Adventní úkol č. 16: Mikuláš

Právě zahajujeme druhou polovinu výzvy a zahájíme ji pěkně stylově.

Dnes by měl totiž rozdávat radost Mikuláš. No a nejen on.

Udělejte někomu ve vašem okolí radost malým mikulášským dárečkem.

Je to jen na vás, co to bude a komu nadělíte.

Klidně někomu věnujte pár kousků vašeho cukroví.
Nebo domácí bonbóny, jako třeba pomerančové karamelky z Apetitu..
Nebo vánoční hvězdu v květináči.
Nebo sirup na svařák.
Nebo kupte hotový čokoládový balíček.
Nebo se podělte o kousek vaší včerejší barborky.

Jako obdarovaní se počítají všichni: děti, rodiče, známí, příbuzní, sousedi i úplně neznání lidé.

Hlavně si tu radost vespolek užijte.

Co můžete dnes vyhrát?

Jednu z mých knížek! Pravidla jsou jednoduchá:

Nakupte v BILLA mikulášský balíček, dejte fotku balíčku a účtenky BILLA na Instagram, přidejte hashtag #billabalicek a dejte sledovat @billa_cz! Nejpovedenější a nejoriginálnější fotku Billa odmění novou Kuchařkou pro dceru :-)

mikulášský balíček

Share Button

24 komentáře

 1. Dobrý den,
  chápu to správně, že abych získala dva body (jeden za včas splněný úkol a druhý za správně splněný úkol), musím sdílet fotku s nákupem z Billy? Nebo stačí fotka nějakého dárku, přičemž se ale nebudu moci zúčastnit soutěže s Billou? :)
  Děkuji za odpověď.

  • Na dva soutěžní body stačí fotka dárku plus správné zalinkování nebo hashtagy, viz pravidla výzvy.

   Na účast v dnešní soutěži o knížku je třeba sdílet fotku s nákupem z Billy, bez ohledu na hlavní soutěž a na body. To znamená, že klidně můžeš zveřejnit fotky dvě, každou pro jinou část soutěže. Jednu fotku s nákupem a jednu s mikulášským dárkem pro někoho.

 2. A počítá se i mikulášský balíček pro děti, který už mám nachystaný? Víceméně celý vlastní výroby, jen ty rozinky jsou v něm kupované :-). Na svém blogu jsem ho totiž už zveřejňovala… Nebo mám radši vymyslet něco jiného?

 3. Mončíta

  5.12.2015 at 0:13

  Předpokládám, že pokud nebudu kupovat balíček, mám vyfotit to, čím někoho obdaruji. :)

 4. V sobotu nakupovat opravdu nepojedu… dobroty do punčochy jsem pro děti nakoupila včera… ale to se asi nepočítá, že?

  • Ja myslím, že pre účely výzvy je treba DNES niekoho OBDAROVAŤ. Nakúpené (alebo napečené, či halúzku odrezanú…) už môžeme mať. :)
   Iba ak by ste chceli súťažiť s Billou o knižku, chcelo by to nákup urobiť dnes – alebo aspoň mať odložený účet, aby ste ho spolu s balíčkom mohli vyfotiť.

  • Řekla bych, že počítá. Není úkolem jet nakoupit, ale připravit mikulášský dáreček a podarovat :)

  • Holky to řekly přesně, Leni, počítá se to. Úkolem je někoho obdarovat. Ten nakupovací úkol je opravdu navíc.

 5. Otázka pro Florentýnu: máš doporučované recepty z Apetitu vyzkoušené? Budou karamelky „fungovat“? Odebírám ten časopis od prvního čísla a raději bych se spolehla na osobní zkušenost.

  • Osobně nemám šanci všechno vyzkoušet, je toho moc pro normální rodinný provoz :-) Ale recepty pečlivě vybíraly redaktorky Apetitu, které dobře vědí, kde se v jejich databázi skrývá pravé zlato. Zatím všechno, co dopočovaly ve výzvě, mělo výborné ohlasy. Šla bych proto v tomhle případě cestou presumpce neviny a důvěry v profesionalitu.

 6. jůůůůů tak to musím zajet :) to si nenechám ujít :)

 7. A muze to byt nakup i v billa na slovensku?? :)

 8. Jinak blahopřeju všem, kdo se nenechali zastavit chybou v dnešním e-mailu s úkolem a k zadání se přesto dostali! Vyjadřuju hlubokou omluvu a politování. Věřte, že se podobné nedopatření stává nejvýše jednou (dvakrát? třikrát?) za deset let.

  • :-D

  • Já tak často na internetu tápu, pletu se, překlikávám, ztrácím se a vracím se, že mě ani ve snu nenapadlo, že chyba není tentokrát u mě. Prostě normální popůlnoční průběh…

 9. http://zabakuk.rajce.idnes.cz/vanocni_soutez_5.12.2015/ Zdravím všechny, posílám fotky z dnešního dne…. Nadílka pro děti byla tradiční jako vždy u nás – pytlíček s dobrůtkami. Ovšem byli jsme dnes ve skanzenu v Přerově nad Labem, kde jsem se synem vyráběla vitráž anděla, bylo to velmi zajímavé a nakonec jsem vitrážku synovi darovala, protože se mu práce se mnou dařila a já jsem z toho měla velkou radost. Tak od zítřejšího dne bude mít vitrážku zavěšenou ve svém pokojíčku na okně :-). Foto přikládám… Jinak ve skanzenu byli i čerti, andělé a Mikuláš, tak kluci říkali básničky a byli také obdarování včetně malého kousku uhlí :-) pěkný Mikulášský večer

 10. Dnešný Mikuláš bol vydarený, 6 detí obdarovaných, 7me dostalo aspon sms k narodeninám, detské divadelné predstavenie pobavilo, byt ostal celý a vnúčatá už sú v postieliach
  pekný večer

 11. ZASE KRÁSNÝ ÚKOL.VNOUČATA SE UŽ VRÁTILA K RODIČŮM.DÁRKY JSOU UŽ ROZDANÉ.U NÁS DOSTÁVAJÍ VŠICHNI CO SE NAMANOU.TO BY ANI JINAK NEŠLO.JSEM TAK NAUČENÁ Z DOMOVA.TAM TAKY DOSTAML MALEJ NEBO VELKEJ A TAK TO DODRŽUJU TAKY.MAJÍ VŠICHNI RADOST A HLAVNĚ JÁ.VŠECHNO JE POKLIZENÉ A UŽ KOUKJÁME NA POHÁDKU.JE HEZKÁ ALE MOHLA BEJT O ČERTECH KDYŽ JE TEN MIKULÁŠ.ZDRAVÍME VŠECHNY CO JE NEODNESLI ČERTI JITKA A DĚDA

 12. Tak přece jsem se dostala tam, kde jsem měla dnes být. Ale šlo to velmi ztuha…
  Prožila jsem krásnou sobotu, rozdala cukroví a raduju se z krásného pocitu dárce.
  Věřím, že zítra mě technika nezradí. Hezký večer a dobrou noc.

 13. Tak dnes jsem měla důvod navštívit známou, která na Vánoce skoro nepeče – spíš hotové nakoupí v obchodě. Pochlubila jsem ji se svými prvními perníčky a taky pár dalšími kousky cukroví. A protože vím, že miluje ovocné čaje obdarovala jsem ji také sklenkou pečeného čaje vlastní výroby. A tak celý dnešní večer jsme prokecali nad šálkem voňavého čaje.

 14. Tento úkol jsem propásla a je mi to líto. Ale předvánoční shon jako je úklid,
  pečení a chození po obchodech mně natolik dostali, že se už nemůžu zapojovat do soutěže. Třeba mi to někdy vyjde.

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2023 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑