9. úkol: Vypečený

Tak schválně, zda víte, co se nachází v Mariánské Týnici.

Ráda vám to prozradím.

Najdete tam sbírku litinových kamen, která mě inspirovala k dnešnímu zadání:

Něco si upečte.

Tentokrát máte dostatečně volné pole působnosti, abyste se s úkolem mohli poprat, ať už jste kdekoli. Péct můžete slané i sladké, můžete péct v troubě, na grilu i v remosce. Táborníci si dost možná hravě postaví vlastní pec. Už teď se těším na největší zdolané výzvy na soutěžních fotkách.

Malá inspirace chalupářských pečených jídel z Apetitu:

Též mohu doporučit článek na téma pečení v troubě, který vám dá obecná pravidla pro použití trouby na maso, zeleninu a spol.

Dodatečný soutěžní úkol

Co byste řekli na kuchařku Koláče?

Koláče

Dnes ji může jeden z vás vyhrát. Dodatečné soutěžní podmínky zní: Váš výtvor je třeba sdílet na Instagramu s hashtagy #prazdninovavyzva2017 #kucharkaprodceru #casopisapetit, anebo na Facebooku, podmínkou je kromě označení hashtagy také označení facebookových stránek Kuchařky pro dceru i Apetitu. Postup, jak takové označení správně udělat, je ZDE. Výherce vybere redakce Apetitu nejpozději do týdne.

Share Button

6 komentáře

 1. Ráda bych se zeptala, kde se můžeme dovědět, kdo výzvy od Apetitu vyhrál? :)

 2. TAK TO JE ÚKOL PRO NÁS,MOŘSKÉ POTVORY JSOU MOC DOBRÉ.DĚDA CHODÍ KAŽDÉ RÁNO NA TRH POKAŽDÉ DONESE NĚJAKOU TU RYBU. POCHUTNÁVÁME SI.JITKA ,DĚDA A VNOUČATA

 3. Milá Florentýno,
  chtěl bych se zeptat, zda se jako pečení budou počítat brambory pečené v mléce (Gratin dauphinois)?
  Díky, pěkný den, Honza

 4. HANA NOVÁKOVÁ

  11.7.2017 at 21:36

  Pečení je u nás skoro na denním pořádku.Dnes se u nás dělala rybízová bublanina.Jen se po ní zaprášilo a mohu začít znovu.Ale moc mě to baví,tak jen vymyslet,co upéci,ale aby to aspoň vydrželo do snídaně.

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2024 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑