Úkol 9: Smetana

Polské potraviny mají u nás docela špatnou pověst, přitom skutečnost je docela jiná. Potraviny v polských obchodech jsou až překvapivě výborné. Že se k nám dováží druhořadé věci má úplně jiný důvod, než že by to v Polsku s potravinami neuměli.

Skvělé jsou především mléčné produkty, tak si dovolím zakomponovat je do dnešního úkolu. Použijte dnes jakýmkoli způsobem jakoukoli smetanu. Sladké, slané, studené i teplé, jídlo i pití, se zakysanou smetanou, smetanou na vaření, smetanou ke šlehání – vše se počítá. Dokonce i rostlinná smetana.

Inspirace z Apetitu:

Cena pro dnešní den

Pro všechny, kdo se dnes rozhodnou soutěžit, je tu ještě šance vyhrát si jednu báječnou stěrku značky KitchenAid. To aby se vám příště smetana líp míchala :-)

stěrka KitchenAid

Co pro to musíte udělat? Podmínky jsou stejné jako obvykle: Doplňte vaši soutěžní fotku navíc označením facebookové stránky KitchenAid Česká a Slovenská republika, případně otagujte jejich instagramový profil @kitchenaidcz_sk.

PS. Pro Jitku a dědu jeden speciální bonusový úkol: tu smetanovou věc, ať už bude jakákoli, servírovat zásadně v ešusu a pozdravovat ode mě vnoučata :-)

Share Button

4 komentáře

  1. Marcela flair

    9.8.2018 at 0:02

    PS je nejlepší :-). Taky moc zdravím Jitku, dědu a vnoučata!!! Marcela

  2. Tak panna cotta už mi chladne, pak půjde tuhnout do lednice a večer si na ní smlsnu ;)

  3. Ja jsem jen vyklopila zakysanku do pomazanky,tak snad se to pocita…s panna cottou se to srovanavat neda…

  4. No snad se to počítat bude,u nás se dnes peklo kuře,nové brambory a hlávkový salát který se u nás jí se smetanou.Zdravíme všechny,začíná u nás foukat,snad i zaprsi.Bylo by to třeba Jitka,děda a vnoučata

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2021 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑