Úkol č. 16: Použijte mixér

Dnes použijte k přípravě jakéhokoli jídla nebo pití jakýkoli druh mixéru. Cílem je připravit něco rozmixovaného a poživatelného.

Je mi jedno, zda použijete stolní mixér, ponorný mixér nebo chopper, zda přístroj bude váš nebo vypůjčený, ale mixovat byste měli vy osobně. Taková je dnešní výzva.

Myslím, že je obzvlášť vypečená pro ty, kdo zrovna nepřebývají ve vlastní kuchyni.

Share Button

11 komentáře

 1. Marcela - flair

  16.7.2015 at 0:05

  Juchů, mixuji teď téměř denně, takže vymyslím aspoň novou kombinaci :-).

 2. Právě jsem v mixéru drtila led na mojito:D, leč nevyfoceno…. důvod, dát si ho zítra znovu

 3. Jé, tak to je superjednoduchý úkol – díky tomu, že mám malé dítě, je mixér můj téměř každodenní pomocník. Tak jen nezapomenout aspoň jednu jeho práci vyfotit :-)

 4. Nemôžem si pomôcť, mne sa ohromne páčia tie kreslené obrázky pri každej téme… :)

  • Jojo, to mně teda taky :)) a jak je ještě u toho vždycky aspoň krátké povídání a rady, jak na úkol…. byla by z toho pěkňoučká knížečka :)) už jsem si říkala, že si to vytisknu na památku…

  • Mne taky, taky si z toho udělám knizecku, včetně fotek splnenych ukolu ;-)

  • Lucia Grigová

   16.7.2015 at 22:52

   ja myslim ze knizocku by mohla vydat aj Florentyna, spolu s fotkami sutaznych prispevkov :-D to by bola mozno jedna z najzabavnejsich kucharskych knih na svete :-)

 5. Vzhledem k docasnemu utocisti v prazdninove kuchyni mam dotaz-co mixovani (ovoce na koktejl) v masovem mlynku? Nebo vyzva predpoklada obchazeni sousednich staveni a shaneni tycaku ve stylu taborove hry „vymen knoflik“ kdy ukolem je vratit se z vesnice s co nejhodnotnejsim ulovkem za knoflík. ..;-) ?

 6. DOBRÝ DEN VŠICHNI,NEBO RADŠI ODPOLEDNE,DNESKA JSEM SEBRALA SNAD UŽ POSLEDNÍ JAHODY A TAK CELÉ DOPOLEDNE DĚLÁM MARMELÁDU.KRÁSNĚ JSEM SI ZAMIXOVALA.TEĎ JEŠTĚ ODŠŤAVNUJU RYBÍZ A TAKY UDĚLÁM MARMELÁDU.JEŠTĚ CHCI NALOŽIT VIŠŇOVÉ VÍNO. NO ZÍTRA JE TAKY DEN.MUSÍ SE TAKY ODPOČÍVAT.UVAŘÍM SI ČAJ A DÁM ČERSTVÝ LOUPÁČEK.JITKA

 7. Teda Flo…myslela jsem,že jsem úkol splnila ranním koktejlem…jenomže nám bylo s dcerou nějak horko a měly jsme na něco chuť, tak jsem zkusila podle tvého skvělého receptu banánovo-malinovou rychlozmrzlinu…kam se hrabou kupované zmrzliny, tohle je prostě báječné…Díky, díky moc :-)

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2019 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑