6. úkol: Věnec

Pro někoho bude tento úkol snadný, pro jiného složitější, ale k vytvoření té správné vánoční atmosféry se mu nedá vyhnout.

Pořiďte dnes adventní věnec, nebo aspoň vše potřebné pro jeho výrobu.

Pokud se rozhodnete vypravit se pro nezbytnosti do obchodu, nezapomeňte, že jste včera dělali inventuru dekorací a že možná potřebujete i v této oblasti něco doplnit. Tak to rovnou spojte do jedné nákupní výpravy.

Adventní věnec ještě své místo na stole nemá jisté, neboť nepřišel jeho čas, tak ho zatím v klidu někam uschovejte.

Jedlá inspirace z Apetitu:

Share Button

16 komentáře

 1. Vše potřebné mám, ale na živé chvojí je ještě příliš brzy, vzhledem k tomu, že první adventní neděle je až příští týden. I tak mi věnec vždycky uschne. Tak doufám, že to bez nejdůležitější propriety projde:o)

 2. No tak tohle je prekérka… Propriety na adventní věnec na dveře včetně věnce mám objednané, ale momentálně to má v drápech už týden Česká pošta a kdy to doručí je ve hvězdách. A věnec z chvojí když teď pořídím do paneláku, tak za týden budu zdobit opadávající sušenku. Tak asi musím doufat, že se pošta pochlapí…

  • Adélo, pokud máš dekorace objednané, tak máš splněno :-) Chvojí klidně odlož na příští týden. Jen ta dokumentace pro tebe asi bude dnes trochu složitější, ale i fotka objednávky se počítá.

 3. Na věnec vše připraveno akorát se mi to taky zdá brzy když je advent až příští neděli. Větvičky mám teda zatím ve vodě, tak alespoň bych mohla obalit korpus a nechat ho v chladu a příští týden dozdobit než půjde na stůl.

 4. Tak tohle bude trošku těžší

 5. Ahoj Flo, stydím, se stydím. Úplně jsem adventní výzvu vypustila a díky dnešní polévce jsem se dostala až sem….mám co dohánět, snad se podaří. Díky moc za tuto akci :-).

 6. Adventní věnec na stole nám loni vystřídal adventní svicen. Počítá se i ten?

 7. Milé Flo, dnešní úkol je pro mně jako stvořený. Letos jsem se rozhodla dělat pro charitu na vánoční bazárky věnce. Takže už od podzimu kupuji různé maličkosti na ozdobu. Denně při procházce lesem s naším psiskem sbírám čepičky od žaludů, šišky, větvičky a pod. Věnce už mám obšité starými svetry a tento víkend budu řádit s tavkou. Moc se na to těším. Bohužel, zatím nemůžu poslat foto neb jsem ve fázi příprav. Měj moc pěkný den.:)

 8. Naďa Hrubá

  23.11.2017 at 13:33

  Já jsem dnes ve fázi příprav, hodím si ho na instagram. A také jsem vyměnila klasický věnec za jinou dekoraci :-)

 9. Adventní věnec dostáváme každý rok od vnuček, tak je nesmím sklamat a udělat si ho sama.No ale tak jsem ještě nezlobila jednu mísu.Vim že to neni splnění úkolu ale nedá se nic dělat.Jitka a děda

  • A co udělat adventní věnec na ozdobení dveří (místo klasických 4 svíček 4 ozdoby) – to by se mohlo počítat, ne?

 10. Bude stacit venec na dvere? Akorat se do nej poustim :)

 11. Adventní věnec vše pro jeho výrobu už je objednáno takže určitě stíhám první zapálení svíce příští neděli.Už se těším až budu tvořit je to pro mě relax.

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2022 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑