22. úkol: Brambory

Když jsem si kreslila prstem po mapě České republiky trasu, kudy povede letošní Velká prázdninová výzva, zjistila jsem, že existuje obec jménem Brambory.

Bylo mi hned jasné, že tak dokonalý název nemůže zůstat bez povšimnutí a bez pořádného úkolu. Právě dnes je jeho čas:

Dejte si cokoli, co obsahuje brambory.

Ideálně nové brambory, ale to samozřejmě není podmínkou.

Pokud to náhodou sníte přímo v obci Brambory a přesvědčíte mě o tom na fotce, máte šanci ode mě získat kuchařku dle svého výběru.

K tomu ještě bramborová inspirace z Apetitu:

A pokud pořád nemáte brambor dost, jsou tu další brambory:

Dodatečný soutěžní úkol

Co byste řekli na kuchařku s názvem Brambory?

Brambory

Dnes ji může jeden z vás vyhrát. Dodatečné soutěžní podmínky zní: Váš výtvor je třeba sdílet na Instagramu s hashtagy #prazdninovavyzva2017 #kucharkaprodceru #casopisapetit, anebo na Facebooku, podmínkou je kromě označení hashtagy také označení facebookových stránek Kuchařky pro dceru i Apetitu. Postup, jak takové označení správně udělat, je ZDE. Výherce vybere redakce Apetitu nejpozději do týdne.

Share Button

7 komentáře

  1. Vesnici Brambory neznám a jdu hledat nějaký nový nevyzkoušený recept, aby to byla výzva!

  2. Mám trochu skluz, takže na brambory dojde asi až v pondělí, ale budou gratinované. Chystám se na ně už dlouho, tak konečně nastal čas.

  3. A já si lámala hlavu, co bude k večeři… Bramboráčky! =)

  4. Chybí mi tu recept na nějakou tu bramboru na grilu :-) … Dneska nás čeká kamarádova narozeninová párty :-D …
    Vesnice Brambory vyhledána a je to skoro 3 hodiny od aktuální polohy, takže to rozhodlo… škoda… bydlet ještě v Praze, tak se tam hned rozjedu… :-D

  5. DNESKA BUDOU BRAMBORY PEČENÉ V TROUBĚ A PRO DĚDU S ROZETŘENÝM ČESNEKEM A PROVNOUČATA KYSELÉ MLÉKO.LEHKÁ VEČEŘE.ZDRAVÍME JITKA,DĚDA A VNOUČATA

  6. Obrázek na mapě vypadá jako pytlík hranolek z rychlého občerstvení… tak teda z brambor zkouším poprvé (ať je to výzva) upéct v troubě domácí hranolky na večerní mlsání. Sama jsem zvědavá, co z toho vyjde :-)

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑