40. postní den – den poslední

Dnes je sobota.

V sobotu jsem vám dala za úkol zamyslet se nad tím, jak a s kým trávíte čas. Vlastně nejen zamyslet, taky s tím něco udělat.

Vyberte si ze svého plánu jeden ze způsobů, jak dnes trávit čas. Sobotní kartičky mají žlutou barvu.


Podmínka pro dnešní soutěžní příspěvky:

Došli jste s půstem až sem. Máte můj velký obdiv a velké gratulace.

Je velikonoční sobota a vy se můžete těšit ze své silné vůle společně se svými blízkými. Na dnešní fotku nemůžete přidat nic jiného, než váš hotový postní plán, který jste si na začátku výzvy stáhli a který jste po celou dobu požívali. Ukažte mi, jak jste zapojili kartičky.


Můj dnešní tip:

Nic jiného, než si užít den se svými blízkými.

Zítra se prosím znovu stavte pro instrukce, jak naložit se soutěžním formulářem.

Hezké Velikonoce!


 

Share Button

10 komentáře

 1. No, tak toto bude asi problém. Momentálne som od svojho „hotového pôstneho plánu, ktorý som si na začiatku výzvy vytlačila a ktorý som celú dobu používala“ 800 km. Aj keď musím priznať že som túto dnešnú úlohu tušila! Ale nevzala som si ho so sebou. Ani originál, ani fotku. :( Ostal pripnutý na chladničke.

 2. Zdravím Tě milá Flo a také všechny zúčastněné..

  Tak vážení, jsme na konci výzvy a já se ptám, jak jste na tom? Vydrželi jste?
  Co vám výzva dala a co vám naopak vzala ?
  Mě se zdá,že to nějak moc rychle uteklo. Jsem vděčná, že jsem se mohla zúčastnit a nevynechala jsem ani jeden den. Bylo to poučné, zábavné, ozdravné a někdy i dost zapeklité – tím myslím hlavně záludné doplňkové úkoly.
  Nejvíc času mi zabralo najít obyčejnou kancelářskou sponku. Taková titěrnost !
  Moc nechybělo a málem jsem ani neodeslala příspěvek.
  Nejtěžším úkolem pro mě bylo zadání “ Být v posteli před 22. hodinou“ protože jsem sova. Celkový pocit z výzvy mám moc dobrý. Občas mi sice docházely síly…a tady bych moc chtěla poděkovat za podporu ostatním. Díky, díky, díky.
  Svůj plán zveřejním až večer. Teď mám ještě hodně práce. Chystám oslavu 18 narozenin nejmladšího syna. Má je právě dnes. Sejde se celá rodina a tak již od včerejška peču, vařím, chystám překvapení.

  Přeji vám všem nádherné Velikonoce plné pohody, radosti a veselí.
  S láskou Libuše

 3. Milá Flo,
  Toto je rana pod pás. Plán aj formulár mám doma a až do utorka som na chalupe. Ale niečo vymyslím.

 4. Libuše L.

  26.3.2016 at 9:18

  Mockrát děkuju, milá Jano Florentýno, za vsechny úkoly, které jsi pro nás vymyslela. Byla to výzva pro naši lenost a pomohla mi naplno a denně si uvědomovat postní dobu a k čemu směřuje. Teď jsme tedy u cíle.
  Přeju Tobě a Tvé rodině požehnané, klidné a radostné Velikonoce.
  Libuše L.

 5. Marcela flair

  26.3.2016 at 22:59

  Milá Flo, uteklo to… na začátku mi připadalo těch 40 dní nekonečných, neuměla jsem si to představit. Nerada se omezuji. Třeba diety pro mě vždycky bylo peklo, proto je prostě nedržím. Chci Ti poděkovat – opravdu moc mě tato výzva obohatila. Jsme nadšená z kulinářských objevů, které jsem díky Tobě podnikla, a potěšená, že moje vůle něco vydržet a něčeho se vzdát je dost silná na to, že jsem to zvládla. Neulehčovala jsem si to, a o to víc mě to těší. Děkuji moc a přeji Tobě, Tvé rodině i všem statečným, co došli až do posledního dne, krásné Velikonoce!

 6. Teda, Flo, to prekvapenie na záver mi urobilo veľkú radosť! Myslela som si, že „dňom pre seba“ som sa vzdala nielen techniky a svetských rozptýlení, ale aj možnosti splniť podmienky tvojej výzvy, keďže som bola celý deň odpojená od internetu. Takže „žolík“ mi padol veľmi dobre. :)

  http://letitia-vari.blogspot.sk/2016/03/sobota-cas-pre-seba.html

 7. OMLOUVÁM SE VŠEM ŽE PÍŠU AŽ DNESKA,NĚJAK JSEM BYLA NA ŠTÍRU S ČASEM,SNAŽILA JSEM SE PLNIT ÚKOLY,NĚKDY TO ŠLO HŮŘ A NĚKDY SNÁZ.BYLA TO ALE KRÁSNÁ POUŤ. VELIKONOCE SE PŘEHOUPLY JAKO NIC.PŘEJU VŠEM MNOHO ÚSPĚCHŮ A DRŽÉM PALEC JITKA

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2020 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑