Adventní úkol č. 25: podělte se

Přece byste si všechno cukroví nenechali jen pro sebe? Přece byste nenutili jen členy své rodiny, aby pak začátkem ledna zvážili všechny přijaté kalorie?

Doneste někomu ochutnat svoje cukroví.

Už ho mate přece napečeno dost!

Příbuzní se pro tento úkol nepočítají. Udělejte radost někomu, kdo nepatří do rodiny. Třeba paní učitelce ve škole, řidiči autobusu, pošťačce, kolegům v práci, kamarádům či známým.

Věřím, že na něco přijdete a že budete mít větší radost než obdarovaný.

Share Button

24 komentáře

 1. A já cukroví dnes (včera) večer tak bombasticky zabalila :)

 2. To je pekná úloha. Už sa teším… :)

 3. Část perníčků dneska poputuje na školní besídku, další způsob obdarování určitě ještě vymyslím :)

 4. Aleš Babják

  14.12.2015 at 0:14

  Úkoly, které se shodují s mými záměry, zbožňuji! Balíček pro řidičku, která nám vozí do práce obědy, mám dávno zabalený. ;-)

 5. Jeeee to je super, zítra se chystám navštívit holky v práci (jsem na mateřské) a nějaké jim vzít, tak se to pěkně hodí:)

  • Tak to máme úplně stejné :-) Taky jsem na rodičovské a chystám se s cukrovím za šéfkou a kolegy do práce. Tahle výzva má dokonalé načasování :-)

 6. Libuše L.

  14.12.2015 at 1:20

  No těbůh, dnes máme zkoušku a je nás v souboru minimálně třináct, to abych začal péct znova !

 7. O cukroví se pokaždé dělím na vánoce, jako jedlé dárky je dostávají kamarádi . Taky synům dávám do školy těsně před prázdninami. To mívají besídky.

 8. Donesu dnes kamarádce sousedce :) a na konci týdne dám ještě synkovi pro paní učitelky do školky a možná vymyslím ještě někoho dalšího. Do rodiny cukroví dávám našim nové druhy, prababičce již vše (sama už nepeče) a mezi rodinami si také dáváme na ochutnání, ale to až kolem Štědrého dne.

 9. To se mi hodí. Určitě úkol splním.

 10. Ach jo, nemám cukroví naplněné, protože plním až těsně před konzumací…. To bude tedy pro mne velký oříšek.

 11. Hned ráno jsem poslala krabičku cukroví manželovým kolegům z práce.
  Snad jim udělá radost.
  :-) Krásný den vám všem :-)

 12. Ahoj, tak tuto úlohu jsem splnila na 100% – od všeho včera dostal syn do Prahy k rodině.

 13. Dušková Jarka

  14.12.2015 at 13:17

  Ahoj,

  balíček s cukrovím, k tomu salát s rybou, dáváme pánovi z vesnice, který žije sám, až před Vánocemi. Připojují se i další sousedé.
  Krásný den všem…

 14. Úkol je to krásný, ale jak zdokumentovat? Jak jste si s tím poradili?

 15. TENTO ÚKOL JSEM SPLNILA UŽ V SOBOTU.VZALI JSME CUKROVÍ NA VÁNOČNÍ BESÍDKU DO DĚTSKÉHO DOMOVA.NEVADÍ DĚDA JDE ZA KAMARÁDEM DO HÁJOVNY A TAK TAM ODNESE DŘÍV.NA TUTO NÁVŠTĚVU CHODÍME AŽ 26 NA ŠTĚPÁNA.KAMARÁD JE ŠTĚPÁN.TO SE BUDOU DIVIT ŽE JE TO LETOS TAK BRZO.ALE AŽ JIM DĚDA ŘEKNE ŽE JE TO ÚKOL NA DNEŠEK TAK OCHUTNAJÍ.ZDRAVÍM VŠECHNY JITKA A DĚDA

 16. Tak vyšlu s krabičkou cukroví manžela do rodiny jeho kamaráda. Sice jsem se chtěla pochlubit i některým novým cukrovím až za dva dny, kdy půjdeme k ním na menší oslavu, ale nevadí. Pak přidáme třeba jiné jedlé dárečky, třeba vánoční vaječňák a pod.

 17. Tak jsem napjatě čekala, jaký bude úkol, jestli jej zvládnu i na služební cestě v Bruselu, ale cukroví jsem si s sebou bohužel nevzala. :) Tak nezbývá než doufat, že na konci týdne to doženu žolíkem.

 18. babi Martina

  14.12.2015 at 19:14

  Já mám úžasnou sousedku,které je 83 roků a včera nám přinesla ochutnat svoje cukroví.Dnes jsem jí to chtěla oplatit a při tom splním i úkol.Z toho mám velkou radost.

 19. Zdravím, bohužel jsem včerejší úkol úplně zaspala, nicméně budu teprve cukroví pro kolegyně do práce chystat a to na zítřek, a na pátek budu chystat další krabičky pro paní učitelky do školy. Tak budu pevně doufat ještě v nějakého žolíčka :-).

 20. P.S. ještě vlastně nesu dnes cukroví svojí masérce :-), ta bude také koukat a já se už těším na masáž od ní…

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2021 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑