Úkol č. 16: Lucie

Dnes mají svátek všechny Lucie (všem dotčeným všechno nejlepší!). Takže to podle tradice znamená pořádně si doma zamést, vymést a smést, co se dá. Zbavte se pavučin, prachu a smítek na podlaze a k dokonalému kouzlu blížících se Vánoc vám už toho moc chybět nebude.

Pokud vám to přijde moc snadné a máte náladu si k tomu vymetání upéct trochu cukroví, klidně se do toho mimosoutěžně pusťte. Já osobně bych si v tom případě nechala uklízení na potom, až bude upečeno :-)

Share Button

7 komentáře

 1. Markéta K.

  13.12.2018 at 0:05

  Chtěla jsem uklízet o víkendu, ale výzva je výzva, takže o víkendu si hodím nohy nahoru :-) Dneska jsem si přichystala ještě těsto na 2 druhy cukroví, tak to snad zvládnu všechno.

 2. Přemýšlím jak to zdokumentovat…

 3. Simča S.

  13.12.2018 at 1:33

  Napadlo mne přesně to, co Soňu… :-)

  • Postavím kompozici – uklízecí četu páč uklízet jen levačkou, no to bude oříšek

 4. Skvělé ! Dnešní úkol mi jde opět do rány, jelikož o víkendu odjíždím za kamarádkou, na nějaký větší úklid jsem se chystala dnes, abych to v příštím týdnu jen udržovala. Jupíí:) jenom tedy fotky smetáčků a hromádek s bordelem, to není zrovna dvakrát fotogenická věc :D Možná když koště obmotáme světýlkama, bude to lepší…

 5. Jo uklízet,tak to se dneska nepovede.Vnučka se o to dostatečně postará.Budu to muset nechat až na sobotu.Ale jo uklízíme alespoň hračky kterých je tu všude dost Jitka.děda a nemocná vnučka

  • Marcela flair

   13.12.2018 at 22:35

   Jitko, snad už je vnučce líp. U nás se taky marodí, ale my jsme na to tak nějak zvyklí… U nás se kromě jiného dnes „smejčil“ i kotel, ale to jsem si netroufla dokumentovat ;-). Jdu na to cukroví, ať mám co fotit :-D. Těsta jsou hotová, ale doteď jsem uspávala nejmladšího… asi špatný den. Klidnou dobrou noc! M.

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2024 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑