Den 52: Pohár

Dnes si zasloužím zvláštní cenu, protože se mi podařilo nabrat zpoždění při zveřejnění úkolu. Ráda bych podotkla, že jsem v tom nevinně a že za to můžou vinaři z jihu Moravy. Takže srdečné pozdravy ze Zaječí :-)

Poznatek dne:

Symbolem zasloužených odměn je pohár.

Vždyť to znáte. Když se něco povede, není na škodu jít to oslavit do cukrárny.

Beru si to tedy jako námět pro dnešní úkol.

Úkol na dnešek:

Udělejte sladký pohár.

Měl by mít aspoň tři různé součásti a jednou z těchto součástí by mělo být něco pečeného. Ať už se například rozhodnete rozdrobit usušené pusinky mezi zmrzlinu a ovoce, nebo jen mezi dva druhy zmrzliny zapíchnete kupovaný kus oplatku, anebo si vyrobíte domáci tiramisu. Další nápady jsou jen na vás.

Tak hezkou oslavu pěkné neděle.

Share Button

7 komentáře

  1. Milá Flo. Včera jsme si na výletě udělali radost a koupili si nové krásné, skleněné pohárky. Moc se hodí na dnešní úkol a tzv. je hned „zajedeme“. Užívej si Moravy. Zdraví I.

  2. Marcela flair

    21.8.2016 at 9:01

    To je krásný úkol, Flo. Mám jen jednu technickou otázku – bude se počítat i pohár v misce? Tuhle jsem měla v plánu koupit sklenice na poháry a skladové zásoby místních domácích potřeb nebyly připravené na větší rodinu. Takže jsem odešla s prázdnou… Díky za informaci a užívej Moravy a vína! Všem přeji krásnou neděli! M

  3. Kvůli pohárům jsem opět pekla domácí piškoty podle Snídaně. Tento týden potřetí. Vypadá to na hit letošního léta, děti si je zamilovaly. Na vylepšení pudinkového poháru jsem udělala griliáš, ten zas moc chutnal manželovi. Takže, milá Flo, dnes velká pochvala za úkol.

  4. I OD NÁS LETÍ POCHVALA ZA ÚKOL.TEN SE PLNIL SKORO SÁM.JE NÁS SICE HODNĚ ALE BYLO TO FAJN.SVAČINOVÉ OSVĚŽENÍ.POZDRAVY OD VELKÉ VODY POSÍLÁ JITKA A SPOL

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑