34. postní den

Dnes je sobota.

V sobotu jsem vám dala za úkol zamyslet se nad tím, jak a s kým trávíte čas. Vlastně nejen zamyslet, taky s tím něco udělat.

Vyberte si ze svého plánu jeden ze způsobů, jak dnes trávit čas. Sobotní kartičky mají žlutou barvu.


Podmínka pro dnešní soutěžní příspěvky:

I bez kouknnutí do kalendáře spousta z nás ví, že svátek mají Pepíci.

Vzpomenete si ale i na pražské pepíky? Na konci 19. století to byli vyhlášení bohémové a uličníci s mimořádným vztahem k legraci, zábavě a tvorbě vlastních písní. Nosili kazajku nebo sako, pruhované kalhoty a pestrý šátek. A tak, na počest všech Pepíků i pepíků, přidejte na fotku něco pruhovaného.


Můj dnešní tip:

Včera byl světový den spánku, ale proč si ho neužít raději v sobotu? Volím kartičku „čas pro sebe aspoň 2 hodiny“ a dopřeju si trochu spánku navíc a ležení v posteli s knihou v ruce.


 

Share Button

1 Komentář

  1. Marcela flair

    19.3.2016 at 20:01

    Milá Flo, opět se přidávám :-). Původně jsem chtěla jít s rodinou na delší procházku. Ale počasí a hlavně nečekaná vysoká horečka jednoho z dětí mé plány zhatila. A naprosto neplánovaně jsem měla nakonec 2 hodiny jen pro sebe. Po obědě kromě juniora skončil v posteli i marod, a já se chtěla jen na sedačce na chvilku natáhnout. Zbytek rodiny okolo mě chodil po špičkách, a nechal mě celé dvě hodiny spát! Se třemi malými dětmi naprosto nečekaný a nevídaný luxus :-D.

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2020 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑