Úkol 30: Eintopf

Předtím, než opustím Německo a postavím vás před poslední úkol, nechám na vás zapůsobit oblíbenou německou hitovku: jídlo z jednoho hrnce čili eintopf.

Vaším dnešním úkolem tedy bude připravit jídlo, které je z jednoho hrnce, z jednoho kotlíku, z jednoho pekáčku, případně z jedné pánve. Žádné jiné kastrůlky, žádná příloha vařená zvlášť :-)

S chutí do toho, půl je hotovo a výzva je hotová v podstatě celá, protože zítra už to bude jen pomyslná rozlučková třešnička na dortu.

Inspirace z Apetitu:

A z blogu Kuchařky pro dceru jak jinak než kuře, zelí, brambory z jednoho pekáčku :-)

Výhra pro dnešek

Nejen, že si dnes neušpiníte moc nádobí, navíc si můžete vysoutěžit kuchařku Saláty z edice časopisu Apetit.

saláty Apetit

Jako obvykle, pro účast v soutěži o kuchařku je třeba označit ve vašem dnešním příspěvku facebookovou stránku časopisu Apetit, případně instagramový profil @apetitonline. Pokud máte rádi hashtagy, ten správný je #casopisapetit.

Share Button

7 komentáře

  1. Vícedruhový krambl s vydatnou drobenkou k večeři – prošlo by to?

  2. Co zapečené těstoviny? Prošly by? Ja ty eintopfy fakt nemám ráda, nejspíš od dob základky. A čistě technická – hned v prvním receptu se vaří brambory zvlášt v kastrůlku.

  3. Mě se dnes úplně hodil recept od Apetitu na Kuře na medu a hořčici. Už jsem si malou porci dala a je to výborné. ;-)

    • Tak já si vybrala úplně to samé :o) Jen jsem asi měla o něco větší citron, protože to bylo dost kyselé. Mně to chutnalo, ale drahá polovička řekla, že příště už nezkoušet. Budu muset lépe vychytat poměry syrovin.

  4. Zapečené kotlety,jo tak to prošlo.Pochutnali jsme si. Zítra něco lehkého,v sobotu se zase všichni sejdeme a užijeme si poslední sobotu a neděli Jitka.děda

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2024 Velká výzva Kuchařky pro dceru

Tato výzva je součástí webu Kuchařka pro dceruNahoru ↑