5. úkol: Inventura

Včera byl úkol vyžadující pobyt mimo domov, dnes si vystačíte v teple a v bačkorách :-) Vyloženě snadné to sice nebude, zato za pár dní budete rádi, že jste si tímto úkolem prošli.

Udělejte si inventuru všech vánočních ozdob – těch, co přijdou na stromeček, i těch ostatních. Vytřiďte, co nepotřebujete, zkontrolujte, zda světýlka svítí, zjistěte, co vám chybí, podívejte se na inspiraci na internetu, jak by se to letos dalo trochu obměnit a přitom zachovat tradici minulých let. Je to jen na vás.

Pokud máte chuť zkusit jedlé ozdoby, zde nápady z redakce Apetitu:

Share Button

4 komentáře

  1. Ahoj Flo,
    nevím, jestli mám oprávnění zeptat se na jeden z dalších úkolů, ale – když jsem se inspirovala na internetu, mám se rovnou pustit do vyrábění, nebo s tím počkat na nějaký další úkol?

  2. Já mám taky dotaz. Ten včerejší úkol byl – papírnictví oficiálně do pátku. Takže když dnes udělám dnešní, tak ten včerejší můžu zveřejnit až zítra, nebo musím začít nejstarším nesplněným, tzn. zítra včerejším a až pak dnešním, případně zítřejším? Děkuji ;)

  3. Ahoj Flo,inventuru ve vánočních dekoracích a světýlkách dělám postupně jak je vybaluji ze sklepa. Takže poslední inventůra je ve dni kdy zdobíme stromek a nějaké ty ozdoby když už jsou rozbité vyhazuji.Mimochodem stromek zdobí každý jinak jak jsem zjistila někdo se chystá na příští víkend někdo přímo na štědrý den.

  4. Lucie Majerová

    23.11.2017 at 9:53

    Letos budeme slavit Vánoce v novém domě a všechno bude nové.. a já jsem po přečtení této výzvy zjistila, že ani nevím, jestli vůbec nějaké ozdoby a světýlka a pod. máme :)) Takže díky za ni! :)

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2022 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑