvy, ale dobrá zpráva je, že výzva BUDE!

Velká prázdninová výzva Kuchařky pro dceru (a časopisu Apetit a značky KitchenAid) začne ve středu 1. srpna a bude obsahovat 31 úkolů na každý den druhé půlky prázdnin.

Pokud máte v úmyslu zažít srpen plný kuchařského objevování a vzrušení, ranní vstávání plné nedočkavosti a dny plné letních chutí, tak se rozhodně přidejte k výzvě.

Každý den tu pro vás bude čekat něco nového.

Každý den tu můžete zažít malé dobrodružství.

Každý den tu budete moci něco objevit.

Každý den můžete něco vyhrát a zároveň se přiblížit k hlavní výhře.

Kdo říká, že prázdniny mají mít jenom děti?

Začínáme 1. srpna 2018.

Nejlepší na tom je, že nikdy není pozdě začít, i když tuto zprávu čtete až během srpna.

Vše je vysvětleno v Pravidlech.

Share Button

13 komentáře

 1. Už se těším na zítra! Letos to musím zvládnout,í když kvůli pobytu v nemocnici budu muset úkoly dohánět:-)

 2. Dobré ráno.
  Přeji krásné a pohodové prázdniny všem účastníkům.
  Budu vás sledovat jen občas z dáli, protože léto trávím hodnně venku, sbírám bylinky, spím pod stanem či pod širákem, koupu se v potocích, rybnících, říčkách i řekách a letos v srpnu dojde konečně i a moře.
  Tak hodně radosti a spokojenosti nám všem.
  Díky Flo. S láskou Líba

 3. Simča S.

  1.8.2018 at 10:25

  Škoda, že nebyla taková výzva v červenci. Celý srpen budu trávit v lázních (5.8. – 2.9.) a tak těžko mohu vařit podle úkolů… To nevadí, budu alespoň v povzdálí sledovat :-).

  • Simčo, tak třeba si z povzdálí užiješ některé jednodenní úkoly, které nevyžadují žádné vaření. Věřím, že i tak budeš mít v lázních zábavy dost :-) Červenec byl opravdu z hlediska každodenní přípravy úkolů nad mé síly a možnosti internetového připojení, které dost často nebylo vůbec žádné.

 4. Jsem moc ráda, že je tu opět letní výzva ! Ráda vzpomínám na loňské léto, jak jsme s dcerou úkoly plnily. Těšíme se ! Díky Flo !

 5. Budu taktéž sledovat z povzdálí. A brát si to, co se mi bude líbit.
  Třeba dnešní úkol jsem dělala již včera – palačinky, měla jsem pomerančovou marmeládu (z Itálie) a výsledek měl hořký ocásek, takže manžel moc nadšený nebyl. Jindy jí, dokud jsou a včera snědl 2.
  Tak přeji všem soutěžícím pěknou zábavu .

 6. Zdravím Ťa Florka.
  Ja pečiem rajčiny spolu s červenou cibuľou, rozmixujem a urobím vynikajúcu rajčinovú polievku.
  Odkedy som tento spôsob vyskúšala, inak ani nerobím. Nepáli ani žáha.
  samozrejme ďakujem za Tvoj recept.
  Tie horúčavy sú neznesilteľné aj u nás. Včera bola perfektná búrka, pršalo až sa prášilo, potom ten perfektný vzduch. Dnes pečie znovu, len čakáme, že bude znovu pršať. V rozohriatom paneláku je to trest či cez deň alebo v noci.
  Želám príjemný zbytok prázdnin. Deťom sa ten čas veľmi rýchlo kráti.

 7. Tak už zase natal čas na který jsme se těšili,vnoučata povyrostla a taky je nás zase o jednoho víc,narobil se nám vnouček.Ten s náma ještě nebude plnit úkoly ale ti starší dorostenci jo.Moc vzpomínají na ty předešlé.Tak vzhůru do plnění,přejeme VŠEM hodně zdaru.Jitka a děda

 8. Zdravim vsechny, loni jsem vyzvu nejak nezaznamenala,mozna proto,ze jsem mela miminko a jeste dva starsi mi davaji celkem zabrat,ale letos to zkusím.nekdo psal o vyplnění formuláře ci přihlášení,ja jsem se nejak na nic takoveho nenatrefila. Prosim o radu ci odkaz s pravidly. Dekuji a preji pohodove leto.

 9. Já jsem vždycky tak zvědavá jaký úkol bude následovat. :) ráno se vždycky těším až se podívám a pak hned přemýšlím jakým způsobem úkol splnim. ;)

 10. Ekonvalinka

  20.8.2018 at 17:25

  Dobrý den, Flo,
  úplně náhodou jsem začala plnit Vaši výzvu a dnes po 20. úkolu vím, že ji ráda dokončím a že mi denní zadání pak budou chybět! Nikdy jsem s ničím tak dlouho nevydržela! Moje předsevzetí každý den chodit, cvičit, nic nevydrželo. Tady jsem se našla!

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2023 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑