Den 1. po výzvě

Velká prázdninová výzva Kuchařky pro dceru právě skončila.

Děkuju všem za naprosto báječnou účast a za atmosféru, kterou jste tu vytvořili.

Určitě se ptáte, co teď.

Ještě asi tak týden tu budete nacházet další informace, které souvisí s výzvou. Stále se zde můžete zapojit do bonusových aktivit, tak si to nenechte ujít. Mám tu ještě nějaká překvapení a taky bude třeba vyhlásit vítěze, že :-)

Dnes začneme vašimi soutěžními dotazníky, protože to je v tuto chvíli vůbec nejdůležitější.

Pro ty, komu se dotazník někam ztratil, znovu přidávám odkazy:

Jak vyplnit a odeslat soutěžní dotazník

V pravidlech se píše, že vyplněné dotazníky byste mi měli zaslat na e-mail do 3. září 2015, včetně. Rozhodný okamžik je půlnoc z 3. na 4. září, poté příjem dotazníků ukončím.

V dotazníku najdete předem vyplněné číslo úkolu a datum. K tomu už jen přidáte — zkopírujete — internetový odkaz, kde najdu vaši soutěžní fotku. Do posledního sloupce napíšete, kolik za to chcete bodů — tedy zda jeden nebo dva, podle toho, zda máte nebo nemáte nárok na dodatečný bod.

Kam zapsat žolíkové úkoly?

Odkaz na soutěžní fotografii přidejte k číslu úkolu, který jste pomocí žolíka plnili. Tedy nikoli k datu, kdy byl vyhlášen žolík. K odkazu prosím ještě slovy doplňte, že jste použili žolíka, a taky datum žolíka. Není to povinnost, ale pomůže mi to rychleji se vyznat ve vašem dotazníku.

Nezapomeňte, že jeden žolík = jeden starší úkol. Nejde použít jednoho žolíka na dva a víc úkolů. Pokud se moc nepletu, žolíků bylo celkem devět.

Máte-li nějaké dotazy k vyplňování, ptejte se pod tímto článkem, budu na ně průběžně odpovídat.

Nezapomeňte se sem stavit zase po půlnoci pro další novinky, já se na to budu moc těšit.

Vaše a jen vaše,

Flo.

Share Button

55 komentáře

 1. … a zadny ukol :-P Tesim se na ta prekvapeni! :-)

 2. Odesláno :)

 3. Žádná nová výzva, ale jak mě to potěšilo. Úplně jsem pookřála. :D ;)

 4. Ha, ha můj mozek je parádně nastavený, opět se 0.10 budím…zítra pošlu formulář s odkazy,
  naštěstí jsem ho vyplňovala postupně, zpětně by to vydalo na další úkol výzvy :-D
  Přeji všem krásný den :-)

 5. Marcela flair

  1.9.2015 at 0:19

  No nedalo mi to ;-). Tak zítra zkusím spočítat body a pošlu :).

 6. Zdravím všechny soutěžící. Nějak jsem dnes nemohla dospat, tak jsem si otevřela výzvu a posílám formulář. Bude to dneska zvláštní, mám v hlavě zafixováno: nezapomeň dokoupit…nezapomeň nafotit…nezapomeň dát na fcb
  Ale asi nejsem sama, že? I když se přiznám, že to byl někdy velký tlak, zvláště při mé pracovní vytíženosti a dalšímu, takže odpočinek vítám.

  • Taky to mam zafixovano – a hlavne, i dneska se me vsichni ptaji, jaky mam ukol :-)).

  • Výzva byl hnací motor, jinak bych mnohdy v tom vedru ani neuvařila.

 7. Bála jsem se, že kliknu na výzvu….a bude prázdno…., že kliknu na úkoly a NIC…. Úkol sice není, ale prázdno a NIC se nekoná :o) Takže můj den začíná krásně, je tu Flo a jste tady i vy :o)

 8. Milá Flo,musím Ti moc poděkovat,za to ,že jsi pro nás připravila tak báječnou soutěž,žila tím i má rodina.Byly to pro mě jedny z nejkrásnějších prázdnin,dlouho budu vzpomínat na vše s tím spojené,moc mi to dalo,prostě jsem dojata,ještě jednou díky.

 9. Flo, a až ti dojdou všechny dotazníky, zveřejnila bys kolik lidí se zúčastnilo, příp. kolik jich splnilo vše? :).

 10. Flo, mám takový technický problém. Když jsem vyplnila formulář s odkazy a pro jistotu jsem si je chtěla zkontrolovat tak se mi stalo, že např. u prvního úkolu mám datum 30.června (když se na něj podívám z odkazu). Když si otevřu album na FB , kde jsem všechny úkoly ukládala tak u té samé fotky je datum 1.července (přitom je tento odkaz zkopírován a uložen do formuláře).
  Přitom je absolutně nemožné abych úkol splnila a zveřejnila den předem.
  :( co s tím ?????

 11. Lucia Grigova

  1.9.2015 at 9:26

  ahoj dievcata, to je parada ze sme tu zas :-)
  viete co je sranda? ze od dnes sa mi bude asi varit trochu tazsie, lebo budem musiet varit bez pociatocnej inspiracie ktorou bola kazdy den uloha od Flo. Flo zadala ulohu, surovinu alebo nastroj a ten bol voditkom k vyslednemu jedlu. vymyslat menu s takymito indiciami bola zabava, bez nich to bude trochu nuda.
  priznam sa ze pre mna je na vareni asi najtazsie vymysliet tyzdenne alebo denne menu – ak nemam nejaky impulz typu „na trhu maju krasne fazulky“ alebo „treba minut brokolicu“ alebo „drahy ma chut na maso“ tak to ide s tym vymyslanim ako v lete na saniach :-D

  • Luci, mám to stejně…vaření miluju ale ta inspirace někdy chybí, takhle to bylo jasně dané… :-)

  • Vystihla jsi to, Luci :) Často byla výzva moje záchrana, co uvařit k obědu. Dnes jsem na fb narazila na tenhle obrázek,

   https://www.facebook.com/drlaura/photos/a.260035704042982.60113.112829642096923/930316557014890/?type=1&theater

   tak nějak to často bývá. Ještě mám ale v zásobě plán vyzkoušet samosy a zapečený lilek s parmezánem (tedy bude to buď cuketa nebo něco jiného, co mi roste na zahradě, s nějakým sýrem, co najdu v místním obchodě, ale úžasná inspirace… :) )

  • Lucia, tím naprosto souhlasím :). I s tím obrázkem od Jani… :)).
   Občas mě u výzev trochu štvalo, že musím řešit suroviny a kdybych věděla třeba dva, tři dny předem, tak bych si lépe naplánovala nákupy. Přeci jen kolem krámu nejezdím/nechodím každý den.
   Ale jako inspirace to bylo (tak 5x do týdne:)) nedostižné. To ano. A to tvé „treba minuť brokolicu..“, to u nás také funguje. Jednou za čas uděláme velký nákup a přece to pak nevyhodím…;)
   A navíc mám tip – inspiruju se kuchařkami od Florentýny (nebo kdo má jaké, ale já se do těchhle zamilovala, poprvé co se bavím u čtení kuchařky…:) a rozumím receptům), nakoupím suroviny na čtyři dny, sice se mi to vždy protáhne na týden (ještě že existují mrazáky), ale tím že to mám v lednici (a ne všechno jde zmrazit), tak mě to donutí vařit.. a zkoušet. A cvičit :D

  • Souhlasím zcela a bez výhrad :o))

 12. 1.9. – naše prázdninová soutěž skončila a mám pocit, že ty dva měsíce utekly ještě rychleji, než jindy :)
  Byl to dobrý nápad Flo, jistě ti od nás patří poděkování a tak ti i já jedno posílám. :) Těším se na vyhodnocení a případný rozstřel, který očekávám, protože se tady každá snažila, seč jí síly stačily. :)
  Hezký den všem a těšme se na další nápady naší milé Flo. :)

 13. Tak odesláno :-) Díky!

 14. Holky, víte vůbec, že jsem si ani ve snu nemohla přát tak báječné soutěžící?

 15. Také se těším na další překvapení :) Je pravda, že jsem si výzvu užívala a teď, když je konec…. je tak nějak prázdno :)

 16. Den 1. po výzvě: Přestat se vymlouvat a zase začít pravidelně cvičit a dostat se zpátky do formy po tom všem vaření a pečení. :-D

  • Pravda, pravda :-)

  • Mé předsevzetí z dnešního rána a jak to dopadlo? Koupila jsem /nechtěně/ krabici lázeňských oplatků a že ochutnám jen půlku, pak tedy že to kolo dojím a nakonec jsem vyhazovala prázdnou krabici a teď mám z toho velmi špatné pocity :( Ty dvě kila prostě dolů dám!!!!!!!!!!

 17. Flo, mám dotaz. Do kolonky Jméno a příjmení ve formuláři mám napsat svoje občanské jméno, nebo to, pod kterým jsem se Výzvy zúčastnila a pod kterým jsem i na FB? :)

  • Použij facebookové jméno. Bude se mi to líp párovat a i pro ostatní to bude průkaznější.

  • ježiš!!!! teď mi došlo, že já se na té první stránce nepodepsala a nedala jsem ani svůj mejl. Sice ten soubor s formulářem mám pojmenovaný svým jménem a odeslala jsem ho ze svého osobní mejlové adresy, no tak snad to bude stačit. Jejda…

  • Aha..já to taky přehlídla, tak se omlouvám. Říkala jsem si, jak se pozná na první pohled, že je to moje, tak jsem aspoň ten dokument pojmenovala svým jménem.

  • Jejda… :)) taky tam nemám ani jméno a příjmení, ani email… ale není problém to poslat znovu, pokud to nebude ještě víc matoucí. Přes hodinu jsem kopírovala odkazy a tohle jsem fakt přehlídla. Poslat to znovu, nebo se v tom vyznáš, Jani?

  • Aha, dobre vedieť. Ja som vyplnila svoje občianske meno… Ale mňa už poznáš, Flo, pod všetkými menami, však? ;-)

 18. Ježiš tak odesláno…. nemohla jsem se odhodlat, vůbec jsem nesoutěžila o ceny a přitom mám šííílený strach, že jsem ,,něco,, vyplnila blbě atd. :o) A to jsem pečlivě a svědomitě do formuláře každý úkol zaznamenávala hned ten den…Několikrát jsem počítala body, zkontrolovala všechny úkoly na FB…. a vůbec nechápu, jak budeš Flo kontrolovat podle těch odkazů, když na ně nejde klikat…. ;o) nevím, jestli jsem to teda uložila dobře…
  děj se vůle Boží :o)

  • Přesně tak, bude to šílená práce, jak ty odkazy nejsou aktivní… každý zvlášť je třeba vzít a otevírat v oknech. Přiznám se, že jsem neměla trpělivost ani zkontrolovat všechny svoje… Kdybys zveřejnila svou adresu, Flo, určitě nás bude víc, kdo by ti rád poslal odměnu za všechnu tu práci a trpělivost, co s námi máš. Nebo si někde založ anonymní P.O.Box. :) Můžeš udělat výzvu, ať ti něco osobně vyrobíme a pošleme, strašně ráda se nadšeně zúčastním.

  • Dani, tie pocity poznám. A tiež Flo obdivujem, že sa chystá zvládnuť celý ten nápor.

   Btw, keď vo worde za odkazom dáte medzeru, zmení sa na klikací link. (s podržaným Ctrl) :)

 19. neeee co blbnete :-D stačí na to kliknout myší aby se tam objevil ten ukazatel a dát jen entr ;-) v klidu baby :-)

  • no taááák to nevíííím, myš sem myš tam klikám zkouším…. s 20 bílými myškami bych si poradila dozajista líp než s tou od PC.. :o) takže nic, bejby ;o)

  • pořád se asi nechápeme :-D stačí, když namíříte myšku/ukazatel na ten odkaz, jednou kliknete a dáte entr. Ještě upozornění, ten odkaz by měl být podtržený, tzn. když ho z internetové stránky nakopírujete a pak vložíte do toho oddílu, kam ve formuláři patří, musíte dát ještě mezerník, a on se vám ten odkaz podtrhne. Kdyby tu šlo vložit obrázek, bylo by to asi snažší, no.. zkuste to :-)

  • šmáááárja – dala jsem mezerník a se mi to podtrhla a myškou jsem zarejdila a enter dala a mi to zrůůůůžovělo a jde to spustit :o))
   Klárko jsi génius, umíš to vysvětlit, protože když já jsem to pochopila, tak to už naučíš i oslíka :o) :o)

   No jo, ale to mám teda teďka udělat všechno a poslat to Flo znovu, nebo co? Aby se chudák z toho nezbláznila, kdyby to měla dělat sama, zas když jí to budeme posílat znovu, tak bude mít zmatek a zblázní se určitě ;o)

  • Flo mi napsala, že kdyby potřebovala něco vyjasnit, tak že se ozve. Tak si myslím, že je lepší vyčkat a ne jí posílat seznamy dvakrát-třikrát.. když jí nebude něco jasného, ona se ozve, je to chytrá holka ) :)

  • Dani, pokud jsi to tak neměla, tak radši pošli znovu, přece jenom to Flo bude mít jednodušší, když to takto bude moct proklikat…

  • taky myslím Marti, poslala jsem znovu a označila jsem to jako opravené :o)

  • Jsem ráda, že jsem mohla pomoci :-)

 20. Tak to jsem dobrá… Já mám v dotazníku jen to jméno příjmení a e-mail a pokud se do toho dcera nebo manžel nevloží, tak u toho asi i zůstanu… Tak jsem se těšila, jak mi ubude přemýšlení a budu mít čas na práci a jak to tak vidím, tak mohla výzva klidně pokračovat… na co se člověk těší a co ho baví, na to si čas vždycky najde. Hezký den.

  • To je pravda, na to krásné se rychle zvyká a proto je dobré v nejlepším přestat :) Však Flo pro nás něco dalšího vymyslí :)

 21. DĚVČATA JAK TO TAK TADY ČTU TAK JSTE ÚŽASNÉ.JÁ JSEM RÁDA ŽE OTEVŘU A ZAVŘU POČÍTAČ.TO JE TAK TI CO VÍC PAMATUJÍ NEMAJÍ BUŇKY NA POČÍTAČE.DRŽÍM VÁM VŠEM VŠECHNY PALCE.JITKA

 22. Já nevím kam mám formulář zaslat :-( vůbec to nikde nevidím :-(

 23. Hihi, chystala som sa, ako odošlem formulár ako jedna z prvých (poctivo som si ho písala priebežne). Ale ešte som neodoslala. Lebo:
  1. My máme dnes ešte prázdniny (na Sk je štátny sviatok)
  2. Strašne ma trápi alergia (ledva tu na vás vidím)
  3. Som strašná poctivka (takže som pred odoslaním musela každý link znovu skontrolovať, prečítať, a hlavne – zaspomínať si nad ním… – som v polovičke ;) )

  Ale bolo zaujímavé ráno… Čo budeme dnes robiť? Je voľno, všetci sme doma a posledný deň prázdnin (ako aj deň, keď je celá rodina pokope) si predsa treba náležite užiť. Hm, posledné dva týždne sme sa mohli inšpirovať výzvou, ale túto nedeľu (nie je síce nedeľa ale tak nejako podobne som sa cítila) nemusíme ísť ani na černice, ani do pekárne, piecť mäso s kosťou ani perníčky… musíme si program vymyslieť sami!
  Nakoniec sme vymysleli – boli sme zase na Záhorí pozrieť babičku (aj keď dnes nebola prechádzka, ani černice povinné ;-) ) a bol to veľmi príjemný výlet a návšteva. :) Vďaka!

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑