30. úkol: Pláž

Pokud máte dobrý odhad i dobrou představivost, tak na mapě Velké prázdninové výzvy vidíte, že jsme právě v Písku.

Název tohoto města mě svedl k úvaze o následujícím trávení volného času, hodného prázdninové neděle: Vyrazte někam ven, kde je písek. Čili třeba na pláž – mořskou, rybniční, říční i přehradní. Ale v nouzi se můžete spokojit i s dětským pískovištěm nebo hromadou písku na staveništi, jen to nebude tak stylové.

Vaším úkolem je vyfotit bosou nohu na písku a nějaký drink.

Je jedno, zda si ho na místě určení koupíte nebo přinesete s sebou. Je úplně jedno, v čem se tenhle drink bude podávat. Může zůstat v původním obalu a stejně tak může být umně namíchán barmanem do skla.

Užijte si to se vším všudy!

Inspirace na plážové drinky z redakce Apetitu:

Share Button

9 komentáře

  1. V sobotu jsem byla s holkama na pláži (u rybníka :)) a dnes mám spoustu vyřizování ohledně nájemníka a času minimum…zatropenej písek, nějak se mi přesypal do špatného dne….:) Nevadí, když to nestihnu, strčím večer nohy do pískoviště a otevřu si cider….hmmm… a proč vlastně ne, zní to jako dobrý plán :)

  2. Z pískoviště jsme na podzim udělali bylinkovou zahrádku :-( To hledání pláže bude náročné. Tak teď dořeším problém nespavost práškem a ráno moudřejší večera.

  3. Hmmm….tak Písek jsem tentokrát odhadla správně, ale dle mých úvah (manžel se mi směje, že už mi z té výzvy přeskočilo) se dneska měla péct bábovka! Vždyť písek a bábovičky k sobě patří, ne? :-D

  4. Pláž… tak tu nemáme. Ale mohla bych si udělat procházku na písečnou dunu:o)

  5. Letošní výzva je pro mě v některých úkolech fakt výzva. Třeba dnes mě přiměla poprvé se odhodlat a vyrazit se třemi malými dětmi sama k vodě. Jako mohla bych jít jen na to pískoviště… ale tam jsme s holčičkami byly včera a vůbec, to by nebyla výzva :-).

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑